Konsolidacja - Czemu nie?

Regulamin forum
1. Początkujący nie mogą oferować "udziałów" i "preorderów"
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 2 sierpnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Konsolidacja - Czemu nie?

Postautor: Robsonek » wtorek, 19 września 2017, 10:57

Zapewne wielu z Was ma swoje zobowiązania kredytowe na różnych warunkach. Codziennie spotykam się z umowami gdzie koszty kredytu są bardzo wysokie bo zachłanny "doradca" chciał sobie jak najwięcej zarobić dorzucając spore koszty czy ubezpieczenia. Może niektórzy z Was myślą na inwestycji i cześć chcielibyście sfinansować kredytem.

Parę słów o mnie pracuje od kilku lat w banku, przeszedłem przez różne stanowiska, a w tym momencie prowadzę spokojne życie eksperta do kredytów detalicznych. Bank ma w tym momencie spore zapotrzebowanie na nowego klienta który nie ma nic w banku przez co bardzo mocno schodzi z ceny kredytów a w połączeniu z dewiacją cenową którą jestem w stanie zorganizować (ale nie ma tego wiele w ciągu miesiąca) jestem w stanie zaproponować bardzo dobre warunki na kredycie.

Wystarczy, że macie zdolność kredytową - tutaj jestem w stanie to sprawdzić zdalnie, telefonicznie. Nigdzie nie musicie się udawać. Mogę też wstępnie przed badaniem zdolności kredytowej porównać aktualne warunku kredytu z tym co jestem w stanie zaproponować.

Słowem zakończenia - nie zależy mi by na kimś zarabiać(nie pracuje na miesięcznym systemie premiowym:D), wychodzę z założenia że jeżeli można mieć taniej biorąc pod uwagę wszystkie koszty i okres kredytowania, czy zmniejszyć sobie ratę to czemu nie? Testowałem to na własnej skórze i wiem, że często się opłaca.

Jeżeli ktoś chciałby porównać sobie warunki kredytu z tym co jestem w stanie zaproponować napiszcie mi na PW:

1. Na jaką kwotę był kredyt początkowo/ile zostało do spłaty
2. Na jaki okres kredytowa/ile miesięcy zostało do spłaty
3. Jakie jest oprocentowanie nominalne, a jakie RRSO
4. Jaka jest rata miesięczna
5. Czy jest ubezpieczenie

Zrobię symulację każdemu zainteresowanemu konsolidacją czy nową kasą.
Pozdr
-R

Wróć do „Usługi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości