strony www i aplikacje za bitcoiny

Regulamin forum
1. Początkujący nie mogą oferować "udziałów" i "preorderów"
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 5 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

strony www i aplikacje za bitcoiny

Postautor: website4bitcoins » środa, 5 lipca 2017, 20:21

Witam serdecznie

Chętnie podejmę się wykonania stron www i aplikacji za bitcoiny.

Możliwości współpracy są dwie. Jedna byłaby całkowicie prywatną transakcją, druga normalną umową biznesową, spisywaną na papierze, z podziałem płatności na transze.

Jeśli chodzi o zaufanie to mogę przedstawić portfolio/referencje naprawdę sporych wdrożeń, po zapoznaniu z którymi nie będzie wątpliwości co do tego że jestem poważnym kontrahentem. Mogę się też spotkać osobiście na terenie Warszawy, jestem dawno po studiach i zajmuję się zawodowo informatyką.

W przypadku gdy komuś zależy na absolutnej prywatności i poufności, bez podawania swoich jakichkolwiek danych, jest to jak najbardziej możliwe, przy czym z uwagi na to, że nie mam żadnych namiarów na taką osobę, płatność musi być wykonana z góry. W przypadku gdy możemy spisywać normalną umowę a środkiem płatniczym ma być po prostu bitcoin, płatność jak pisałem dzielimy na transze (zazwyczaj max 2-3).

Zachęcam do napisania do mnie i zapoznania się z ofertą, portfolio i ogólnie warunkami współpracy pod adresem website4bitcoins@wp.pl

Wróć do „Usługi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości