[Zlecę] Zakupy w sklepie online w Czechach i wysyłka do PL

Regulamin forum
1. Początkujący nie mogą oferować "udziałów" i "preorderów"
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 699
Rejestracja: 26 czerwca 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

[Zlecę] Zakupy w sklepie online w Czechach i wysyłka do PL

Postautor: lucky777 » niedziela, 30 sierpnia 2015, 23:07

Witam,
Potrzebuję dokonać zakupu w czeskim sklepie on-line. Problem jest taki, że nie chcą wysyłać do Polski. Poszukuję kogoś, kto dysponuje adresem w Czechach i mógłby odebrać paczkę i przesłać do Polski. Paczka nieduża, 1-2 kg max. zawartość 100% legalna :D, wartość zawartości ~1200 CZK czyli mniej niż 200 zł
Kolejny problem do ogarnięcia to płatności. Sklep przyjmuje płatności przelewem lub płatność przy odbiorze.
O ile osobę w Czechach pewnie by mi się udało zorganizować to przelew z PL do CZ sklepu plus kolejny dla tej osoby za odesłanie paczki trochę mało ekonomicznie wychodzi

Idealne rozwiązanie :)
Zgłasza się do mnie ochotnik, ogarnia temat z zamówieniem i wysyłką do PL, rozliczamy się (koszty + wynagrodzenie) w BTC lub PLN.

PS.
Chyba nie istnieją czeskie odpowiedniki pośredników gdzie z USA można paczki zamówić nawet jak nie chce do PL wysłać?

Gaduła
Posty: 307
Rejestracja: 20 maja 2011
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [Zlecę] Zakupy w sklepie online w Czechach i wysyłka do

Postautor: doooku » poniedziałek, 31 sierpnia 2015, 00:36

http://mailboxde.com/ tu masz pośrednika obsługującego paczki w niemczech. Z tego co wiem firma ma czeskie korzenie więc powininen istnieć odpowiednik usługi do Czesch

Wróć do „Usługi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości