Jak wysłać doge coiny z paper wallet na giełde

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 grudnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak wysłać doge coiny z paper wallet na giełde

Postautor: rayann » czwartek, 30 grudnia 2021, 23:25

Hej, zwracam się z prośbą o pomoc, dostałem 2 lata temu na prezent od kumpla kilka paper walletów z keyami public/private, w tym dogecoiny.

O tyle o ile poradziłem sobie z przelaniem bitcoinów z paper walleta na binance poprzez blockchain.com i ich wypłatę na kartę płatniczą, o tyle mam problem z dogecoinami, ponieważ na blockchain.com nie ma możliwości importowania private kluczy dogecoinów.

Mam zatem pytanie w jaki w miarę bezpieczny sposób mogę zaimportować klucze z papierowego walleta z doge coinami ? Dalej to domyślam się, że trzeba je wysłać np. na binance i już sobie dalej poradzę ale nie znam w miarę sprawdzonych aplikacji na tel./komputer lub strony online, gdzie mogę to zrobić.

Mam jeszcze drugie pytanie, przy wyborze adresu do wpłaty na binance trzeba wybrać konkretną sieć (inaczej straszą, że jak się wybierze złą sieć to środków można nie odzyskać). I tu jest pytanie zasadnicze jaką sieć mam wybrać przy ustaleniu adresu do wpłaty dogecoinów na binance, czy jest to poprostu DOGE, BEP20 czy też BEP 2 (siedzę już ponad tydzień i za cholere nie znalazłem tej informacji :/)

Z góry dziękuję za poświęconą chwilę i pomoc.

Wróć do „Dogecoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości