Klucze prywatne Dogecoin z 2014 - jak odzyskać, nagroda!

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Klucze prywatne Dogecoin z 2014 - jak odzyskać, nagroda!

Postautor: maciekolo » wtorek, 18 maja 2021, 11:31

Witajcie,

może ktoś z Was odzyskiwał klucze prywatne z odległych lat? Żadna z nowych aplikacji nie chce mi ich deszyfrować. Gdy wbijam hasło, które pamiętam jako prawidłowe w android dogecoin wallet to otrzymuje odpowiedz protocol message cointained an invalid tag (zero). Gdy proboje rozszyfrowac plik w linuxie w konsoli za pomoca OpenSSL w AES256 cbc zgodnie z intrukcjami, które najczęsciej pojawiaja się w internecie wypada:

openssl enc -d -p -aes-256-cbc -a -in multidoge.key -out multidogekey
enter aes-256-cbc decryption password:
*** WARNING : deprecated key derivation used.
Using -iter or -pbkdf2 would be better.

Aplikacja Multidoge natomiast przy probie importu kluczy po dodaniu końcówki .key i podaniu hasla nie rozpoznaje pliku. Dokladne info - The private keys unlock failed. The error was "Could not understand adress in import file.

Przeczesuje internet nie mogę sie natknac na pasujace rozwiazanie. Odczytujac logi ktore mialem na mailu z 2014 swiadczyloby ze mam tam ponad 600k dogecoinow, wiec za pomoc oczekujcie sowitej zaplaty.

Dyskutant
Posty: 153
Rejestracja: 5 czerwca 2012
Reputacja: 126
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Klucze prywatne Dogecoin z 2014 - jak odzyskać, nagroda!

Postautor: dymonek » wtorek, 18 maja 2021, 11:56

pierwsze pytanie
Czy ten plik multidoge.key odzyskiwałeś z dysku czy miałeś gdzieś zapisaną kopie ?
jak otwierasz go w notatniku to widzisz tam coś takiego ? czy jakieś dziwne szlaczki ?

U2FsdGVkX1+YqTr9vabcfVlfKlCVTjR7kEg/xD4rEUB1tBBQm6chWSOSIUyJKK/9yjxFSHkge/xI
UCFq3MfFKqUbRnYcmOhNLBabcGRrbvsx3AawNvzp1sdHFXNvH3I+INMtYaoTjMEJVkQM8KnaUwZI
GE5PYKtMHncv+2pYA1/3Lg09hPA++jbvwL7L+NH6ZcljvYZxseu+3M45YNK1CJ/4xQJ+Yvo6OVqJ
nL7xIR0=

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1058
Rejestracja: 29 stycznia 2021
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Klucze prywatne Dogecoin z 2014 - jak odzyskać, nagroda!

Postautor: kemot80 » wtorek, 18 maja 2021, 18:12

Nie wiem, może Ci to pomoże...ja byłem zmuszony skorzystać ze strony dogechain.info i z ich portfela. Multidoge po imporcie kluczy pokazywać mi saldo, ale nie mogłem przelewać środków. Założyłem portfel na dogechain.info, zaimportowałem klucze (wiem, wiem ryzyko), ale w moment pojawił się właściwy balance konta. Środki szybko przelałem na portfel prywatny. Spróbuj

Wróć do „Dogecoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości