5000 zł nagrody za pomoc w odzyskaniu klucza do portfela doge

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 6 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

5000 zł nagrody za pomoc w odzyskaniu klucza do portfela doge

Postautor: kuras84 » sobota, 8 maja 2021, 21:34

Cześć,

Widzę, że nie jestem jedyny z problemem. Przeglądałem podobne tematy na tym forum, testowałem różne warianty ale z mizernym skutkiem.

Mam dwa pliki zapisane w 2015 roku. Jeden to plik tekstowy który zawiera tekst "nazwa etykiety" i tu mój login, i w kolejnym wierszu URL z adresem (na adresie coiny są obecne). Drugi plik nazywa się dogecoin wallet, który jest bez żadnego rozszerzenia ale po edycji w notatniku wyświetlają się klucze (chyba), tak jak poniżej (wyiXowałem adresy z wiadomych względów).

"Label","Address"
"","XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX"
"XXXXX","XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX"
"XXXXX1","XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX"

Tak wygląda pełna treść tego pliku, nic więcej nie ma. Kiedyś widziałem czyjś wallet.dat otwarty w notatniku i wyglądał zupełnie inaczej.

I teraz pytanie: czy ten plik powinien właśnie tak wyglądać po edycji w notatniku? Odpalałem plik w Pythonie korzystając z funkcji PyWallet ale nie działa. Zainstalowałem Dogecoin Core v1.14.3, ściągnąłem cały blockchain, dodałem do pliku rozszerzenie .dat, podmieniłem ten plik, tak jak sugerowano w niektórych poradnikach, niestety wywala błąd. W tym momencie rozkładam ręce.

Za pomoc oferuję 5000zł przelewem

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

5000 zł nagrody za pomoc w odzyskaniu klucza do portfela doge

Postautor: miso20 » sobota, 8 maja 2021, 23:01

@kuras84 Jeżeli to tylko klucze publiczne/adresy to nie odzyskasz dogów. Musisz mieć klucz prywatny do adresu.

Są trzy opcje - to co wykropkowałeś to klucz prywatny i wystarczy go zaimportować w wallecie doge, ale wygląda to raczej na adres. Druga opcja to masz backup pliku Wallet.dat - pisałeś, że podmieniasz pliki. Powinieneś móc wyciągnąć stamtąd klucze prywatne.
Trzecia opcja - nie ma klucza prywatnego, nie ma piesełów.

Jeżeli masz Wallet.dat to powinno się wszystko udać. Być może źle otwierasz ten plik, że ci wyskakuje niewiele. Spróbuj postąpić wg tego co jest opisane tutaj:

viewtopic.php?f=89&t=35358#p692130

Być może masz hasło jakieś jeszcze założone i musisz odblokować portfel.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1071
Rejestracja: 29 stycznia 2021
Reputacja: 52
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

5000 zł nagrody za pomoc w odzyskaniu klucza do portfela doge

Postautor: kemot80 » niedziela, 16 maja 2021, 11:03

kuras84 pisze: sobota, 8 maja 2021, 21:34 Cześć,

Widzę, że nie jestem jedyny z problemem. Przeglądałem podobne tematy na tym forum, testowałem różne warianty ale z mizernym skutkiem.

Mam dwa pliki zapisane w 2015 roku. Jeden to plik tekstowy który zawiera tekst "nazwa etykiety" i tu mój login, i w kolejnym wierszu URL z adresem (na adresie coiny są obecne). Drugi plik nazywa się dogecoin wallet...

czy przypadkiem nie jest to plik Multidoge, a nie Dogecon Core? próbowałeś instalować Multidoge?

Wróć do „Dogecoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość