Które giełdy umożliwiają przesyłanie/wpłacanie DOGECoina

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Które giełdy umożliwiają przesyłanie/wpłacanie DOGECoina

Postautor: Cajtung » poniedziałek, 8 lutego 2021, 16:42

Witam

Mam takie szybkie pytanie. Które giełdy oferują możliwość wpłacania DOGECoinów na giełdę.
Wiadomo, lepiej trzymać crypto w portfelu niż na giełdzie (niestety przekonałem się na własnej skórze i straciłem kilka PLN).

Wczoraj zacząłem testować BINANCE. Wszystko ładnie i pięknie. Bez problemu dokonałem przelewu w EUR jak i GBP na giełdę. Bez problemu też kupiłem trochę Dogów na próbę. Udało mi się też przelać zakupione DOGECoiny na portfel (wybrałem BSC BEP20 - o wiele mniejsza prowizja). Niestety chciałem zobaczyć jak to zadziała w drugą stronę i niestety na BINANCE nie znalazłem opcji wpłacania DOGECoinów na giełdę. Istnieje tylko możliwość wypłaty. Może ktoś się orientuje jaka giełda umożliwia bezpośrednie wpłacenie DOGECoinów, albo co mam teraz zrobić aby dalej móc obracać zakupionymi coinami.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1058
Rejestracja: 29 stycznia 2021
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Które giełdy umożliwiają przesyłanie/wpłacanie DOGECoina

Postautor: kemot80 » poniedziałek, 8 lutego 2021, 21:44

oczywiście, że możesz wpłacać Doge na Binance. Wchodzisz w "Portfel" => "przegląd portfela => po prawej na górze nasz button "wpłata"=> "zdeponuj krypto"=>po lewej pod menu rozwijanym masz wyszukiwarkę, wpisujesz Doge i wybbierasz. po prawej pojawi się adres do wpłat

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwietnia 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Które giełdy umożliwiają przesyłanie/wpłacanie DOGECoina

Postautor: helcele2 » piątek, 16 kwietnia 2021, 17:24

To ja przy okazji - a czy z Binance możesz wypłacać na koniec FIAT na konto polskie np. w PKO BP?

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwietnia 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Które giełdy umożliwiają przesyłanie/wpłacanie DOGECoina

Postautor: helcele2 » poniedziałek, 3 maja 2021, 20:16

Sam sobie mogę już odpowiedzieć :) Z Binance wysłałem w Euro i przyszło na konto PLN

To da moon wszystkim!

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Które giełdy umożliwiają przesyłanie/wpłacanie DOGECoina

Postautor: miso20 » wtorek, 4 maja 2021, 20:01

@helcele2 z ciekawości ile cię skroili? Takie przelewy zwykle biorą gruby procent.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwietnia 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Które giełdy umożliwiają przesyłanie/wpłacanie DOGECoina

Postautor: helcele2 » środa, 5 maja 2021, 20:42

miso20 pisze: wtorek, 4 maja 2021, 20:01@helcele2 z ciekawości ile cię skroili? Takie przelewy zwykle biorą gruby procent.


@miso20
Hmm ... Zleciłem testowo wypłatę 10 EURO. Giełda potrąciła 0,80 EURO za transfer (chyba stała wartość, w ramach SEPA)
Na konto w Polsce weszło 9,20 EURO po kursie kupna 4,4181 (wg banku), co dało 40,65 PLN.
Kurs kupna wg NBP z tego dnia to 4,5129

Na razie zatem przyjmuję, że giełda bierze 0,8 EURO za przelew, a bank 10 groszy od każdego EURO :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1058
Rejestracja: 29 stycznia 2021
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Które giełdy umożliwiają przesyłanie/wpłacanie DOGECoina

Postautor: kemot80 » czwartek, 6 maja 2021, 22:57

a długo czekałeś na zaksięgowanie środków na polskim koncie od momentu wypłaty? Bo w drugą stronę: rano przelew, środki na Binance ok.17.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwietnia 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Które giełdy umożliwiają przesyłanie/wpłacanie DOGECoina

Postautor: helcele2 » środa, 26 maja 2021, 16:25

@kemot80 wydaje się, że na następny dzień. Wg historii Binance zlecenie wyszło w nocy, a wg banku transakcja weszła tego samego dnia. Nie pamiętam jedynie kiedy zlecałem :roll:

Wróć do „Dogecoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości