Dogecoin kupię - polecany portfel

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 6 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dogecoin kupię - polecany portfel

Postautor: Metafen » niedziela, 7 lutego 2021, 12:33

Cześć,
Jako nowy użytkownik forum i świeżak w kryptowalutach, chciałbym zainwestować jakieś drobne pieniądze. Nie widzę na forum wielu nowych wpisów i aktualnych informacji na temat tej kryptowaluty, dlatego chciałbym zapytać o polecany portfel. Posiadałem kiedyś portfel z androidowego marketu, ale niestety zmieniłem telefon i został mi już tylko zapisany adres. Znalazłem taki portfel jak Dogechain - czy jest to dobry portfel do przechowywania coinów?.

Chciałbym także zasilić swój portfel, czy jest ktoś kto chciałby sprzedać jakąś sumę dogecoinów?

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Dogecoin kupię - polecany portfel

Postautor: zdzicho2000 » niedziela, 7 lutego 2021, 12:42

Wybierz coś z tej strony
https://dogecoin.com

Coinomi jest dobry i ten na androida też, albo exodus

ale jeśli chcesz na longterm to się zastanów czy to dobry pomysł, zobacz na wykres. Szczyty szczytów.

Co innego na krótka grę, na kilka tygodni, ale kupić i zapomnieć to może być ryzyko.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 6 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dogecoin kupię - polecany portfel

Postautor: Metafen » niedziela, 7 lutego 2021, 13:22

Dzięki za odpowiedź.
Właśnie miałem już kiedyś ten portfel tylko że w wersji na androida. Niestety nie zrobiłem żadnej kopii zapasowej i kilkanaście dogów przepadło:(.

Ciągle się zastanawiam nad opłacalnością zakupu, dlatego chciałbym zainwestować jakieś nieduże pieniądze. Mam sumkę której nie boje się stracić, a zawsze jest to jakieś doświadczenie. Widzę właśnie, że jest duży hype szczególnie w ostatnim okresie, dodatkowo niski próg wejścia jest bardzo atrakcyjny.

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Dogecoin kupię - polecany portfel

Postautor: zdzicho2000 » niedziela, 7 lutego 2021, 14:44

Ten portfel trzeba obserwować. Ma 28% wszystkich piesków. Nie wiem czy jest jeszvze jakas moneta o dużej kapitalizacji, która ma taką strukturę właścicielską.
Gdy zacznie się wysypywać, to uciekać gdzie pieprz rośnie. Nie patrząc na hype w mediach.
On może należeć do Muska


https://bitinfocharts.com/pl/dogecoin/a ... GvGLR3mr7L

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dogecoin kupię - polecany portfel

Postautor: l3sny » niedziela, 7 lutego 2021, 17:02

lol. 970k userów n reddicie. zaczyna przybywac po 1000 ludków na godzinę. Robi się pieskełkowe szaleństwo. Mia Khalifa, Gene Simmons, Snoopy Dog, Elon Musk, moja i Twoja stara juz tam są. tymczasem portfele nie były uaktualniane od lat, to jest najbardziej syfiasty shitcoin jaki kiedykolwiek powstał. Inflacja 4.1% rocznie. Tymczasem wykres wygląda jakby miał za chile eksplodować powyżej 200 sats!

łapy łapy cztery łapy, a na łapach pies kudłaty, kto dog(e)oni psa kto dog(e)oni psa może ty może ja...
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 6 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dogecoin kupię - polecany portfel

Postautor: Metafen » poniedziałek, 8 lutego 2021, 18:03

zdzicho2000 pisze: niedziela, 7 lutego 2021, 14:44 Ten portfel trzeba obserwować. Ma 28% wszystkich piesków. Nie wiem czy jest jeszvze jakas moneta o dużej kapitalizacji, która ma taką strukturę właścicielską.
Gdy zacznie się wysypywać, to uciekać gdzie pieprz rośnie. Nie patrząc na hype w mediach.
On może należeć do Muska


https://bitinfocharts.com/pl/dogecoin/a ... GvGLR3mr7L
Dzięki, będę tam zaglądać. Obecnie wszystko wskazuje na spory wzrost jak na tę walutę szczególnie, że już nawet "celebryci" się w ten temat wkręcają.

Gaduła
Posty: 375
Rejestracja: 5 grudnia 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dogecoin kupię - polecany portfel

Postautor: karolnomad » niedziela, 21 lutego 2021, 08:37

Metafen pisze: poniedziałek, 8 lutego 2021, 18:03Dzięki, będę tam zaglądać. Obecnie wszystko wskazuje na spory wzrost jak na tę walutę szczególnie, że już nawet "celebryci" się w ten temat wkręcają.


Celebryci ten temat nakręcają dla zysków a nie że się wkręcają.

Wróć do „Dogecoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości