Świeżak prosi o pomoc.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Świeżak prosi o pomoc.

Postautor: Czesiex » czwartek, 21 grudnia 2017, 18:16

Witam, nie będę ukrywać jestem świeży w tym temacie. Chciałbym zacząć swoją zabawę w tym dziale. Mam kilka pytań dotyczących Doecoina.
1) Na jakiej stronie najlepiej założyć swój portfel?
2) Nie wiem czy źle szukam (możliwe) nie mogę nigdzie znaleźć kupna tego pieska
3) Czy ktoś ma może na sprzedaż ową walutę ? Wyglądałoby to tak że chciałbym kupić 1000/2000 dogecoinów w zamian zrobię przelew na konto bankowe.

Prosze o zrozumienie, ponieważ każdy zaczynał.

Pozdrawiam, wesołych świąt! :)

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Świeżak prosi o pomoc.

Postautor: pm7 » czwartek, 21 grudnia 2017, 18:20

Czesiex pisze: 1) Na jakiej stronie najlepiej założyć swój portfel?
Żadnej. Portfele należy zakładać w odpowiedniej aplikacji zainstalowanej na komputerze (bądź dla wyższego bezpieczeństwa portfel sprzętowy, albo papierowy).
Czesiex pisze: 2) Nie wiem czy źle szukam (możliwe) nie mogę nigdzie znaleźć kupna tego pieska
Jest już mało popularny, ale gdzieś powinno się dać. Możliwe, że będziesz musiał najpierw kupić BTC/LTC i dopiero za nie na innej giełdzie kupić Doge.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Świeżak prosi o pomoc.

Postautor: Czesiex » czwartek, 21 grudnia 2017, 18:41

@pm7, Ehh trochę techniki i człowiek się gubi. Dziękuję za sprostowanie tej sprawy, wracam do lektur związanych z tym tematem. Pozdrawiam

Dodano po 17 minutach 7 sekundach:
@pm7, Mógłbym się z Tobą w jakiś sposób skontaktować? Byłaby taka możliwość gdzieś na PW?

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Świeżak prosi o pomoc.

Postautor: pm7 » czwartek, 21 grudnia 2017, 18:47

Czesiex pisze: @pm7, Mógłbym się z Tobą w jakiś sposób skontaktować? Byłaby taka możliwość gdzieś na PW?
Można mi wysłać PW (to miałeś na myśli pytając o możliwość, czy o coś innego?), ale:
pm7 pisze:Pomijając szczególne przypadki (pomoc odpłatna, dane prywatne, itp.), nie udzielam pomocy przez wiadomości prywatne.
Po to mamy forum, żeby się dzielić wiedzą ze wszystkimi, a nie z wybranymi (przez PW).

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Świeżak prosi o pomoc.

Postautor: Czesiex » czwartek, 21 grudnia 2017, 18:52

@pm7, Nic z tych rzeczy, czysto teoretyczne pytanie. Nie wiem czy po prostu jakiś głupi jestem lecz nie widze możliwość wysłania wiadomości.

Chciałbym stworzyć nową wiadomość pokazuje mi takie coś
"Przepraszamy, ale nie masz uprawnień do używania tej funkcji. Aby używać tej i innych funkcji, musisz się zarejestrować lub brać udział w dyskusjach."

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Świeżak prosi o pomoc.

Postautor: pm7 » czwartek, 21 grudnia 2017, 18:55

Czy próbowałeś wysłać PW do mnie, czy do kogoś innego?
O ile wiem, z moderatorami można się skontaktować, natomiast nowi użytkownicy mają blokadę wysyłania PW do zwykłych użytkowników (żeby ktoś nie mógł łatwo spamować).

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Świeżak prosi o pomoc.

Postautor: Czesiex » czwartek, 21 grudnia 2017, 19:15

Mam kilka pytań, gdyby ktoś mi odpowiedział byłbym wdzięczny za każdą odpowiedź.
1) Mógłby ktoś mi wysłac linka do tego jak założyć taki portfel?
2) Waszym zdaniem Dogi opłaca się kupić i czekać aż dobiją np do 2 zł?
3) jaką byś wybrał inna waluta (jeśli miałbyś inwestować w nią)

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Świeżak prosi o pomoc.

Postautor: pm7 » czwartek, 21 grudnia 2017, 19:37

Czesiex pisze: 1) Mógłby ktoś mi wysłac linka do tego jak założyć taki portfel?
Na youtube powinny być poradniki. Możesz też najpierw poszukać jak się zakłada portfele Bitcoin, będzie więcej informacji (np. na https://bitcoin.pl).

Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Świeżak prosi o pomoc.

Postautor: Flangler » czwartek, 21 grudnia 2017, 22:01

2 zł na pewno nie osiągnie, bynamjniej nie w najbliższym czasie. Panuje takie hasło w tej kryptowalucie "to the moon" propagowane na redditcie (polecam sporo rzeczy można siętam dowiedzieć), chodzi o te żeby cena dobiła do 0.01 dolara co przy obecnym kursie jest jak najbardziej możliwe. Zauważyłem, że jak bitcoin spada to dogecoin rośnie. Cena doga zależy też od jego popularnośći a ona stale rośnie także ten... Na tym forum jednak niedawno czytałem ,że to waluta śmieciowa.

Wróć do „Dogecoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości