Błąd w wysyłce - zagadka, niespodziewane DOGI

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 19 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Błąd w wysyłce - zagadka, niespodziewane DOGI

Postautor: oinisco » niedziela, 20 sierpnia 2017, 10:29

Witam,

przeglądam forum od czasu do czasu jednak sytuacja jaka mnie spotkała nakłoniła mnie do rejestracji. Posiadam portfel:

DEHwQY6DaBCS4DGhBeYEeTygohvXiKjbRs

I kierowałem kilka transakcji na giełdę:

D7qhU8NGqr6XZxp8hKHvaA5eU88YvFhPZM

Giełda poprawnie wszystkie kwoty księgowała co widać na dogechain i portfelu giełdowym, tak też widzę w historii transakcje na oficjalnym kliencie DOGE. Zupełnie inaczej wygląda to na dogechain gdy spojrzę na transakcje wychodzące i swój portfel. Tutaj już kwoty nie pasują do tych jakie zaksięgowała giełda i jakie widzę w kliencie. DOGE.

Problem pierwszy to właśnie ta rozbieżność. Najciekawsze jest jednak to, że ostatnia moja wypłata, na to samo konto, na którego wykonywałem inne (wszystkie) transakcje tego dnia nie została zaksięgowana na giełdzie. Przeglądając portfel na dogechain widzę, że kwota wyszła i saldo wynosi 1 DOGE (na kliencie widzę saldo 0 - czyli tak jak zamierzałem, po opróżnieniu portfela). To jest właśnie ten problem - gdzie są moje DOGE?

Dodam, że nie mam synchronizacji i przelewy wychodzące robiłem z synchro z ostatnich 3 lat, bo do ich wykonywania synchro nie jest potrzebne.

I teraz najciekawsze. Mój klient pokazuje, że mam 11 MLN! DOGE oczekujących. Natomiast nadal jest to synchro z 3 lat ponieważ coś bardzo słabo to idzie. Chyba się go nawet nie doczekam (synchro).

Nadmienię, że oczekujące 11 MLN nie wiem skąd jest. Nikt mi nic nie przelewał. Dogechain również ich nie pokazuje.

Podsumowując, gdzie moja ostatnia wypłata na giełdę, która miała opróżnić portfel. Oraz dlaczego mam 11 MLN oczekujących DOGE, które pojawiły się znikąd.

Dziękuję za pomoc.

Wróć do „Dogecoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości