Kupno DOGE za złotówki

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupno DOGE za złotówki

Postautor: Lais » wtorek, 1 sierpnia 2017, 18:07

Witam, jestem nowa i początkująca i chciałabym poeksperymentować z tym DOGE, bo tanie i opłaty też, dlatego też mam pytanie czy może ktoś ma na sprzedaż 1000 doge za złotówki, bo tych giełd to na razie nie rozgryzłam i tam przeważnie chcą wpłaty BTC, którego nie mam (pomijając już spore prowizje za BTC).
Oczywiście zbierałam doge w tzw kranie ale to męczące ;) i jeszcze minimum do wypłaty nie uzbierałam.

Jeśli niewłaściwy dział to przepraszam.

PS. Adres DOGE mam w swoim profilu, było tam napisane, że należy skrót waluty podać, ale jak daje skrót to adres się nie mieści, w każdym razie ten adres to DMbNM2vcd7G8EHk3W5zvgK5n2Cf5URhwmv

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Kupno DOGE za złotówki

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 1 sierpnia 2017, 19:18

@Lais, Wyślę Ci za darmo te 1000 Doge na adres, tylko wyślę btc na jakąś giełdę.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupno DOGE za złotówki

Postautor: Lais » wtorek, 1 sierpnia 2017, 19:44

naprawdę to bardzo miłe, dzięki Łaskawco, aż jestem zdumiona ;)

A przy okazji, mam pytanie o eobota, a właściwe o te ich GH/s w chmurze. Nie żebym miała zamiar od razu kupować, parę doge mogę tam przesłać, bo można u nich też zbierać doge ale nie rozumiem, dlaczego te ich GH/s są takie wolne (widać na ich kalkulatorze) i chyba nie można ich porównywać do GH/s z realnego sprzętu.
Czy trick polega na tym, że oni 1GH/s dzielą na 365dni razy 5 lat kontraktu i dlatego produkcja na 1 dzień jest taka wolna?

Generalnie w wielu takich kopalniach ciężko uzyskać info, ile tak naprawdę mocy realnej będzie miała ta kupiona w chmurze.
W każdym razie bardzo mylnie tych jednostek używają bo przecież nie można posługiwać się tą samą jednostką miary do oznaczania różnych pojęć.

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupno DOGE za złotówki

Postautor: Chancellor » wtorek, 1 sierpnia 2017, 19:48

Na kopalniach w chmurze zarabiają ich właściciele. Głównie i przede wszystkim.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupno DOGE za złotówki

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 1 sierpnia 2017, 20:03

Lais pisze: naprawdę to bardzo miłe, dzięki Łaskawco, aż jestem zdumiona
Poszło 2000: https://dogechain.info/tx/9e34327224836 ... ed7d533da3
Testuj do woli. :) Pozdrawiam również. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Kupno DOGE za złotówki

Postautor: Lais » wtorek, 1 sierpnia 2017, 20:20

@Chancellor - no tak, też to zauważyłam, że inwestycja tam zacznie zarabiać dopiero po roku i to pod warunkiem, że kursy nie spadną a trudność nie wzrośnie znacznie. Ja strony typu eobot traktuję hobbystycznie jak jakąś gierkę, że włożę tam ze 100 dogę i niech się produkuje.
Moje pytanie wynikało z tego, że myślałam, że w środowisku górników jest jakieś rozróżnienie/przelicznik, że np 1GH/s z realnego sprzętu równa się XX GH/s w chmurze, albo że właśnie należy 1GH/s w chmurze podzielić przez 365x5 (dni x 5 lat kontraktu), czyli

1GH/s z realnego sprzętu = 365x5 GH/s w chmurze

ale to są tylko dywagacje laika

Dodano po 6 minutach 47 sekundach:
Poszło 2000: https://dogechain.info/tx/9e34327224836 ... ed7d533da3
Testuj do woli. :) Pozdrawiam również. :)[/quote]

@Wymazywanie
Normalnie szczęka mi opadła, jeszcze nigdy w sieci nie spotkałam się z taką życzliwością i pomocną dłonią na dzień dobry :o
Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam i w ogóle - pomyślności, małej trudności kopania, dobrych kursów hehe (czy innego typu branżowe życzenia, bo nie wiem co tam sobie życzycie w świecie krypto)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Kupno DOGE za złotówki

Postautor: adam1226 » wtorek, 1 sierpnia 2017, 20:28

Lais pisze: (czy innego typu branżowe życzenia, bo nie wiem co tam sobie życzycie w świecie krypto
np "to the moon" :D
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupno DOGE za złotówki

Postautor: Lais » wtorek, 1 sierpnia 2017, 21:15

Na koniec jeszcze dodam, że jest nieporównywalna wyższość sprawdzania czegoś w praktyce nad czytaniem samej teorii - teraz np testowo wysłałam 12 doge (majątek hehe) i widzę, że warto mieć więcej adresów w portfelu bo reszta od razu idzie na nowy adres, czyli nie zaśmieca historii adresu i nie zwiększa rozmiaru przyszłych transakcji.
Czytałam o tym ale teraz w pełni pojmuję.

a więc "to the moon" ;)

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupno DOGE za złotówki

Postautor: Chancellor » wtorek, 1 sierpnia 2017, 22:10

Lais pisze: reszta od razu idzie na nowy adres, czyli nie zaśmieca historii adresu i nie zwiększa rozmiaru przyszłych transakcj
Z punktu widzenia rozmiaru przyszłych transakcji nie ma znaczenia, czy reszta idzie na nowy adres, czy wraca na ten sam. Natomiast zwiększa to trochę prywatność, trudniej jest ustalać powiązania między adresami.

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupno DOGE za złotówki

Postautor: Lais » czwartek, 3 sierpnia 2017, 12:17

dzięki temu forum znalazłam bitmaszyna.pl, widzę że tam sprzedają DOGE, ceny sprzedaży co prawda odbiegają o tych światowych i są trochę szalone hehe oraz obrót mały.
W każdym razie kolega, który też się startuje w walutach i ma konto w mbanku (bitmaszyna ma mbank konto) wystawił dla mnie ofertę kupna 2800 DOGE za 14zł, kurs 0,005.
jeśli ktoś reflektuje na tą cenę to zapraszam do sprzedaży.
PS.
Widzę, że obecnie kurs na świecie jest ok 0,0064 - biorę z eobota, ewentualnie wieczorem mogę zaktualizować kurs/ofertę do tego "światowego"

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 3 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupno DOGE za złotówki

Postautor: Tobi » czwartek, 3 sierpnia 2017, 17:39

Witam jestem tu nowy i nie wiem co i jak wiec spytam się pod tym tematem. ;) gdzie mogę sprawdzić stan konta paper wallet dogecoin? Założyłem ten paper wallet na stronie bitcoinpaperwallet.com z góry dzięki za odpowiedź

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupno DOGE za złotówki

Postautor: jpr » czwartek, 3 sierpnia 2017, 17:52

Wpisujesz adres Doge w block explorerze Doge. https://dogechain.info/

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupno DOGE za złotówki

Postautor: Lais » poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 13:58

widzę, że prędzej z kranu sobie doge uzbieram niż doczekam się kupna na tej bitmaszynie po normalnej cenie hehe
chyba czas nauczyć się/przetestować korzystanie z zagranicznych giełd ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 80
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupno DOGE za złotówki

Postautor: TheKubizz » poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 14:19

Lais pisze: widzę, że prędzej z kranu sobie doge uzbieram niż doczekam się kupna na tej bitmaszynie po normalnej cenie hehe
chyba czas nauczyć się/przetestować korzystanie z zagranicznych giełd ;)
Zawsze możesz na bitbay zakupić BTC - przelać BTC na jakąś giełdę zagraniczną (np. Bittrex) i tam sobie zakupić piesełki. Pozdrawiam :).

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Kupno DOGE za złotówki

Postautor: Lais » środa, 9 sierpnia 2017, 14:27

@up
generalnie tak, ale przy małych kwotach rzędu 20zł to BTC odpada, bo za fee BTC z bitbay (a potem dodatkowe fee z innej giełdy) to wolę sobie kupić kilogram winogron w warzywniaku :p ;) bo jestem płotką nie nie grubą rybą.
A tak na poważnie to już sobie poradziłam przy użyciu innej waluty z fee o wiele mniejszym od kilo winogron (haha) kupionej tanio na beatcoin.pl (też handlują DOGE) i potem pielgrzymka po giełdach - trochę to upierdliwe i czas zajmuje, więc przy małych kwotach to rzeczywiście tylko dla fanów lub w celach edukacyjnych (czyli akurat dla mnie), bo potem, dla porównania, jeszcze kupiłam bezpośrednio doge z beatcoin i w sumie pomimo, że trochę drożej, to finalnie wychodzi podobnie jak te koszty "pielgrzymki".

A na koniec powiem, że nie rozumiem czemu doge jest tak niedoceniane - przelewy są błyskawiczne, fee praktycznie nie istnieje, wiele giełd obraca doge no i nazwa chwytliwa - jest jak wierny pies ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 80
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupno DOGE za złotówki

Postautor: TheKubizz » środa, 9 sierpnia 2017, 15:00

Lais pisze: @up
generalnie tak, ale przy małych kwotach rzędu 20zł to BTC odpada, bo za fee BTC z bitbay (a potem dodatkowe fee z innej giełdy) to wolę sobie kupić kilogram winogron w warzywniaku :p ;) bo jestem płotką nie nie grubą rybą.
A tak na poważnie to już sobie poradziłam przy użyciu innej waluty z fee o wiele mniejszym od kilo winogron (haha) kupionej tanio na beatcoin.pl (też handlują DOGE) i potem pielgrzymka po giełdach - trochę to upierdliwe i czas zajmuje, więc przy małych kwotach to rzeczywiście tylko dla fanów lub w celach edukacyjnych (czyli akurat dla mnie), bo potem, dla porównania, jeszcze kupiłam bezpośrednio doge z beatcoin i w sumie pomimo, że trochę drożej, to finalnie wychodzi podobnie jak te koszty "pielgrzymki".

A na koniec powiem, że nie rozumiem czemu doge jest tak niedoceniane - przelewy są błyskawiczne, fee praktycznie nie istnieje, wiele giełd obraca doge no i nazwa chwytliwa - jest jak wierny pies ;)
To prawda, niestety przysyłanie z giełdy na giełdę daje nam w kość przez prowizję. Podzielam również Twoje zdanie, że Doge jest niedoceniany! Jest to jedna z moich ulubionych monetek i trzymam się jej jak mogę. Polecam wciągnąć w nią znajomych (jest tania, błyskawiczna) - ja często przelewam "za piwko" właśnie w pieskach.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupno DOGE za złotówki

Postautor: zeeck » sobota, 19 sierpnia 2017, 10:59

witam, od 2 tyg. kopie na eobot, startowałem od zera i teraz mam 50 doge, patrząc na wartość to idzie to jak krew z nosa, będę wdzięczny za małe wsparcie, ewentualnie interesuje mnie zakup dogów za 50 zł na przelew , z góry dzięki
DAaZqALSNoYG9vpmZR4rkAdMXE2DQvSCHc

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupno DOGE za złotówki

Postautor: matthev09 » czwartek, 7 września 2017, 18:39

Hej trochę głupio zapytać ale czy ktoś mógł by mnie też wesprzeć ? 2 dni temu zacząłem kopać na eobocie i z tego co widzę to nie wiem czy zdobędę 1 dodge za miesiąc tak czy inaczej z góry dziękuje
DEWCCJzt1oc5KNcXJ4hsLGhWAuzBxq5dcw

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupno DOGE za złotówki

Postautor: Rumcajs » czwartek, 7 września 2017, 18:59

@matthev09,

"dodge" ? :D

Tak z ciekawosci po co wam te Doge coiny w ogole ?

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupno DOGE za złotówki

Postautor: matthev09 » czwartek, 7 września 2017, 19:22

Rumcajs pisze: @matthev09,

"dodge" ? :D

Tak z ciekawosci po co wam te Doge coiny w ogole ?
Do rozwoju konta na eobocie...

Wróć do „Dogecoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości