Znikające DOGE z portfela CORE

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 lipca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Znikające DOGE z portfela CORE

Postautor: Gabi66 » środa, 17 sierpnia 2022, 13:30

Sytuacja wygląda tak jakby ktoś grzebał w blockhainie DOGE albo brakowało niektórych transakcji.

Przeglądałem forum ale nie znalazłem takiego przypadku;
Odnalazłem portfel DOGE z około 2014 roku i mam na nim 2336 monet, które sam osobiście wykopałem na laptopie w święta... Byłoby teraz na flaszkę ?;)
Ściągnąłem teraz core obrazekbo takiego czegoś zapewne wtedy używałem .
Po pełnej synchronizacji widać DOGI w portfelu. Saldo dostępne pokazało się takie samo jak wartość transakcji przychodzącej czyli 2336, w toku 0, Ogółem 2336.
Do portfela nie ma żadnego hasła. Portfel jest (chyba) zaszyfrowany obrazek.
Gdy chcę przelać jakąś kwotę na giełdę moje DOGE nagle znikają obrazek. Nie ma żadnej transakcji wyjścia i nie ma DOGÓW. Co się dzieje?
Dodam, że mam kilka kopii tego portfela. Podmieniałem już kilka razy portfele, ściągałem core dwa razy i za każdym razem to samo.
Tak jakby ktoś grzebał w blockhainie DOGE albo brakowało niektórych transakcji bo gdyby portfel był uszkodzony to by nie działał w ogóle albo nie byłoby widać prób wypłat?
Ktoś miał taki przypadek? Da się to naprawić?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 593
Rejestracja: 8 lutego 2020
Reputacja: 1114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 7-bit secp256k1

Znikające DOGE z portfela CORE

Postautor: garlonicon » środa, 17 sierpnia 2022, 14:39

Do portfela nie ma żadnego hasła. Portfel jest (chyba) zaszyfrowany
Nie pokazuj go na forum. Jest w formie binarnej, a nie tekstowej. Jakby ktoś się uparł, to z tego obrazka mógłby coś wyciągnąć.

Edit: Sam fakt, że taki obrazek poleciał na imgur, to mogło wystarczyć, aby ktokolwiek to sobie przelał.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 lipca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Znikające DOGE z portfela CORE

Postautor: Gabi66 » środa, 17 sierpnia 2022, 17:01

Wątpię, żeby można było z takiego małego fragmentu coś wyciągnąć ;)
Celowo wkleiłem ten fragment bo tam widać jakby były jakieś transakcje - przelewy z kopalni.
I faktycznie kiedyś były. Pamiętam, że łącznie było tego około 1BTC.
Wykopałem łącznie >100 k doge ale część na pewno straciłem jak giełda padła. Po tym wszystkim zostało właśnie 2336 DOGE
Z tą giełdą to było tak, że wpłaciłem na JEDEN dzień i właśnie tego dnia padła. Już trzy 'moje' giełdy padły. Mam takie szczęście, że jak wpłacę to zaraz giełda pada ;/
Dlatego teraz jak wpłacam to od razu wypłacam tego samego dnia i chyba tylko dzięki temu na razie nic nie padło ;]

Wróć do „Dogecoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości