Internet w r. 1994

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 582
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Internet w r. 1994

Postautor: FortiDude » piątek, 9 marca 2018, 09:41

Tylko, że jego ambicje są, że tak powiem - egoistyczne. On chce zarobić poprzez pomoc innym, odpowiada na super proste pytania na stackoverflow - tak banalne, że nikomu innemu się tego robić nie chce (prócz małej grupie osób).

Moim zdaniem zarobi trochę siana, ale skoro nie potrafił napisać algorytmu windy to coś tu jest nie tak - takich rzeczy uczą na pierwszym roku studiów.

Ps. Sam jestem programista samoukiem, studia rozpocząłem kilka miesięcy po znalezieniu pracy w branży. Są one przydatne jedynie gdy trafisz na dobrego wykładowcę.

Zbaczajmy z temu, Sorki za offtop

Rozmowny
Posty: 76
Rejestracja: 29 października 2013
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Internet w r. 1994

Postautor: szeptynocy » piątek, 9 marca 2018, 10:20

FortiDude pisze: Tylko, że jego ambicje są, że tak powiem - egoistyczne.
To też prawda. Ale bez agresywnych i idących po trupach ludzi nie będzie rozwoju branży (tak do tej pory było). Chłopak ciągle podnosi sobie poprzeczkę. Lubi konkurować. Może za kilka lat nie będzie programował ale stworzy ciekawy startup a wiedzę i kontakty będzie miał ogromne. A wracając do tematu to mam wrażenie, że świat crypto ucywilizuje się bo ludzie bardzo potrzebują reguł i standardów ale zrobią to nowi (Nie będzie świata bez banków ani nie będzie banków w obecnej formie).

Wróć do „Ciekawostki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości