Darmowy Newsweek za Billon

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Darmowy Newsweek za Billon

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 1 października 2015, 09:44

grzem pisze:
ShadowOfHarbringer pisze:
adam1226 pisze:Przeczytal ktoś cały regulamin i licencję? W sumie może to i będzie lepsze od gotówki..
Wybaczcie mi, ale coś nie wierzę, że zwykli janusze będą mogli tym obracać na setki tysięcy i ani rząd ani bank się nie przyczepi.

Billon to taki Bitcoin dla ubogich. Świnka morska wśród kryptowalut (ani to świnka, ani morska).
Nie czytałem, ale zastrzegają limity podobnie jak dla prepaidów 10000, podobnie jak dla prepaidów łatwe do obejścia (ale nie dla januszy).
Pfff...

Czyli to samo co było do tej pory - wszystko opiera się na współpracy z bankami. Wiem co nieco o prepaidach. Z prepaidami jest tak, że jak banki oznaczą twoje zachowanie jako potencjalnie podejrzane, prepaidy są błyskawicznie blokowane...

Badziewie dla januszy.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1415
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Darmowy Newsweek za Billon

Postautor: grzem » czwartek, 1 października 2015, 09:48

Nie zapominaj, że janusze stanowią przytłaczającą większość.

Dołączam obrazek, forum nie akceptuje plików zrzutu ekranu ze standartową linuxową nazwą (Ubuntu).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zapraszam na https://cryptox.pl

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Darmowy Newsweek za Billon

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 1 października 2015, 09:54

grzem pisze:Nie zapominaj, że janusze stanowią przytłaczającą większość.
No tak, ale teraz musieliby wydać setki milionów na reklamę tego. W tej chwili 100x więcej januszów słyszało nawet o Bitcoinie(przeczytali w gazecie w dziale "ciekawostki") niż o jakimś Billonie.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Re: Darmowy Newsweek za Billon

Postautor: adam1226 » czwartek, 1 października 2015, 10:45

Nie zgodze się.. Mam kilku znajomych którzy do btc nie dali się przekonać, natomiast billon uznają za ciekawy projekt...
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3621
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Darmowy Newsweek za Billon

Postautor: hanti » czwartek, 1 października 2015, 10:49

Jest to bardzo dobre rozwiazanie. Mam nadzieje ze zastapi to karty platnicze i skoncza sie glupie prowizje dla amerykanskich firm ;)
@_# :P ;) :D
Polecam następujące giełdy BTC/LTC:

bitmarket.pl bitmaszyna.pl https://www.kraken.com/

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Darmowy Newsweek za Billon

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 1 października 2015, 11:19

adam1226 pisze:Nie zgodze się.. Mam kilku znajomych którzy do btc nie dali się przekonać, natomiast billon uznają za ciekawy projekt...
Wybacz, ale średnio wierzę w jakiekolwiek argumento-fakty z Twojego życia.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1415
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Darmowy Newsweek za Billon

Postautor: grzem » czwartek, 1 października 2015, 11:30

Na razie ciągle nie działają przelewy, androidowy klient dodatkowo też nie może się doszukać sald.
Zapraszam na https://cryptox.pl

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Re: Darmowy Newsweek za Billon

Postautor: adam1226 » czwartek, 1 października 2015, 13:23

grzem pisze:Na razie ciągle nie działają przelewy, androidowy klient dodatkowo też nie może się doszukać sald.
Faktycznie,
U mnie płatność testowa tez muli jakieś dobre kilka minut na 90% (android)...
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Wygadany
Posty: 611
Rejestracja: 6 lutego 2012
Reputacja: 102
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Darmowy Newsweek za Billon

Postautor: McGravier » niedziela, 4 października 2015, 17:50

grzem pisze:Nie zapominaj, że janusze stanowią przytłaczającą większość.

Dołączam obrazek, forum nie akceptuje plików zrzutu ekranu ze standartową linuxową nazwą (Ubuntu).

Czy to jest dowcip?
Mając do dyspozycji nieskończoną podzielność matematyczną zachowali podział na standardowe jednostki monetarne 1, 2 5gr itd? To nawet nie jest śmieszne...

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Darmowy Newsweek za Billon

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 4 października 2015, 18:37

McGravier pisze:
grzem pisze:Nie zapominaj, że janusze stanowią przytłaczającą większość.

Dołączam obrazek, forum nie akceptuje plików zrzutu ekranu ze standartową linuxową nazwą (Ubuntu).
Czy to jest dowcip?
Mając do dyspozycji nieskończoną podzielność matematyczną zachowali podział na standardowe jednostki monetarne 1, 2 5gr itd? To nawet nie jest śmieszne...
Czego się spodziewałeś, przecież to waluta dla Januszy.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14397
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Darmowy Newsweek za Billon

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 5 października 2015, 10:10

Poczytaj, każda "moneta" ma całą historię - kto, komu, kiedy, ile. Raj dla Kartelu Skarbowego i POlicji :)
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 282
Rejestracja: 24 maja 2013
Reputacja: 78
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Re: Darmowy Newsweek za Billon

Postautor: CyfrowaEkonomia » środa, 7 października 2015, 12:28

Obiecany wywiad z przedstawicielem Billonu:

Weteran
Posty: 1415
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Darmowy Newsweek za Billon

Postautor: grzem » piątek, 9 października 2015, 13:27

Wszystko ładnie, pomysł świetny, ale nie działa. Sprawdzałem Android, Linux, Windows, na każdej platformie inny problem, zgłaszałem, minął tydzień, żadnego odzewu.

edit:
Tzn. coś działa, wyświetlanie reklam, niezawodnie na każdej platformie.
Ostatnio zmieniony piątek, 9 października 2015, 13:30 przez grzem, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam na https://cryptox.pl

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Darmowy Newsweek za Billon

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 9 października 2015, 13:30

grzem pisze:Wszystko ładnie, pomysł świetny, ale nie działa. Sprawdzałem Android, Linux, Windows, na każdej platformie inny problem, zgłaszałem, minął tydzień, żadnego odzewu.
Obrazek
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 23
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Darmowy Newsweek za Billon

Postautor: Morfeus » niedziela, 13 grudnia 2015, 15:20

Dzisiaj mamy 13 grudnia 2015r. Jak dla mnie Billon to wielki nie wypał. Po pierwsze nie jest wcale anonimowy. Bez weryfikacji w banku są ograniczenia limitami i tak np pracodawca nie wpłaci Tobie pensji z dwóch powodów za pomocą Billon. Po pierwsze dlatego że jest ograniczenie limitu wpłat. Więc np gdy ja zarabiam 8600zł miesięcznie to ta kwota nie zostanie zaksięgowana na moim portfelu ze względu na limity. Po drugie wyobraźcie sobie że jesteście pracodawcą - to co uruchomicie aplikację i wyslecie wynagrodzenie do anonimowego użytkownika Waszego pracownika który sobie stwierdzi że jego login to JANUSZ2 ?? śmieszne. Jak potem udowodnicie że wysłaliście akurat temu pracownikowi tą wypłatę? Wymagało to by podpisywania z pracownikiem specjalnej umowy w której pracownik godził by się że przelew na login JANUSZ2 jest przelewem do niego.
Kolejna sprawa na swojej stornie Twórcy Billon wypisują nie samowite historie jak to pięknie ich system jest zrobiony że można przyjmować płatności na FACEBOOK, na Wordpress a nawet w własnym sklepie tymczasem jest to tylko pisanie, bo fizycznie anie nie udostępniają opisu jak to zrobić ani nie znalazłem żadnej aplikacji do Facebook ani Worpdress a opis integracji jest tylko dla zaawansowanych programistów a i mój kolega programista miał duży problem z tym.

Kolejna sprawa - gdy ktoś dokonuje mi wpłaty na konto Billon to w tytule wpłaty kompletnie nie widzę od kogo jest płatność - i w drugą stronę gdy ja wykonuję płatność z konta billon na konto bankowe to odbiorca widzi jakieś techniczne nazwy ale nie widzi że płatność jest od np Janusza Kowalskiego. Do tego mogę wypłacić pieniądze z billon tylko na swoje konto bankowe. Mało tego gdy ktoś chciałby mi wpłącić pieniądze to musi w przelewie podać zamiast mojego imienia i nazwiska mój login czyli np JANUSZ2 - ale nawet gdy przelew dotrze to ja nie zobaczę kto mi dokonał wpłaty i za co bo nie widzę danych wpłacającego ani tytułu wpłaty.

Podsumowując bzdurą jest że Billon jest prostszą aplikacją niż Bitcoin. Jak dla mnie i setek moich znajomych Bitcoin jest prosty i szybkim anonimowym rozwiązaniem natomiast Billon jest aplikacją którą tworzono 10 lat - i nadal posiada mega wiele błędów. Bo nie wspominałem już o takich drobnostkach jak np nie dawne błędy przy wysyłani pieniędzy do sejfu i z sejfu oraz takich jak obecne błędy np w zakładce wypłata z bankomatu gdzie nie widać nawet przy dobre rodzielczości ekranu kwot do wypłaty bo jakiś kiepski grafik opracowywał przez 10 lat tą apkę.

Billon to dla mnie pomysł który nie jest na czasie. Oprócz tego że twórcy sami siebie wychwalają to nic ciekawego więcej z tego nie będzie.

Przyszlość to Bitcoin. Prosto konkretnie i szybko.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Darmowy Newsweek za Billon

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 13 grudnia 2015, 18:03

Cóż...

Obrazek
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1326
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Darmowy Newsweek za Billon

Postautor: MusX » niedziela, 13 grudnia 2015, 18:49

ten Bilion powinien wyleciec z dzialu Bitcoin - Ciekawostki

Dyskutant
Posty: 229
Rejestracja: 19 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Darmowy Newsweek za Billon

Postautor: bitdreamer » niedziela, 13 grudnia 2015, 20:30

Morfeus pisze:[...] Jak dla mnie i setek moich znajomych Bitcoin jest prosty i szybkim anonimowym rozwiązaniem natomiast Billon jest aplikacją którą tworzono 10 lat - i nadal posiada mega wiele błędów.
Masz setki znajomych, którzy używają Bitcoin? :shock: Rewelacja! To już poważna znająca się grupa z pewnym zaufaniem do siebie. Co z nim robicie? Rozliczacie się między sobą? Czy powszechnie płacicie nim w internecie choćby przy pomocy firm pośredniczących w płatnościach? Wszyscy ci ludzie prawidłowo przechowują kopie zapasowe portfeli i z uśmiechem na ustach używają silnych haseł?

Pisałeś o anonimowości. W jaki sposób wymieniacie się adresami do płatności między sobą? Za pomocą kodów QR czy adresów pisanych wprost do GG, Facebook Messengera, czy gmaila, które natychmiast dopiszą adres i kwotę transakcji do Waszych SB-ckich teczek sporządzanych przez te firmy? A może wszyscy używacie kryptografii asymetrycznej?

Przepraszam za zasypanie Cię pytaniami, ale zrozumiałem, że: "setki Twoich znajomych używają BTC" i to przykuło moją uwagę.
Jeśli nie przekoloryzowałeś z tymi setkami :roll: to chyba jesteś fenomenem na tym forum z taką paczką znajomych.

Opowiadaj!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3621
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Darmowy Newsweek za Billon

Postautor: hanti » niedziela, 13 grudnia 2015, 20:58

ja to tyle nawet na FB nie mam :(
@_# :P ;) :D
Polecam następujące giełdy BTC/LTC:

bitmarket.pl bitmaszyna.pl https://www.kraken.com/

Wróć do „Ciekawostki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość