Asicminer.pl - pierwsza polska giełda udziałów

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 166
Rejestracja: 29 września 2012
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej 0.11 btc = 1

Postautor: minerfuture » poniedziałek, 2 grudnia 2013, 00:21

szymon1051 pisze:
minerfuture pisze: Edit: znalazłem kalkulator wszelkie info po zarejestrowaniu się u was. Hm nie rozumiem wyliczenia. Korzystałem z kalkulatora tego CEX.io i tam w ogóle zysk wielokrotnie mniejszy wychodzi niż przy użyciu kalkulatora na który Wy wskazujecie. Skąd różnica, co źle liczę? Mam ochotę wejść - dlatego, że swojaki, rodacy ale muszę skalkulować inwestycję konkretnie. Coś jest nie tak z tym kalkulatorem bo zbyt pięknie wychodzi jak dla mnie....mam kasę do inwestycji - chcę ją pomnożyć kurdeć! Pomóżcie i wybaczcie ignorancję.
Proste bo w kalkulatorze na cex.io masz "Difficulty Increase / Month" czyli miesięczny wzrost trudności (w procenta :)), a http://bitcoin.web-share.nl/ cały czas liczy ci z obecnym, prawdopodobnie bierze wynik na dzisiaj i odpowiednio go mnoży przez ilość dni.
W takim razie ASICminer.pl nie uwzględnia wzrostu trudności i przez okres 3 lat od momentu zakupu mocy będę miał trudność z dnia w którym zawarłem coś w stylu kontraktu terminowego? Może ktoś wyjaśnić z ASICminer.pl jak to jest? Czy kalkulator kulawy czy WY płacicie to samo bez względu na wzrost trudności - jeśli tak, dlaczego?
"Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości." - Ludwig Von Mises

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej 0.11 btc = 1

Postautor: lenny » poniedziałek, 2 grudnia 2013, 00:31

minerfuture pisze:
szymon1051 pisze:
minerfuture pisze: Edit: znalazłem kalkulator wszelkie info po zarejestrowaniu się u was. Hm nie rozumiem wyliczenia. Korzystałem z kalkulatora tego CEX.io i tam w ogóle zysk wielokrotnie mniejszy wychodzi niż przy użyciu kalkulatora na który Wy wskazujecie. Skąd różnica, co źle liczę? Mam ochotę wejść - dlatego, że swojaki, rodacy ale muszę skalkulować inwestycję konkretnie. Coś jest nie tak z tym kalkulatorem bo zbyt pięknie wychodzi jak dla mnie....mam kasę do inwestycji - chcę ją pomnożyć kurdeć! Pomóżcie i wybaczcie ignorancję.
Proste bo w kalkulatorze na cex.io masz "Difficulty Increase / Month" czyli miesięczny wzrost trudności (w procenta :)), a http://bitcoin.web-share.nl/ cały czas liczy ci z obecnym, prawdopodobnie bierze wynik na dzisiaj i odpowiednio go mnoży przez ilość dni.
W takim razie ASICminer.pl nie uwzględnia wzrostu trudności i przez okres 3 lat od momentu zakupu mocy będę miał trudność z dnia w którym zawarłem coś w stylu kontraktu terminowego? Może ktoś wyjaśnić z ASICminer.pl jak to jest? Czy kalkulator kulawy czy WY płacicie to samo bez względu na wzrost trudności - jeśli tak, dlaczego?
Możesz użyć dowolnego kalkulatora albo nawet formuły wpisanej w arkuszu kalkulacyjnym (ja tak mam), wszędzie wyjdzie Ci tyle samo. 24h kopania na trudności XXX da Ci YYY zarobku, i tyle jest dodawane każdego dnia do salda każdego konta. Wszystko jest rozliczane codziennie, automatycznie, z daną trudnością, jaka obowiązuje w sieci. Trudność się zmienia - wtedy codzienna wypłata też się zmienia, zgodnie z każdym kalkulatorem.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 28 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej 0.11 btc = 1

Postautor: komin393 » poniedziałek, 2 grudnia 2013, 11:31

lenny pisze:
komin393 pisze:zacznijcie w końcu wypłacać zlecone wypłaty. Czekanie 2 tygodni na realizację to chyba jakiś żart. :/

Dobrze by było umieścić jakiś kontakt na stronie, bo żeby z kimkolwiek od Was się skontaktować trzeba szukać po forach.
Ostatnie wypłaty były dokładnie 8 dni temu. Jakie 2 tygodnie? Podaj mi swój e-mail jaki masz na stronie.
Kontakt zostanie wkrótce dodany na stronę :)
żeby nie było, że jestem gołosłowny link: http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 30c43c91ec
Jedyne mogę sprostować, że chodziło mi o Wasze 2 okresy rozliczeniowe czyli minęły "2 końce tygodnia" i pewnie byłby trzeci gdyby nie interwencja....

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej 0.11 btc = 1

Postautor: lenny » poniedziałek, 2 grudnia 2013, 11:56

Wypłata średnio co tydzień, a nie "pod koniec każdego tygodnia". 8 dni temu była wypłata, a nie dwa tygodnie temu. Twoje "interwencje" nie są konieczne, serwis jakoś działa od wielu miesięcy w ten sposób, wysyłanie codziennie ułamków BTC mija się z celem.

Pozdrawiam
Lenny

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 166
Rejestracja: 29 września 2012
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej 0.11 btc = 1

Postautor: minerfuture » poniedziałek, 2 grudnia 2013, 16:34

Prosiłbym o namiar na PW do kogoś kto siedzi w tym projekcie bo za dużo znaków ? jest a wcześniejsza odpowiedź odnośnie przyrostu trudności w ogóle nie koreluje z tym co widziałem w kalkulatorze tej CEX.io kurdeć. Nie chcę wejść z 1000 zł żeby tak sobie wejść muszę pogadać. Pisanina to też problematyczna jest. Czekam na namiar w takim razie. Dzięki.
"Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości." - Ludwig Von Mises

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 595
Rejestracja: 20 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: PL

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej 0.11 btc = 1

Postautor: Sztef89 » wtorek, 3 grudnia 2013, 00:12

lenny pisze:Wypłata średnio co tydzień, a nie "pod koniec każdego tygodnia". 8 dni temu była wypłata, a nie dwa tygodnie temu. Twoje "interwencje" nie są konieczne, serwis jakoś działa od wielu miesięcy w ten sposób, wysyłanie codziennie ułamków BTC mija się z celem.

Pozdrawiam
Lenny
Sprostuję, wypłaty sa realizowane średnio raz na tydzień i pod koniec tygodnia, często na weekendzie. Ale w sytuacjach gdy wypadnie święto lub np. jak teraz andrzejki to po prostu odwleka się max 1-2 dni także bez stresu i spiny. U nas BTC są bezpieczne, nie trzymamy ich na serwerze i nie znikną jak na giełdach, mówię to bo sporo ludzi jest przestraszonych przez to i boją się gdziekolwiek trzymać Bitcoiny.
Komentarze | Dotacje: 1SztefKqaQG9nBjvMnjGtLsi3JwPqj3Kh

Bitcoin Polska - dołącz do grupy na facebooku
Bitcoin - kompendium wiedzy

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 595
Rejestracja: 20 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: PL

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej 0.11 btc = 1

Postautor: Sztef89 » wtorek, 3 grudnia 2013, 00:14

minerfuture pisze:Prosiłbym o namiar na PW do kogoś kto siedzi w tym projekcie bo za dużo znaków ? jest a wcześniejsza odpowiedź odnośnie przyrostu trudności w ogóle nie koreluje z tym co widziałem w kalkulatorze tej CEX.io kurdeć. Nie chcę wejść z 1000 zł żeby tak sobie wejść muszę pogadać. Pisanina to też problematyczna jest. Czekam na namiar w takim razie. Dzięki.
Ja jestem głównym programistą strony ASICminer.pl. Z Lennym jesteśmy partnerami biznesowymi i możesz pisać do mnie bądź do niego. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.
Komentarze | Dotacje: 1SztefKqaQG9nBjvMnjGtLsi3JwPqj3Kh

Bitcoin Polska - dołącz do grupy na facebooku
Bitcoin - kompendium wiedzy

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej 0.1 btc = 1 G

Postautor: lenny » wtorek, 3 grudnia 2013, 17:44

Witam, mam przyjemność ogłosić aktualizację ceny naszych 3-letnich udziałów Asicminer.pl.

Nowa cena udziałów:
0.09 BTC = 1 GH/s


Obecnie, nasza kopalnia zapewnia 215 GH/s mocy obliczeniowej w sieci Bitcoin.

Pozdrawiamy
Lenny & Sztef89

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: lenny » poniedziałek, 9 grudnia 2013, 23:53

Uwaga - świąteczna promocja :)

Witam,

Dostaliśmy od Mikołaja trochę maszynek, aby ogrzewały nam mieszkania w zimowe wieczory, w związku z czym mam przyjemność ogłosić świąteczną promocję i aktualizację ceny naszych 3-letnich udziałów Asicminer.pl ;)

Tutaj prezentacja naszych mikołajkowych prezentów :D

ObrazekObrazek

MIKOŁAJOWA GALERIA

Nowa cena udziałów:
0.067 BTC = 1 GH/s


Obecnie, nasza kopalnia zapewnia:
Obrazek
mocy obliczeniowej w sieci Bitcoin.

Nasze maszyny obecnie kopią:
Obrazek
Obrazek

Jak widać, jest trochę zapasu jeszcze ;)

Obecna cena udziałów jest najniższą ceną na rynku, taniej nawet niż na największej kopalni Bitcoin i największej giełdzie udziałów CEX.io. Poza tym, nie pobieramy żadnych opłat administracyjnych, prowizji, za prąd i utrzymanie sprzętu ani nic, jaką moc kupisz, taka jest twoja non stop przez 3 lata, naliczana codziennie jako 100% PPS! Dlatego nie zwlekaj - sprzedaj swoje udziały na CEX.io już dziś :D

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Asicminer.pl


Pozdrawiamy
Lenny & Sztef89

Obrazek

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 8 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Lodz

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: robnag » wtorek, 10 grudnia 2013, 08:27

Spóźniłem się jeden dzień , za wcześnie kupiłem udział. :(

szymon1051
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: szymon1051 » środa, 11 grudnia 2013, 13:03

Kurde jeszcze z nie cały miesiąc temu 1450 MH/s kosztowało 0.2 BTC, a teraz 1000 MH/s jest o 0.067 BTC.
Szkoda że nikt nie chce odkupić tamtych udziałów po starej cenie :(.

Weteran
Posty: 2256
Rejestracja: 23 marca 2013
Reputacja: 140
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: AdamM » środa, 11 grudnia 2013, 13:05

Nie ma lekko. Ja mogę oddać udział za darmo jeśli ktoś mi odda przypisany do niego gwarant. ;)

szymon1051
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: szymon1051 » środa, 11 grudnia 2013, 15:13

AdamM pisze:Nie ma lekko. Ja mogę oddać udział za darmo jeśli ktoś mi odda przypisany do niego gwarant. ;)
Czyli?

Weteran
Posty: 2256
Rejestracja: 23 marca 2013
Reputacja: 140
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: AdamM » środa, 11 grudnia 2013, 15:42

szymon1051 pisze:Czyli?
Mam stare udziały, do których był przypisany gwarant wielkości 0.28 BTC/udział. Gwarant ten się otrzymuje najwcześniej 2 lata od rozpoczęcia udziałów. Udziały na chwilę obecną zwróciły się w ROI 99.2% (mówimy oczywiście o BTC). Jednak wizja że gwarant jestem w stanie odzyskać dopiero w 2015 przestała mi się podobać. ;)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 17 października 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: asco » środa, 11 grudnia 2013, 15:51

Moge odkupic udzialy od osob, ktore chca sie wycofac. Oferuje 0,04 za 1 gh/s .
Obrazek

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 5 października 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: botak » czwartek, 12 grudnia 2013, 19:55

Średnio u Was z tymi wypłatami. Trzeci tydzień co mam powyżej 0.1 BTC a wypłaty jak nie było, tak nie ma.
A mogłem sprzedać (gdybyście wypłacili) po > 3k PLN...

Edyta:
Sprzedam 6.96 Gh/s za 0.37 BTC.

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: lenny » czwartek, 12 grudnia 2013, 20:37

botak pisze:Średnio u Was z tymi wypłatami. Trzeci tydzień co mam powyżej 0.1 BTC a wypłaty jak nie było, tak nie ma.
A mogłem sprzedać (gdybyście wypłacili) po > 3k PLN...

Edyta:
Sprzedam 6.96 Gh/s za 0.37 BTC.
A kliknąłeś "Wypłać" na koncie? Nie kliknąłeś, dlatego saldo jest tam, gdzie było. Wypłaty już nie są automatyczne, tak jak wcześniej, na życzenie użytkowników (możliwość kupna udziałów za saldo, bez automatycznego wypłacania wszystkiego co chwilę). Wystarczyło zapytać 3 tygodnie temu, zamiast czekać tyle czasu:)

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 5 października 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: botak » czwartek, 12 grudnia 2013, 20:52

Hej,

W takim razie przepraszam za zamieszanie :)
Inna sprawa że moglibyście informację o tym wysyłać drogą mailową.

szymon1051
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: szymon1051 » czwartek, 26 grudnia 2013, 21:51

lenny pisze:
Nowa cena udziałów:
0.067 BTC = 1 GH/s


Obecna cena udziałów jest najniższą ceną na rynku, taniej nawet niż na największej kopalni Bitcoin i największej giełdzie udziałów CEX.io. Poza tym, nie pobieramy żadnych opłat administracyjnych, prowizji, za prąd i utrzymanie sprzętu ani nic, jaką moc kupisz, taka jest twoja non stop przez 3 lata, naliczana codziennie jako 100% PPS! Dlatego nie zwlekaj - sprzedaj swoje udziały na CEX.io już dziś :D
Fajnie że teraz na cex.io 1 GH/s jest op 0.05 BTC :).

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: lenny » czwartek, 26 grudnia 2013, 22:30

Post, który cytujesz, został wysłany 16 dni temu ;)

Wróć do „Udziały”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości