Asicminer.pl - pierwsza polska giełda udziałów

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 595
Rejestracja: 20 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: PL

Asicminer.pl - pierwsza polska giełda udziałów

Postautor: Sztef89 » czwartek, 6 czerwca 2013, 09:46

Witamy w oficjalnym wątku grupy Asicminer.pl na forum Bitcoin.pl.

Asicminer.pl - pierwsza polska giełda udziałów mocy obliczeniowej w sieci Bitcoin!

Jak to działa?
Udziały mocy obliczeniowej można kupić już teraz, będą pracowały jeszcze dzisiaj - bez czekania na dostawę, bez problemów z podłączaniem sprzętu, konfiguracją PC i programów do kopania, bez zajmowania miejsca w domu i szumu wiatraków, bez żadnego płacenia za prąd, ani bez żadnych innych kosztów. Stała moc udziału jest gwarantowana i nie mają na nią wpływu żadne awarie.
Moc obliczeniowa i wypłaty są gwarantowane przez: (Sztef89) oraz lenny. Udziały będą pracować bez przerwy 3 lata.

Jest to najtańsza i najbardziej bezpieczna oferta udziałów, jaką można znaleźć na tym forum. Asicminer.pl jest pierwszą polską giełdą mocy obliczeniowej Bitcoin. Rynek udziałów na naszej giełdzie jest wolny i każdy może kupić i sprzedać swoje udziały po dowolnej cenie.

Obecnie, nasza kopalnia zapewnia:
Obrazek
mocy obliczeniowej w sieci Bitcoin.

Regulamin: http://www.ASICminer.pl/#!/regulamin

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

--
Pozdrawiamy
Sztef89 & lenny
Ostatnio zmieniony wtorek, 10 grudnia 2013, 00:06 przez Sztef89, łącznie zmieniany 47 razy.
Komentarze | Dotacje: 1SztefKqaQG9nBjvMnjGtLsi3JwPqj3Kh

Bitcoin Polska - dołącz do grupy na facebooku
Bitcoin - kompendium wiedzy

Gaduła
Posty: 341
Rejestracja: 11 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [UDZIAŁY ASICminer.pl] Block Erupter Blade 0/128 OTWARTE

Postautor: dotcom » czwartek, 6 czerwca 2013, 11:15

czy obecnym udziałowcom zostanie wspaniałomyślnie zwiększona moc z 145?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 595
Rejestracja: 20 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: PL

Re: [UDZIAŁY ASICminer.pl] Block Erupter Blade 0/128 OTWARTE

Postautor: Sztef89 » czwartek, 6 czerwca 2013, 16:54

dotcom pisze:czy obecnym udziałowcom zostanie wspaniałomyślnie zwiększona moc z 145?
Nie. Po prostu z biegiem czasu będę zmniejszał cenę ale i trudność będzie rosła więc wyjdzie na to samo, bo z każdym nowym udziałem trzeba czekać ok tydzień na paczkę.

Dziś była awaria internetu spowodowana burzą ale jak widać udziałowcy tego nie odczuli :) Awaria trwała ok 1 godzinę.

Weteran
Posty: 1732
Rejestracja: 9 lutego 2013
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [UDZIAŁY ASICminer.pl] Block Erupter Blade 0/128 OTWARTE

Postautor: scibi » czwartek, 6 czerwca 2013, 20:28

Na tą chwile inwestycja zwraca sie po roku, a co dopiero jak trudność wzrosnie, w asic oferta jest x2 około za przy tej samej cenie.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 595
Rejestracja: 20 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: PL

Re: [UDZIAŁY ASICminer.pl] Block Erupter Blade 0/128 OTWARTE

Postautor: Sztef89 » piątek, 7 czerwca 2013, 01:44

scibi pisze:Na tą chwile inwestycja zwraca sie po roku, a co dopiero jak trudność wzrosnie, w asic oferta jest x2 około za przy tej samej cenie.
Jutro może zwrócić się po 3 latach, a po jutrze po miesiącu :) Ostatnio zrobiło się gorąco ale bez obaw, temat się ciągle rozwija.

A może chcecie wylicytować te płytki ?
https://bitcointalk.org/index.php?topic=227243.0

Chętnie się tym zajmę + 10BTC dla mnie za organizacje i będzie dostępne 20 GH/s na udziały, co wy na to ?

Gaduła
Posty: 341
Rejestracja: 11 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [UDZIAŁY ASICminer.pl] Block Erupter Blade 0/128 OTWARTE

Postautor: dotcom » piątek, 7 czerwca 2013, 13:28

u sztefa kupujemy moc stałą, zawsze coś zarobimy nawet jak trudność wzrośnie 100 x. (o ile sztef okaże się uczciwą osobą)
Trzeba zapewnić urządzeniu super warunki i niech sobie chodzi, nawet i 20 lat :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7663
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [UDZIAŁY ASICminer.pl] Block Erupter Blade 0/128 OTWARTE

Postautor: l3sny » piątek, 7 czerwca 2013, 13:35

on chce po 30BTC za płytkę. trochę drogo...
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Posty: 1439
Rejestracja: 8 października 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [UDZIAŁY ASICminer.pl] Block Erupter Blade 0/128 OTWARTE

Postautor: Rafi » piątek, 7 czerwca 2013, 13:50

l3sny pisze:on chce po 30BTC za płytkę. trochę drogo...
To już Blade z 13gh za 30 btc się nie opłaca ? To za m-cą jaka trudność będzie 100.000.000 ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7663
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [UDZIAŁY ASICminer.pl] Block Erupter Blade 0/128 OTWARTE

Postautor: l3sny » piątek, 7 czerwca 2013, 13:53

Tzn. moze się opłacać. Np trudnosc nie wzrosnie za bardzo a cena BTC poleci w kosmos
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Posty: 1439
Rejestracja: 8 października 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [UDZIAŁY ASICminer.pl] Block Erupter Blade 0/128 OTWARTE

Postautor: Rafi » piątek, 7 czerwca 2013, 14:38

Te 30 btc to cena wywoławcza teraz doszło 41 btc za sztukę.

Chyba sensowniej kupić z forum te co sa wystawione po 47 pewnie za 45 by poszło i kopać jak najszybciej.
13000mh za 45btc masz 288 mh/ 1btc chyba jeszcze długo będzie się opłacało kopać.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 595
Rejestracja: 20 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: PL

Re: [UDZIAŁY ASICminer.pl] Block Erupter Blade 0/120 OTWARTE

Postautor: Sztef89 » piątek, 7 czerwca 2013, 18:43

Zmieniłem cenę !

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 595
Rejestracja: 20 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: PL

Re: [UDZIAŁY ASICminer.pl] Block Erupter Blade 0/120 OTWARTE

Postautor: Sztef89 » niedziela, 9 czerwca 2013, 00:22

Widzę brak zainteresowania, co mnie dziwi bo jeszcze niedawno to bym spokojnie 4 ASIC kupił tyle było ofert. Moja propozycja jest taka. Licytujemy na aukcji, lokalnie Blade:
http://forum.bitcoin.pl/block-erupter-b ... t7677.html

Jeżeli cena będzie <50BTC to moja prowizja za usługę udziałów to tylko 5BTC i dzielę w udziałach 10GH/s, resztę zostawiam po to aby zagwarantować moc.

Lepszej oferty zaoferować nie mogę. Zainteresowanych proszę o kontakt PW - jak będzie komplet to wtedy zalicytuje, tylko że trzeba się śpieszyć bo aukcja do poniedziałku = moja oferta również wygasa z końcem tej aukcji !

w przeliczeniu (jeżeli wylicytuje BE za 50BT), wyjdzie: 1BTC = 181MH/s

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [UDZIAŁY ASICminer.pl] Block Erupter Blade 0/120 OTWARTE

Postautor: GetBitCoin_pl » niedziela, 9 czerwca 2013, 10:44

Brak zainteresowania pewnie ze względu na to co się dzieje na giełdzie - jeżeli się uspokoi w poniedziałek to sam kupie trochę udziałów.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 5 czerwca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [UDZIAŁY ASICminer.pl] Block Erupter Blade 0/120 OTWARTE

Postautor: Angiss » niedziela, 9 czerwca 2013, 10:48

Dziwisz sie ze nikt nie chce kupowac? Poprzednio oferowales za 1BTC=145MH/s, teraz 165 a nawet 181, a nie chcesz poprzednim udziałowcom podniesc zarobku.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 595
Rejestracja: 20 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: PL

Re: [UDZIAŁY ASICminer.pl] Block Erupter Blade 0/120 OTWARTE

Postautor: Sztef89 » niedziela, 9 czerwca 2013, 11:19

Angiss pisze:Dziwisz sie ze nikt nie chce kupowac? Poprzednio oferowales za 1BTC=145MH/s, teraz 165 a nawet 181, a nie chcesz poprzednim udziałowcom podniesc zarobku.
LOL. Jak udziałowcy zamawiali to trudność była na niskim poziomie, a cena bitcoina ok 400 zł. Z jakiej racji mam podnosić zarobki udziałowcom ? Zasady były jasne dla wszystkich.

Z biegiem czasu urządzenia będą = tańsze udziały i to ma być powód, dla którego mam podnosić zarobki ? A może jeszcze mam dopłacić do interesu ? Hymmm

Rozmowny
Posty: 121
Rejestracja: 30 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [UDZIAŁY ASICminer.pl] Block Erupter Blade 0/120 OTWARTE

Postautor: atomowka » niedziela, 9 czerwca 2013, 12:26

w tym momencie pokazujesz ze poprzednich udzialowcow masz daleko w d.. a zaloze sie ze przynajmniej 1/3 z nich by wrocila do ciebie w kolejnych zbiorkach - jestes ignorantem i czekasz zeby tylko wydymac kogos na kase.. z takim podejsciem daleko nie zajdziesz :)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 595
Rejestracja: 20 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: PL

Re: [UDZIAŁY ASICminer.pl] Block Erupter Blade 0/120 OTWARTE

Postautor: Sztef89 » niedziela, 9 czerwca 2013, 12:41

atomowka pisze:w tym momencie pokazujesz ze poprzednich udzialowcow masz daleko w d.. a zaloze sie ze przynajmniej 1/3 z nich by wrocila do ciebie w kolejnych zbiorkach - jestes ignorantem i czekasz zeby tylko wydymac kogos na kase.. z takim podejsciem daleko nie zajdziesz :)
Odpowiedz na moje dwa pytania, a potem mnie dopiero oceniaj:
1. Czy powinienem zmniejszać prędkość udziałów jak cena urządzeń pójdzie w górę ?
2. Czy powinienem zwiększać prędkość udziałów jak cena pójdzie w dół ?

Jeżeli choć na jedno z powyższych pytań odpowiesz NIE to chyba powinieneś sobie zdać sprawę co za głupoty o mnie piszesz. Jesteś jedną z osób, która nie kupuje nic, a najwięcej ma do powiedzenia. Nie znasz mnie więc się nie wypowiadaj - ja o tobie głupot nie piszę. Osoby, które rozmawiały telefonicznie / PW dobrze wiedzą, że nie jestem oszustem.

Cena udziałów jest adekwatna do obecnej ceny sprzętu i tak będzie zawsze.

Newsy

- Zrobiłem ścianę wlotową w mojej zabudowie składającą się z 7 wentylatorów (zdjęcia pod linkiem z 1 posta)
- W tym tygodniu zamówię i podłączę zasilacz awaryjny.
- w piątek / sobota wypłacę pierwszy zarobek udziałowcom - proszę uzupełnić adres do wypłaty jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście (5 osób nie dodało)

Weteran
Posty: 1439
Rejestracja: 8 października 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [UDZIAŁY ASICminer.pl] Block Erupter Blade 0/120 OTWARTE

Postautor: Rafi » niedziela, 9 czerwca 2013, 13:04

atomowka pisze:w tym momencie pokazujesz ze poprzednich udzialowcow masz daleko w d.. a zaloze sie ze przynajmniej 1/3 z nich by wrocila do ciebie w kolejnych zbiorkach - jestes ignorantem i czekasz zeby tylko wydymac kogos na kase.. z takim podejsciem daleko nie zajdziesz :)

Bzdury wypisujesz. Oferta Sztef była faktycznie nie najatrakcyjniejsza delikatnie mówiąc ale każdy kupujący widział co kupuje więc dlaczego miał by zwiększać ilość udziałów? Biznes is Biznes

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 595
Rejestracja: 20 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: PL

Re: [UDZIAŁY ASICminer.pl] Block Erupter Blade 0/120 OTWARTE

Postautor: Sztef89 » niedziela, 9 czerwca 2013, 13:20

Rafi pisze:
atomowka pisze:w tym momencie pokazujesz ze poprzednich udzialowcow masz daleko w d.. a zaloze sie ze przynajmniej 1/3 z nich by wrocila do ciebie w kolejnych zbiorkach - jestes ignorantem i czekasz zeby tylko wydymac kogos na kase.. z takim podejsciem daleko nie zajdziesz :)

Bzdury wypisujesz. Oferta Sztef była faktycznie nie najatrakcyjniejsza delikatnie mówiąc ale każdy kupujący widział co kupuje więc dlaczego miał by zwiększać ilość udziałów? Biznes is Biznes
Oferta była niemal taka sama jak oferta od Hantiego. Mam nadzieje, że rozumiesz sposób w jaki rozliczam się z udziałowcami ?
Już na forum się pojawiają oferty 1BTC za mniej niż 145MH/s także moje oferty na pewno są w porządku.

Zainteresowanie bliskie zeru ponieważ mamy mały kryzys jeśli chodzi o kurs/trudność. Moim zdaniem przy tej cenie BTC inwestowanie to dobry moment, ale cóż decyzja należy do inwestorów.

Statystyki obecnych udziałów (1BTC = 145MH/s):
Od (włącznie): 4.06.2013
Do (włącznie): 9.06.2013
Długość udziału: 6 dni
Wydane BTC: 70
Wykopane BTC: 2.14838406
Saldo inwestycji: -67.85161594

Szybkość zwrotu inwestycji jest kilka/kilkanaście razy wyższa niż w przypadku GPU !

Rozmowny
Posty: 73
Rejestracja: 20 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [UDZIAŁY ASICminer.pl] Block Erupter Blade 0/120 OTWARTE

Postautor: Joko » poniedziałek, 10 czerwca 2013, 15:19

Sztef89 pisze: Oferta była niemal taka sama jak oferta od Hantiego. Mam nadzieje, że rozumiesz sposób w jaki rozliczam się z udziałowcami ?
Już na forum się pojawiają oferty 1BTC za mniej niż 145MH/s także moje oferty na pewno są w porządku.

Muszę to sprostować
jesli według ciebie oferta u hantiego była niemal taka sama jak twoja.
Hanti 1btc=~230Mhash,
u ciebie 1 BTC=145mhash.

Nie wiem po co to piszesz, przecież, każdy może sobie sprawdzić jaka była oferta u Hantego.

Wróć do „Udziały”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość