[UDZIAŁY] oferty ASIC 400GH dyskusja i sprawy techniczne

Weteran
Posty: 1439
Rejestracja: 8 października 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: Rafi » wtorek, 4 czerwca 2013, 21:13

Archos pisze:
l3sny pisze:
Archos pisze:yyy czyli 1% udziałów(0.95BTC) to 3,5Ghash/s?, wow robi wrażenie. Nawet jak trudność wyleci do 100 milionów to i tak ten 1% będzie robił 0.5BTC na miesiąc.
Ja chyba zaryzykuje bo jest co wygrać.
Specyfikacja urządzenia jest na stronie producenta. Wątpię żeby było aż tak kolorowo bo trudność może nas zaskoczyć. Myślę, że stopa zwrotu inwestycji wyniesie 4-5 miesięcy ale to ocena czysto intuicyjna.
Nie byłbym taki pewny co do tego diffa, aktualnie co prawda mamy wysyp ASICów ale to też ma swoje limity i pewnych granic się nie przekroczy jeśli chodzi o kupno tych urządzeń.
Ja widzę tą inwestycję pozytywnie gdyż z moich własnych obliczeń wynika,że we wrześniu-październiku możemy się spodziewać difficulty w okolicach 50,000,000 co 1% tych udziałów(0,95BTC) będzie dawał ładnego 1 Bitcoina na miesiąc.
i dlatego właśnie zrezygnowałem z zakupu BE. Jeśli tak będzie to btc będzie musiało mieć wartość 1000-2000$ więc te 50 btc samo na siebie zarobi.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: krasnolud » wtorek, 4 czerwca 2013, 21:17

Jestem zainteresowany 30 udziałami w tym przedsięwzięciu.

Wygadany
Posty: 612
Rejestracja: 11 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: pixi » wtorek, 4 czerwca 2013, 21:18

Nowe urządzenie kosztuje 58 btc w twojej ofercie płacimy za nie 95 btc , w przypadku scamu 37btc zwracasz udziałowcom ,czy zatrzymujesz dla siebie?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: l3sny » wtorek, 4 czerwca 2013, 21:26

Nowe urządzenie nie kosztuje 58BTC tylko 58BTC + VAT.
To nie jest scam. Z tego co się orientuję liczba zamówień dobiega do 1,000.
Przeczytaj prosze uważnie ofertę.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Wygadany
Posty: 612
Rejestracja: 11 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: pixi » wtorek, 4 czerwca 2013, 21:28

Czyli jak okaże sie to scamem to oddajesz udziałowcom 95 BTC - ( 58 BTC + vat ) , czy zatrzymujesz dla siebie ?

Gaduła
Posty: 407
Rejestracja: 13 kwietnia 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: mateusz » wtorek, 4 czerwca 2013, 21:32

l3sny pisze:Nowe urządzenie nie kosztuje 58BTC tylko 58BTC + VAT.
To nie jest scam. Z tego co się orientuję liczba zamówień dobiega do 1,000.
Przeczytaj prosze uważnie ofertę.
Co ma liczba zamówień do tego czy jest to scam czy nie ?
Ludzie są naiwni to zamawiają !
Trochę logiki !!!
Portal aukcyjny za BTC
http://bitmit.net

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 4 czerwca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: Omni » wtorek, 4 czerwca 2013, 21:35

tez chcialbym wiedziec co wtedy gdy sie okaze ze nie dostaniesz urzadzenia, kasa przepada ?

Rozmowny
Posty: 73
Rejestracja: 20 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: Joko » wtorek, 4 czerwca 2013, 21:53

Asici o bfl'a zamówiło ze 100k ludzi albo i więcej i do tej pory wielu mimo, że czeka rok na swojego ASICA, zarzeka się, że to nie scam. Fajnie jakby tym Szwedom się udało i te ASIC'i były za 3 miesiące. Ale po ostatniej historii z bfl'em nie ma na to żadnej gwarancji. Więc ponawiam pytanie.
Czy jak okaże się, że to scam to prowizja zostaje u ciebie, czy oddajesz ją całą lub jej część udziałowcom?

Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: arturs » wtorek, 4 czerwca 2013, 21:54

przecież napisał.. każdy ryzykuje, jak scam to będzie wtopa..
l3sny pisze:
svd pisze:Do kiedy trzeba uzbierac? Z checia bym kupil jeden udzial :) jak bede pewny ze to nie scam
Jak napisałem w ofercie. Zamykam w sobote o 21. NIeobjete udziały (jesli takie będą) wówczas zostana pokryte przeze mnie.
szczegóły jak i kiedy wpłacać podam jutro wieczorem pomiędzy 20 a 21 tak, żeby wszyscy mieli równe szanse.
co to znaczy równe szanse? to jakieś zawody będą?
czyli jak do domu wrócę o 23 a wcześniej np. na pw zadeklaruję wejście w udziały a o 23 przeczytam że już miejsc nie ma.. lepiej może jakby tym co się zdeklarowali wysłać wcześniej namiary, a reszcie jakieś wyścigi urządzać..

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: l3sny » wtorek, 4 czerwca 2013, 22:03

Różnica pomiędzy ceną 58BTC + VAT a 95 BTC zostanie w przypadku scamu zwrócona niedoszłym udziałowcom, nie widzę problemu. Poinformuję o stosownym dodaniu tego punktu do oferty skoro jest takie życzenie.

NIe wyobrażam sobie, żeby dorośli inteligentni ludzie nie umieli przeczytać oferty, poczytać o firmie KnCMiner oraz zadać sobie trochę trudu i poczytać przede wszystkim o firmie ORSoC, której logo i innymi prawnie zastrzeżonymi prawami wyłącznymi od pół roku posługuje się KnCMiner. Nie wyobrażam sobie żeby coś takiego miało ujść uwadze bitcointalk i złożono by zamówień na $8mln w ciągu nieco ponad 48 godzin. Tymczasem w jakimś kraju nad Wisłą domorośli mądrale będa oceniać czy moja prowizja jest za wysoka. Uważam, ze nie jest, jest zdecydowanie za niska, i zaczynam żałować, że wogóle złożyłem tę ofertę. Chyba zastrzegę sobie prawo odrzucania osób, które będa się cechować nadmierną roszczeniowością, nie będa miały umiaru w wyrażaniu swoich ocen bo z tego miejsca jest juz tylko droga do szantażu, straszenia policją, skarbówką i ABW.

Tu jest link do ORSoC. Na oficjalnej stronie tej firmy znajduje sie wzmianka o partnerstwie z KnCMiner. (górny prawy róg).
http://orsoc.se/

Jeżeli ktoś uważa, że to scam to niech w to nie wchodzi i nie dopytuje się czy mu zwrócę BTC z prowizją czy bez.
W sumie zmieniłem zdanie i nie będę kasował tych napastliwych postów na wypadek gdyby padały dalsze pytania o wysokość mojej prowizji. Niech was zobaczą! :twisted:
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Rozmowny
Posty: 118
Rejestracja: 3 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: nswspider » wtorek, 4 czerwca 2013, 22:04

Kncminer udostepnia tez wplate za posrednic twem paypal. W razie czego zawsze mozecie spieniezyc btc i przepuscic przez paypal ktory daje 45 dni na otwarcie sporu w razie nieotrzymania towaru. Po otwarciu sporu paypal kontaktuje sie z producentem . Po 20 dniach od otwarcia sporu mozna przeksztalcic go w roszczenie. Kazdy kto wybierze taka forme jma pewnosc ze w ciagu 45 dni od wplaty ma mozliwosc odzyskania pieniedzy. Oczywiste jest ze lepiej zaplacic w btc ale bardziej chodzi mi o to, ze firma kncminer otwiera przed klientem rowniez inne formy platnosci. Odpisuja na maile szybciej niz ekipa bfl i asicminer, duzym plusem (przynajmniej dla mnie) jest tez lokalizacja firmy... Europa :)

Rozmowny
Posty: 73
Rejestracja: 20 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: Joko » wtorek, 4 czerwca 2013, 22:04

arturs pisze: co to znaczy równe szanse? to jakieś zawody będą?
czyli jak do domu wrócę o 23 a wcześniej np. na pw zadeklaruję wejście w udziały a o 23 przeczytam że już miejsc nie ma.. lepiej może jakby tym co się zdeklarowali wysłać wcześniej namiary, a reszcie jakieś wyścigi urządzać..

Napisał przecież "first in first served". Kto pierwszy to lepszy a szczegóły poda jutro 20-21. "Oferta jest otwarta do dnia 08 czerwca 2013 godz. 21.00 lub momentu nabycia 100% udziałów."
Ostatnio zmieniony wtorek, 4 czerwca 2013, 22:11 przez Joko, łącznie zmieniany 4 razy.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: krasnolud » wtorek, 4 czerwca 2013, 22:05

l3esny, próbowałeś może namówić KnCMiner na escrow...?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: krasnolud » wtorek, 4 czerwca 2013, 22:06

nswspider pisze:Kncminer udostepnia tez wplate za posrednic twem paypal. W razie czego zawsze mozecie spieniezyc btc i przepuscic przez paypal ktory daje 45 dni na otwarcie sporu w razie nieotrzymania towaru. Po otwarciu sporu paypal kontaktuje sie z producentem . Po 20 dniach od otwarcia sporu mozna przeksztalcic go w roszczenie. Kazdy kto wybierze taka forme jma pewnosc ze w ciagu 45 dni od wplaty ma mozliwosc odzyskania pieniedzy. Oczywiste jest ze lepiej zaplacic w btc ale bardziej chodzi mi o to, ze firma kncminer otwiera przed klientem rowniez inne formy platnosci. Odpisuja na maile szybciej niz ekipa bfl i asicminer, duzym plusem (przynajmniej dla mnie) jest tez lokalizacja firmy... Europa :)
O, czyli l3sny mógłby zapłacić przez PayPal - zawsze to jakieś dodatkowe zabezpieczenie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: l3sny » wtorek, 4 czerwca 2013, 22:08

arturs pisze:przecież napisał.. każdy ryzykuje, jak scam to będzie wtopa..
l3sny pisze:
svd pisze:Do kiedy trzeba uzbierac? Z checia bym kupil jeden udzial :) jak bede pewny ze to nie scam
Jak napisałem w ofercie. Zamykam w sobote o 21. NIeobjete udziały (jesli takie będą) wówczas zostana pokryte przeze mnie.
szczegóły jak i kiedy wpłacać podam jutro wieczorem pomiędzy 20 a 21 tak, żeby wszyscy mieli równe szanse.
co to znaczy równe szanse? to jakieś zawody będą?
czyli jak do domu wrócę o 23 a wcześniej np. na pw zadeklaruję wejście w udziały a o 23 przeczytam że już miejsc nie ma.. lepiej może jakby tym co się zdeklarowali wysłać wcześniej namiary, a reszcie jakieś wyścigi urządzać..
Ok, stworzę większe okno czasowe. Jutro rano podam adres BTC, na który będzie można wpłacać i od której godziny. Będzie to z pewnościa po 21 czasu polskiego. Owszem, nie zdawałem sobie sprawy z takiego zainteresowania. Dla porządku podam tylko, że sam złożę ofertę kupna kilku udziałów w tym projekcie nie wczesniej niż pół godziny po rozpoczęciu przyjmowania zamówień (bo też chcę mieć kilka udziałów w tym zamówieniu).
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Gaduła
Posty: 394
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: kolkin » wtorek, 4 czerwca 2013, 22:09

Sorry, że OT ale może znasz odp. na pytanie czemu ich numer VAT jest niezarejestrowany? czytaj ani VAT UE jest niezweryfikowany ani w Szwecji nie widnieje w wykazie przedsiębiorców.

pozdr

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: l3sny » wtorek, 4 czerwca 2013, 22:11

zapłąta przez paypal nie wchodzi w gre. Sprzedaż BTC, zamiana, prowizje, będzie sobota 21 i weekend. Place przez bitpay.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: arturs » wtorek, 4 czerwca 2013, 22:13

jak podasz wcześniej adres to od razu wpłaty polecą.. jak komuś warunki nie przeszkadzają to puści od razu i już.. jak to ogarniesz, każdemu inny adres będziesz przydzielał?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2130
Rejestracja: 24 sierpnia 2011
Reputacja: 392
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: slasta » wtorek, 4 czerwca 2013, 22:14

l3sny pisze:Nowe urządzenie nie kosztuje 58BTC tylko 58BTC + VAT.
To nie jest scam. Z tego co się orientuję liczba zamówień dobiega do 1,000.
Przeczytaj prosze uważnie ofertę.
ilość zamówień niczego nie dowodzi, bfl zebrało chyba z 60 000 a ile zrealizowało ?
Ostatnio zmieniony wtorek, 4 czerwca 2013, 22:53 przez slasta, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: l3sny » wtorek, 4 czerwca 2013, 22:15

kolkin pisze:Sorry, że OT ale może znasz odp. na pytanie czemu ich numer VAT jest niezarejestrowany? czytaj ani VAT UE jest niezweryfikowany ani w Szwecji nie widnieje w wykazie przedsiębiorców.

pozdr
Nie wiem. skad masz taka informację ? Masz jakiś link do rejestru ? Przyczyny moga być różne. Może dopiero wczoraj rozpoczęli działalność bo przyjmuja wpłaty a rejestr nie został jeszcze uaktualniony? Postaram się uzyskac odpowiedź na to pytanie bo zaraz pojawią się 'wątpiący'...
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Wróć do „Udziały”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości