Unicorn 2020 roku ! Inwestycja w biznes. Korporacyjni partnerzy !

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwietnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Unicorn 2020 roku ! Inwestycja w biznes. Korporacyjni partnerzy !

Postautor: Klerni » czwartek, 31 stycznia 2019, 13:39

Zostań współwłaścicielem nowego międzynarodowego biznesu internetowego. Jest to spółka w branży e-commerce, która zmienia status quo w całej branży. Na ten moment ma już partnerstwa lub prowadzi rozmowy z zarządami międzynarodowych korporacji na całym świecie. Obecnie partnerstwa te oznaczają ok 10-20mln użytkowników w roku 2020 i wycenę miliardową (Unicorn). Niestety ze względu na poufność informacji nie możemy ich udostępniać publicznie, ale po podpisaniu NDA będzie udzielony pełen dostęp. Jeden z największych partnerów ma przychody rzędu 75.000.000eur/rocznie i dziesiątki milionów klientów (poglądowo o jakich partnerach rozmawiamy). Sprzedawcą udziałów jest jeden z jej założycieli i szuka dodatkowo do 5mln$ (minimalna inwestycja 100k equity crowdfunding - 500k pojedynczy inwestor), celem przyspieszenia wdrażania długoterminowego planu i szybszego osiągnięcia jeszcze większej skali. Na ten moment projekt jest w pełni sfinansowany do momentu break even . Do tej pory zostało zainwestowane 6mln$ w research i development. Ponadto ponad 9mln$ zostało już pozyskane. Obecnie zatrudnienie jest rzędu 35 osób z czego przeważająca część to pełen etat. Spółka jest założona w Berlinie.

Stopy zwrotu... To co mogę powtórzyć to fakt, że inwestor kupuje udziały w spółce, która jest mocnym faworytem do otrzymania statusu Unicorna (spółka miliardowa$)

Wyjście i zabezpieczenie… Całość inwestycji jest zabezpieczona udziałami w spółce. Perspektywa wyjścia jest zaplanowana na rok 2021 kiedy mówimy o IPO. Ponadto zaplanowane jest również wypuszczenie security token i stokenizowanie udziałów celem przyspieszenia wyjścia zgodnie z wszystkimi standardami i regulacjami.

W pierwszej połowie lutego planujemy organizować spotkania z założycielami spółki, którzy przyjadą do Warszawy. Moja strona jest jedyną, przez którą można uzyskać dostęp do tej oferty udziałowej!

Zapraszam do kontaktu!
private@sharesrepay.me

Więcej informacji znajdziesz na:
https://sharesrepay.me

Wróć do „Udziały”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość