[UDZIAŁY] oferty ASIC 400GH dyskusja i sprawy techniczne

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 4 czerwca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: Omni » wtorek, 4 czerwca 2013, 18:51

zainteresowany jestem 20-25 udziałami.

Gaduła
Posty: 341
Rejestracja: 11 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: dotcom » wtorek, 4 czerwca 2013, 19:02

l3sny pisze:Nie ma takiej opcji, żeby to był scam. Zbyt długo są na rynku i od dawna przymierzali się do produkcji ASIC. Gdyby to był scam już dawno zostałoby to wyśledzone przez bitcointalk. Dostali ponad 600 zamówień w ciągu ostatnich 24 godzin.
Ale tak poza tym to nie mam zamiaru za nikogo poręczać własnymi cojones. Ryzyko jest takie samo dla wszystkich i nikt udziałowców od niego nie uwolni.
No chyba, że miałbym to ryzyko jakoś wycenić
Ciekawe Ile warte byłoby zapewnienie zwrotu 100% inwestycji w Jupitera... to dopiero byłby scam :twisted:
o btfl też mówili, że to nie może być scam, zamówienia też się sypały lawinowo

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: l3sny » wtorek, 4 czerwca 2013, 19:08

dotcom pisze:
l3sny pisze:Nie ma takiej opcji, żeby to był scam. Zbyt długo są na rynku i od dawna przymierzali się do produkcji ASIC. Gdyby to był scam już dawno zostałoby to wyśledzone przez bitcointalk. Dostali ponad 600 zamówień w ciągu ostatnich 24 godzin.
Ale tak poza tym to nie mam zamiaru za nikogo poręczać własnymi cojones. Ryzyko jest takie samo dla wszystkich i nikt udziałowców od niego nie uwolni.
No chyba, że miałbym to ryzyko jakoś wycenić
Ciekawe Ile warte byłoby zapewnienie zwrotu 100% inwestycji w Jupitera... to dopiero byłby scam :twisted:
o btfl też mówili, że to nie może być scam, zamówienia też się sypały lawinowo
To prawda i dlatego ryzyko wystąpienia 2 podobnych scamów jest jeszcze mniejsze :D
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Gaduła
Posty: 341
Rejestracja: 11 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: dotcom » wtorek, 4 czerwca 2013, 19:14

Jednak prowizja rzędu 40 BTC to sporo, a z vatu sprzęt elektroniczny jest bodajże zwolniony. I nie wiem co rozumiesz przez pojęcie "koszt ubezpieczenia od ryzyka". Polisę na wartość tych 95 btc wykupujesz na własny koszt, o to chodzi?

Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: arturs » wtorek, 4 czerwca 2013, 19:22

sprzęt elektroniczny jest zwolniony z cła.. vat 23%

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: l3sny » wtorek, 4 czerwca 2013, 19:36

Prowizja nie wynosi 40BTC (bo do Jupitera doliczany jest VAT wg stawki w danym kraju w tym wypadku Polski) ale z pewnością tyle powinna wynosić!!! Wyceniaj swoje koszty za ryzyko i firmowanie własnych przedsięwzięć i nie oceniaj innych bo to nic nie wnosi. Jeśli będziesz trollował o prowizji i moim zarobku to Cię wykasuję. Każdy może samodzielnie sprawdzić ile co kosztuje. Sprzęt zostanie ubezpieczony wg. najlepszego rachunku ekonomicznego. Jeśli do momentu dostarczenia jego cena wzrośnie (co teoretycznie nie jest wykluczone) to zostanie ubezpieczony do najwyższej możliwej wysokości wg wartości rynkowej a nie ceny nabycia. Jeśli będzie można także ubezpieczyć utratę korzyści albo przestoje z pewnością tak zrobię ale nie wiem czy w Polsce są dostępne tego typu polisy. Na rozwiąznie wszelkich niewiadomych są trzy miesiące a także koszty. Każdy ma czas, może się zastanowić, przemyśleć... byle tu nie trollował o prowizji, zarobkach itp.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: l3sny » wtorek, 4 czerwca 2013, 19:37

Guys... idę z małym na spoacer odpowiem na wszelkie PW i inne zapytania za jakieś 2 godzinki.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Rozmowny
Posty: 73
Rejestracja: 20 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: Joko » wtorek, 4 czerwca 2013, 19:53

Jak dla mnie oferta jak najbardziej OK. Sam zbieram na swojego prywatnego ASICA, więc u mnie cienko z btc, ale może się dorzucę coś symbolicznie.
Jest tylko jedno pytanie. Co jeśli jednak okazało by się, że to scam i będą ściemniać jak bfl. Prowizja zostaje u ciebie czy zwracasz część lub całość udziałowcom?

Gaduła
Posty: 407
Rejestracja: 13 kwietnia 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: mateusz » wtorek, 4 czerwca 2013, 20:06

l3sny pisze: Jeśli będziesz trollował o prowizji i moim zarobku to Cię wykasuję. Każdy może samodzielnie sprawdzić ile co kosztuje. .

Myślę że przeginasz takimi wypowiedziami.
Chłopak napisał prawdę !! .
Ja to napiszę(może mnie też wykasujesz ?):
1.Twoja prowizja to prawie 40BTC(Prawie 100% ceny)
2. KNC to nie jest pewna firma !!
3.L3sny zarobi prowizję nawet jak firma zwinie się z kasą .Tak więc całe ryzyko przenosisz na akcjonariuszy. To jakaś chora sytuacja. Każdy czuje że to wałek, ale wciskasz to ludzą aby zgarnąć prowizję
4.Wiem że jesteś spoko bitcoinowy koleś. Wierzysz w bitcoina ale ta pseudo firma pewnie oszuka wszystkich(ale oczywiście ty i tak wyjdziesz na czysto)
Portal aukcyjny za BTC
http://bitmit.net

Orator
Posty: 914
Rejestracja: 3 marca 2012
Reputacja: 190
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: Bult » wtorek, 4 czerwca 2013, 20:14

mateusz pisze:
l3sny pisze: Jeśli będziesz trollował o prowizji i moim zarobku to Cię wykasuję. Każdy może samodzielnie sprawdzić ile co kosztuje. .

Myślę że przeginasz takimi wypowiedziami.
Chłopak napisał prawdę !! .
Ja to napiszę(może mnie też wykasujesz ?):
1.Twoja prowizja to prawie 40BTC(Prawie 100% ceny)
2. KNC to nie jest pewna firma !!
3.L3sny zarobi prowizję nawet jak firma zwinie się z kasą .Tak więc całe ryzyko przenosisz na akcjonariuszy. To jakaś chora sytuacja. Każdy czuje że to wałek, ale wciskasz to ludzą aby zgarnąć prowizję
4.Wiem że jesteś spoko bitcoinowy koleś. Wierzysz w bitcoina ale ta pseudo firma pewnie oszuka wszystkich(ale oczywiście ty i tak wyjdziesz na czysto)
Jesteśmy wspanałym narodem, jak chcemy cos kupić to tak aby nikt na nas nie zarobil. A tym bardziej jak kogos znamy no jak on smie na kolegach zarabiac.

Proste nie podoba sie nie kupujemy, podoba sie i twierdzimy ze zarobimy to kupujemy. I nawet jeśli ktoś na tym zarobi 400 BTc to nie powinno nas to ineteresować.

Chce ktoś taniej niech zamówi sam...
30 finał WOŚP eSkarbonka - https://eskarbonka.wosp.org.pl/eabwxh

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: l3sny » wtorek, 4 czerwca 2013, 20:46

Sorry ale powyższy mateusza zostanie wykasowany za godzine bo zawiera kłamstwa i pomówienia. Póki co możecie go sobie poczytać a być może zachować. Nie widze powodu, żeby ktoś mnie tu obrażał i lekceważył dobre obyczaje. Jak to się komuś nie podoba to niech porozmawia ze Sztefem89 to Wam opowie o swoich dzisiejszych przygodach z innym użytkownikiem.

Jedyna pociecha, że są to głosy odosobnione...

W przyszłości z pewnością uda mi się zorganizować biznes w taki sposób, żeby udziałowcy nie ponosili ryzyka awarii lub utraty sprzętu bez ponoszenia nadmiernych kosztów jako dodatkowa opcja do zakupu udziałów. Na tym etapie nie jest to jeszcze możliwe.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 152
Rejestracja: 30 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: tarquini » wtorek, 4 czerwca 2013, 20:50

Obrazek

Rozmowny
Posty: 73
Rejestracja: 20 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: Joko » wtorek, 4 czerwca 2013, 20:55

Sry za offtop, ale nie mogłem się powstrzymać



i nie kieruje tego do, żadnego z administratorów bitcoin.pl. Po prostu to jest dobre.
jak chcecie to skasujcie.

Gaduła
Posty: 400
Rejestracja: 20 lutego 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: nubas » wtorek, 4 czerwca 2013, 20:56

Bult pisze:
mateusz pisze:
l3sny pisze: Jeśli będziesz trollował o prowizji i moim zarobku to Cię wykasuję. Każdy może samodzielnie sprawdzić ile co kosztuje. .

Myślę że przeginasz takimi wypowiedziami.
Chłopak napisał prawdę !! .
Ja to napiszę(może mnie też wykasujesz ?):
1.Twoja prowizja to prawie 40BTC(Prawie 100% ceny)
2. KNC to nie jest pewna firma !!
3.L3sny zarobi prowizję nawet jak firma zwinie się z kasą .Tak więc całe ryzyko przenosisz na akcjonariuszy. To jakaś chora sytuacja. Każdy czuje że to wałek, ale wciskasz to ludzą aby zgarnąć prowizję
4.Wiem że jesteś spoko bitcoinowy koleś. Wierzysz w bitcoina ale ta pseudo firma pewnie oszuka wszystkich(ale oczywiście ty i tak wyjdziesz na czysto)
Jesteśmy wspanałym narodem, jak chcemy cos kupić to tak aby nikt na nas nie zarobil. A tym bardziej jak kogos znamy no jak on smie na kolegach zarabiac.

Proste nie podoba sie nie kupujemy, podoba sie i twierdzimy ze zarobimy to kupujemy. I nawet jeśli ktoś na tym zarobi 400 BTc to nie powinno nas to ineteresować.

Chce ktoś taniej niech zamówi sam...
po to jest forum aby wypowiedziec swoje zdanie a co najwazniejsze przeliczyc inwestycje

jak chcecie zeby kazdy wma przyklaskiwal to zamknijcie forum i zostawcie samych klakierow

Dyskutant
Posty: 162
Rejestracja: 11 marca 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: erem » wtorek, 4 czerwca 2013, 20:57

Jest też taka opcja (z newslettera)

We will also be offering tailored hosting of our own devices. Hosting packages offered will be specially made for each hosting customer. Please contact us at info@kncminer.com for more information about hosting.
Some benefits of hosting:

• No costs for shipping/import taxes
• All costs included no hidden extra management fees
• Your hardware will be monitored 24/7 by our staff
• Your box will hash for you on day one
• 95% uptime guarantee
For those of you interested in hosting please choose Stockholm pickup as the shipping method
We will release final costs soon and if you want to use our hosting that’s fine, if you want to then have the box shipped you can simply pay for the shipping and we will ship your box instead.

svd
Orator
Posty: 975
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: svd » wtorek, 4 czerwca 2013, 20:58

Do kiedy trzeba uzbierac? Z checia bym kupil jeden udzial :) jak bede pewny ze to nie scam

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: l3sny » wtorek, 4 czerwca 2013, 21:06

po to jest forum aby wypowiedziec swoje zdanie a co najwazniejsze przeliczyc inwestycje

jak chcecie zeby kazdy wma przyklaskiwal to zamknijcie forum i zostawcie samych klakierow
Załóżcie sobie osobny topik n\t mojej chciwości, nawet tam nie zajrzę.
Topik jest o poważnym projekcie dla osób chcacych zainwestować w sprzęt. Będę po prostu sprzątał takie śmieci bo to niczego nie wnosi. Ani rzeczowych zapytan o kontrakt ani żadnego merytorycznego wkładu tylko jakieś dziwne wstawki o cenzurze i wolności słowa.

Za godzine sprzątam.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: l3sny » wtorek, 4 czerwca 2013, 21:08

svd pisze:Do kiedy trzeba uzbierac? Z checia bym kupil jeden udzial :) jak bede pewny ze to nie scam
Jak napisałem w ofercie. Zamykam w sobote o 21. NIeobjete udziały (jesli takie będą) wówczas zostana pokryte przeze mnie.
szczegóły jak i kiedy wpłacać podam jutro wieczorem pomiędzy 20 a 21 tak, żeby wszyscy mieli równe szanse.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Wygadany
Posty: 501
Rejestracja: 14 marca 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: Archos » wtorek, 4 czerwca 2013, 21:10

l3sny pisze:
Archos pisze:yyy czyli 1% udziałów(0.95BTC) to 3,5Ghash/s?, wow robi wrażenie. Nawet jak trudność wyleci do 100 milionów to i tak ten 1% będzie robił 0.5BTC na miesiąc.
Ja chyba zaryzykuje bo jest co wygrać.
Specyfikacja urządzenia jest na stronie producenta. Wątpię żeby było aż tak kolorowo bo trudność może nas zaskoczyć. Myślę, że stopa zwrotu inwestycji wyniesie 4-5 miesięcy ale to ocena czysto intuicyjna.
Nie byłbym taki pewny co do tego diffa, aktualnie co prawda mamy wysyp ASICów ale to też ma swoje limity i pewnych granic się nie przekroczy jeśli chodzi o kupno tych urządzeń.
Ja widzę tą inwestycję pozytywnie gdyż z moich własnych obliczeń wynika,że we wrześniu-październiku możemy się spodziewać difficulty w okolicach 50,000,000 co 1% tych udziałów(0,95BTC) będzie dawał ładnego 1 Bitcoina na miesiąc.
1Nc8dMLfbA1fQZ9Q9Rxvp7tpD29EDruW3a

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: >> [UDZIAŁY] oferta ASIC 350gh <<

Postautor: Bitmar » wtorek, 4 czerwca 2013, 21:11

nubas pisze:
po to jest forum aby wypowiedziec swoje zdanie a co najwazniejsze przeliczyc inwestycje

jak chcecie zeby kazdy wma przyklaskiwal to zamknijcie forum i zostawcie samych klakierow
Swoje zdanie możemy wyrażać w dyskusjach ale trollowanie czyichś ogłoszeń jest nie na miejscu. Jeżeli nie podobają nam się warunki to nie korzystamy i szukamy dalej. Jeszcze nie widziałem by ktoś po wejściu do sklepu i zobaczeniu tam wysokiej ceny urządzał pod sklepem manifestację i obrzucał sklep jajkami. Mamy wolny rynek każdy ma prawo dawać takie ceny jakie mu się podobają, jeśli przesadzi nie będzie miał klientów i tyle. Komentowanie i trollowanie jest zbędne i robi śmietnik na forum.

Wróć do „Udziały”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość