Kupię kartę graficzną

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 31 grudnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię kartę graficzną

Postautor: Herezja » poniedziałek, 31 grudnia 2018, 13:23

Witam wszystkich - to mój pierwszy post

Jestem zainteresowany nabyciem karty graficznej.

Przewidywany wydatek na ten cel to 400 zł

Czy ktoś z tu obecnych mógłby mi coś zaproponować.

Chciałbym kupić kartę relatywnie jak najmniej zużytą, z gwarancją (im dłuższa tym lepsza), i z pewnego sklepu (w razie problemów łatwiej dochodzić w takich sklepach prawa do napraw gwarancyjnych).

Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem tym postem i zarazem liczę na zrozumienie bo chyba najlepiej takich kart szukać u źródła ];)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2071
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 312
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: UK - London SM4

Kupię kartę graficzną

Postautor: Bemx2k » poniedziałek, 31 grudnia 2018, 13:53

Poniżej 500zł możesz trafić / kupić używkę RX 480 która z bios modem zrobi 29MH/s kopiąc ethereum i pobierając przy tym max 115 watt
ogólnie jak płacisz za prąd to opłacalność kopanai = ZERO.
BTC>ETH

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię kartę graficzną

Postautor: koparki » poniedziałek, 31 grudnia 2018, 14:20

Karty z koparek , modele z dobrze zaprojektowanym chłodzeniem o ile ich temperatura była ustawiona na ok 60-65 stopni a zegary obniżone (ETH) absolutnie nie są zużyte nawet po 2 latach.
---

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 31 grudnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię kartę graficzną

Postautor: Herezja » poniedziałek, 31 grudnia 2018, 15:48

Szukam karty do zastosowań standardowych czyli przeglądania netu, filmów i gier. Nie przewiduje kopania.

Swoją drogą zakup Asus-a RX 570 Expedition z półroczną gwarancją za 400 zł (oczywiście z koparki) to dobry czy raczej średni zakup?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię kartę graficzną

Postautor: tonyxxl » poniedziałek, 31 grudnia 2018, 19:22

Słaby wybór, gwarancja króciutka, jak do domu i do gier to RX 580 8GB będzie lepszy. Szukaj z dowodem zakupu w polskiej sieci sprzedaży, najlepiej dużej i znanej. Ale tutaj już trzeba liczyć okolice 500zł i więcej, ale warto.
dla przykładu takie coś: przykład

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 31 grudnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię kartę graficzną

Postautor: Herezja » poniedziałek, 31 grudnia 2018, 20:26

Mała korekta. Karta ma jeszcze półtora roku gwarancji (1,5 roku). Po rozmowie telefonicznej z sprzedawcą wyszło, że ma firmę i mi wystawi paragon na zakup. O ile rozumiem kupuje je chyba od oficjalnego dostawcy asus-a.
Co do gier to nie mam wielkich wymagań bo raczej nie gram w fps-y a to one ostatnio najwięcej mocy przerobowych wymagają. Aktualnie jeśli znajdę czas to gram w Patch of Exile lub The Division.
Wiedzmin 3 jakoś działał ale jednak nie było to zbyt płynne a dla odmiany Mass Effect Andromeda w ogóle się nie włączyło.

Z u obecnych na forum osób (zaufanych i doświadczonych) ktoś czasem nie sprzedaje jakiejś grafiki w moich ramach cenowych (oczywiście chodzi o jakąś w dobrym stanie kartę)?

Wróć do „Kupię”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość