Koparki, karty i cała reszta..

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Żółtodzioby nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Rozmowny
Posty: 94
Rejestracja: 20 lipca 2011
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparki, karty i cała reszta..

Postautor: blasei » poniedziałek, 22 czerwca 2020, 23:52

Mam do sprzedania komponenty kopalni tj, kompletne urządzenia (koparki) gotowe do pracy, oparte na kartach rx580, rx570, rx480, rx470 (4, 5, 6, 12 kartowe) oraz starszych. Istnieje możliwość sprzedaży pojedynczych sztuk kart, mocnych zasilaczy serwerowych i atx, płyt z procesorem i pamięcią, dyski, risery, kable. Większość sprzętu posiada oryginalne pudełka. Możliwość wykonania dowolnych testów na miejscu. Przy zakupie całości cena dużo poniżej rynkowej. Odbiór osobisty. Pytania na priv.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparki, karty i cała reszta..

Postautor: adiqq » wtorek, 23 czerwca 2020, 05:56

nie chce sie czepiać, ale brakuje najważniejszej informacji - o ilości pamięci w tych kartach....a skoro ma być tylko odbiór osobisty, to wypadałoby napisać gdzie....

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparki, karty i cała reszta..

Postautor: JerzyKiler » wtorek, 28 lipca 2020, 14:58

Oferta dalej aktualna?
Nie mogę pisać priv a chętnie dopytałbym o szczegóły - prosiłbym o info jak możemy się skontaktować poza forum

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 1 kwietnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparki, karty i cała reszta..

Postautor: adrick1197 » wtorek, 8 września 2020, 22:44

@JerzyKiler jeśli byłbys zainteresowany to mam na sprzedaż kilka podzespołów z pozostałości po koparce. Kontakt adrick1197@wp.pl

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość