Domena IOTA.PL - sprzedam.

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Żółtodzioby nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 28 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Domena IOTA.PL - sprzedam.

Postautor: Worteb » sobota, 28 marca 2020, 13:53

Dzień dobry.

Sprzedam jedną z moich domen iota.pl - domenę wystawiłem jakiś czas temu na aukcji w Aftermarkecie, bez ceny minimalnej. Aby zalicytować - najłatwiej po prostu wejść na iota.pl.

Aukcja potrwa jeszcze lekko ponad dwa tygodnie. Poprzednia aukcja nie zakończyła się sprzedażą, gdyż wygrywający zalicytował cenę poniżej minmalnej (zalicytował 600 złotych). Tym razem zaś ceny minimalnej w ogóle nie ma, a obecnie (w chwili pisania) wygrywa oferta 200 złotych.

Zapraszam do licytacji!

PS Do administracji/moderatora. Mam nadzieję, że post umieściłem w dobrym dziale. Jeśli nie - proszę o przesunięcie. Dziękuję.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 28 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Domena IOTA.PL - sprzedam.

Postautor: Worteb » niedziela, 5 kwietnia 2020, 19:09

Do końca aukcji pozostało 10 dni. Obecnie wygrywa oferta na 1101 zł.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 28 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Domena IOTA.PL - sprzedam.

Postautor: Worteb » środa, 15 kwietnia 2020, 11:07

Aukcja potrwa jeszcze niecałe 10 godzin, obecnie wygrywa licytujący 1401 złotych.

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości