Koty rasy Maine Coon (rodowód FIFE/FPL)

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Żółtodzioby nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 247
Rejestracja: 11 września 2015
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koty rasy Maine Coon (rodowód FIFE/FPL)

Postautor: Amadek » czwartek, 12 marca 2020, 17:39

Witam forumowiczów,

Otóż moja małżonka zajmuje się hodowlą kotów rasy Maine Coon. Ma aktualnie na wydaniu sześć małych kociąt. Ich lista wraz ze zdjęciami znajduje się tutaj: https://mruczkowo.cat/nasze-mioty/miot-a/
Kotki są rasowe, posiadają rodowody FIFE/FPL co gwarantuje czystość rasy oraz odpowiednie cechy. Koty są bardzo żywe, potrafią korzystać z drapaka oraz kuwety. Rasa ta idealnie nadaje się do dzieci. Koty do odbioru w Poznaniu lub w innym miejscu na terenie wielkopolski po wcześniejszym ustaleniu.
Postanowiłem wrzucić ogłoszenie tutaj, gdyż chętnie przyjmiemy zapłatę za koty w walucie Bitcoin.

Domyślam się, że nikt wcześniej nie oferował na tym forum kotów, ale moje ogłoszenie jest w pełni poważne i nie jest to żart.

Wygadany
Posty: 638
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koty rasy Maine Coon (rodowód FIFE/FPL)

Postautor: gofer » czwartek, 12 marca 2020, 18:43

CryptoKitties 2.0 :D

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości