Sprzedam "pomieszczenie" do kolokacji koparek

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Żółtodzioby nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam "pomieszczenie" do kolokacji koparek

Postautor: pamp3rs » poniedziałek, 29 lipca 2019, 10:32

Witam

Tak jak w temacie, na sprzedaż mam pomieszczenie, które wiernie służyło mi do kolokacji moich antminerów s9.
Fotki oraz krótki film z działania (lato 2018) pod linkiem: https://drive.google.com/open?id=1UPBYH ... rp9T6Si6HF

Kilka słów o samej konstrukcji: jest to "buda" z płyty obornickiej, wraz z dwoma wentylatorami WPOH40S z przepustowością 11200m3/h i niewielkiej
mocy 1.5kW

Jak widać na zdjęciach, pomieszczenie jest zamontowane na hali, nie wiem czy dałoby radę używać go jako samodzielnego pomieszczenia (ale nie widzę
powodu dla którego, nie można by tego było zrobić po drobnych modyfikacjach).

Cała "filozofia" polega na porządnym przewietrzaniu pomieszczenia, dzięki czerpniom w ścianach i dwóm wentylatorom w środku pracowało około 80 szt
S9tek, przez całe lato 2018 nie było problemu z przegrzewaniem się maszyn (choć trzeba przyznać, że było ciepło w środku). Koszt działania w porównaniu
do klimatyzatorów i innych cudów jest znikomy.

Cena za ten zestaw to 30000 PLN, do małej negocjacji.

Ewentualny kupujący musiałby jednak własnoręcznie zdemontować cały zestaw, ja nie dysponuję ani czasem ani środkami do tego. Mogę pomóc w poszukaniu kogoś do tego zadania.

Pomieszczenie znajduje się w woj. pomorskim, jakieś 15 minut od zjazdu z autostrady A1 więc ewentualny transport nie powinien być problemem.

Wróć do „Sprzedam”