Koparka 6x Gigabyte Radeon RX 580 GAMING 4GB

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Żółtodzioby nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 grudnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka 6x Gigabyte Radeon RX 580 GAMING 4GB

Postautor: elmiq » czwartek, 13 grudnia 2018, 11:09

Dzień dobry, mam do sprzedania koparkę, którą zakupiłem w momencie wielkiego "BUM" na krypto (czyli poczułem powiew chciwości). Do tej pory byłem jedynie czytelnikiem forum, aczkolwiek ze względu na to, że nie inwestowałem więcej w krypto, nie widzę potrzeby dalszej eksploatacji koparki i chciałbym ją sprzedać - od 2 tygodni jest wyłączona.

W skład zestawu wchodzą:

6 x Gigabyte Radeon RX 580 GAMING 4GB - gwarancja 3 lata od 01.12.2017, czyli jeszcze niecałe dwa lata
5 x RISER PCI-E 1x-16x USB 3.0 SATA ver 007S
1 x RISER PCI-E EXPRESS 16x 16 x TAŚMA ZASILANIE MOLEX
1 x Pamięć RAM Kingston HyperX DDR4 4GB 2133MHz
1 x Zasilacz Corsair CX650M
1 x Zasilacz EVGA SuperNOVA G2 R 850W
1 x Procesor Intel Celeron G3920, Dual Core, 2.90GHz
1 x Dysk SSD Intel 540s TLC 120GB
1 x Płyta główna Biostar TB250­BTC
1 x OBUDOWA KOPARKA NA 6 KART BITCOIN ETHEREUM ME6Y - tutaj można wyszukać na allegro, jak to wygląda.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to mam również kompletnie nieużywany:
1 x Zasilacz Corsair CS850M,

co wynika z tego, że przy zakupie nie zweryfikowałem ilości gniazd w tym zasilaczu i musiałem kupić inny :)

Koparka była wykorzystywana od początku 2018 roku w klimatyzowanym pomieszczeniu z kontrolą temperatury i wilgotności. Kopałem na niej ETH z wydajnością ~171-172MH/s. Sprzęt znajduje się w Warszawie, więc jest możliwość osobistego odbioru w tym mieście, bądź też wysyłki kurierem. Do każdego z podzespołów (oczywiście oprócz riserów i obudowy) mogę (o ile nabywca zechce) dołączyć oryginalne opakowania. Wszystkie podzespoły zakupiłem w polskim sklepie, a do wyżej wymienionych przedmiotów bezwarunkowo wystawiam fakturę VAT. Jeśli ktoś byłby zainteresowany zakupem całości to proszę o propozycję - kompletnie nie wiem jak to teraz wycenić, a jeśli sytuacja mnie zmusi to pewnie sprzedam ją na części. Ze względu na to, że wystawiam fakturę płatność w krypto nie wchodzi w grę - interesuje mnie tylko gotówka, bądź przelew. W razie innych pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiam,
Mateusz

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka 6x Gigabyte Radeon RX 580 GAMING 4GB

Postautor: krystian » czwartek, 13 grudnia 2018, 11:52

Na grupie "kupie, sprzedam koparkę" na FB podobne zestawy chodzą po 3000-3500 brutto.
Jeśli chcesz dostać więcej, musisz sprzedać sprzęt na części.

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 4 kwietnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka 6x Gigabyte Radeon RX 580 GAMING 4GB

Postautor: ILMining » czwartek, 13 grudnia 2018, 18:21

Sprzedaj karty na allegro jak masz z portami, zejdą lepiej jak komplet z całą resztą ;-)

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości