Oferta na Black Friday - (prawdopodobnie) najfajniejszy stelaż w kraju

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Żółtodzioby nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Oferta na Black Friday - (prawdopodobnie) najfajniejszy stelaż w kraju

Postautor: delco » czwartek, 22 listopada 2018, 22:00

Szkoda żeby się kurzyła w piwnicy, z kolei w domu zajmuje mi tylko miejsce co skłania mnie do zrobienia promocji.
W ofercie skrzynka którą śledzący giełdę na forum pewnie już widzieli - tym razem bez kart graficznych i dysku twardego.

Czyli:
Obudowa z całym systemem chłodzenia, termostatami, licznikiem mocy i miernikiem parametrów elektrycznych sieci.
W środku za licznikiem energii rozgałęziacz elektryczny - niezależnie od ilości zasilaczy ze skrzynki zawsze będzie wychodził jeden kabel zasilający.
6 termostatycznych sterowników temperaturowych, z których każdy indywidualnie steruje wentylatorem 120mm. Każdy wentylator może być odłączony, włączony na stałe albo podłączony pod termostat, który zarządza jego pracą. Dwa wyświetlacze termostatu to temperatura aktualnie zmierzona na sondzie (górny, czerwony) i zaprogramowana indywidualnie temperatura do której element na którym założona jest sonda ma być schładzany (dolny, niebieski).
W obudowie dodatkowy zasilacz 12V o mocy 60W, z którego zasilane są wentylatory. Oczywiście jego pobór energii również jest uwzględniany w liczniku.
Wszystkie elektryczne podłączenia, w tym podłączenie każdego wentylatora zrealizowane na szybkozłączkach WAGO.

Zainstalowane wyposażenie:
  • płyta główna ASROCK H110 PRO BTC+ - zakup w Komputronik - gwarancja do 2021-02-15
  • procesor Celeron G3930 - zakup w Komputronik - gwarancja do 2021-02-26
  • pamięć RAM 8GB: 2 x 4GB Crucial DDR4-2400 - zakup w Komputronik - gwarancja do 2023-02-26
  • zasilacz - 2 x CHIEFTEC GPS-1250C - zakup w WNDCOMP, Warszawa, ul. Dzielna 5 - gwarancja do 2020-02-05
Na płycie głównej cały czas jest pozostawiony dysk SSD z systemem operacyjnym, ale tylko po to żeby w obecności kupującego włączyć sprzęt i żeby nie było wątpliwości że wszystko działa. Dysk nie jest przedmiotem sprzedaży i zostaje u mnie.

Wszystko w pełni sprawne, kupujący otrzyma moje faktury zakupu które umożliwią ewentualną przyszłą reklamację w sklepach źródłowych.
Sprzedaję i chcę mieć święty spokój - tzn. nie chcę potencjalnie w przyszłości bujać się z żadnymi reklamacjami. Wg. polskiego prawa gwarancji oczywiście wyłączyć nie mogę i nie zamierzam, więc na fakturze wszystkie bebechy będą wylistowane za 1zł + skrzynka za właściwą cenę.

Interesuje mnie kwota czterocyfrowa. W absolutnej ostateczności trzycyfrowa jeśli będą to same 9 :)
Jeśli będzie kilka ofert to wybiorę najlepszą (zaciętej licytacji się nie spodziewam).

PS. Łukowaty kształt niektórych listew na zdjęciu to tylko efekt niedoskonałości obiektywu!
Kupującego zapraszam po odbiór z poziomicą.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Oferta na Black Friday - (prawdopodobnie) najfajniejszy stelaż w kraju

Postautor: rav3n_pl » piątek, 23 listopada 2018, 11:34

Podałeś wszystko oprócz CENY
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Oferta na Black Friday - (prawdopodobnie) najfajniejszy stelaż w kraju

Postautor: Canis Lupus » piątek, 23 listopada 2018, 11:38

@rav3n_pl, nie wstyd Ci?
delco pisze: Interesuje mnie kwota czterocyfrowa. W absolutnej ostateczności trzycyfrowa jeśli będą to same 9
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Oferta na Black Friday - (prawdopodobnie) najfajniejszy stelaż w kraju

Postautor: tonyxxl » piątek, 23 listopada 2018, 11:38

rav3n_pl pisze: Podałeś wszystko oprócz CENY
delco pisze: Interesuje mnie kwota czterocyfrowa. W absolutnej ostateczności trzycyfrowa jeśli będą to same 9
czyli 999zł...

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości