Sprzedam Pilnie ! Potrzebna gotówka. 1080 ti

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Żółtodzioby nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam Pilnie ! Potrzebna gotówka. 1080 ti

Postautor: zawial21 » wtorek, 28 sierpnia 2018, 16:12

Sprzedam jedna ze swoich koparek 7 x MSI arrmor 1080 TI 11 GB. , na 2 zasilaczach Winda 10. reszta standard.

Pracuje od Września 2017 karty na gwarancji.

Gotówka bez FV lub Krypto. Daje gwarancje rozruchową na piśmie.

Oferty : 212121bam@gmail.com lokalizacja Nowy Sącz.

Za oferty typu " Daje 10 tys i tyle" dziękuje. Szanujmy swój czas :)

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 3 lutego 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam Pilnie ! Potrzebna gotówka. 1080 ti

Postautor: Sałata » wtorek, 28 sierpnia 2018, 16:57

Skoro pilnie i szanujemy swój czas to poprosimy o podanie ceny.

Kod: Zaznacz cały

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam Pilnie ! Potrzebna gotówka. 1080 ti

Postautor: zawial21 » wtorek, 28 sierpnia 2018, 21:32

19.500 pln

Początkujący
Posty: 212
Rejestracja: 12 kwietnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam Pilnie ! Potrzebna gotówka. 1080 ti

Postautor: siwol » środa, 29 sierpnia 2018, 05:20

Bez gwarancji to jak 15tys dostaniesz bedzie dobrze.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam Pilnie ! Potrzebna gotówka. 1080 ti

Postautor: tonyxxl » środa, 29 sierpnia 2018, 05:28

siwol pisze: Bez gwarancji to jak 15tys dostaniesz bedzie dobrze.
i po co znowu komentarz eksperta??? wszędzie wchodzisz i pouczasz po ile kto powinien sprzedawać, może sam coś wystaw w cenie 30-40% niższej niż rynkowa, bo na razie to tylko mędrkujesz w co drugim temacie "Sprzedam" i masz pretensje do ludzi, że za wysoko wyceniają. Kolega podał ceną to po co komentujesz fakty? nie stać cię - nie kupuj...
Sorry za offtop ale musiałem zwrócić uwagę, bo jest jeszcze paru takich na forum którym zawsze za drogo i zawsze smrodzą cebulą.

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam Pilnie ! Potrzebna gotówka. 1080 ti

Postautor: redlumek » środa, 29 sierpnia 2018, 08:33

To nie komentarz eksperta tylko zmiękczanie kupujących. Tak aby skup koparek był jak najbardziej opłacalny.

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam Pilnie ! Potrzebna gotówka. 1080 ti

Postautor: zawial21 » środa, 29 sierpnia 2018, 09:54

Po pierwsze jest gwarancja jak napisałem powyżej ( same karty maja jeszcze gwarancje ) dodatkowo ja pisemnie daje rozruchową.
Moja podana cena jest cena wyjściową do negocjacji.

Celowo napisałem dziękuje za komentarza typu masz 10 tyś i spadaj bo to normalne ze zawsze taki się ktoś trafi :)
A sprzedaje nie w celu wyprzedaży bo nie po to kupowałem koparki żeby się ich po zaniżonych cenach pozbywać ale muszę sprzedać jedna z 8 koparek bo potrzebny cash na już :)
Swoja droga widzę ze używane karty na allegro chodzą po 2900 za sztukę... to nie za drogo skoro nowa kosztuje 3400 :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam Pilnie ! Potrzebna gotówka. 1080 ti

Postautor: tonyxxl » środa, 29 sierpnia 2018, 10:20

Jeszcze szybko się odniosę offtopem bo mnie szlak trafia:
redlumek pisze: To nie komentarz eksperta tylko zmiękczanie kupujących. Tak aby skup koparek był jak najbardziej opłacalny.
Skup to jest butelek. To zwykła oferta sprzedaży a koleś pisze za ile taki sprzęt powinno się sprzedać :roll:
Jak nie chce kupić to niech przynajmniej nie robi za Ceneo. Każdy sobie może sam sprawdzić cenę. Zresztą to dział Sprzedam, a nie: Proszę o wycenę sprzętu.

Wystarczy spojrzeć na jego posty :roll: wszystko by wykupił najlepiej, tylko co najmniej 30-40% od podanej ceny :lol: .
Oczywiście nikt mu po tych cenach nie sprzeda ale potem ludzie myślą, że to są realne ceny i inni sprzedający mają problem.
https://forum.bitcoin.pl/search.php?aut ... 9&sr=posts

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam Pilnie ! Potrzebna gotówka. 1080 ti

Postautor: redlumek » środa, 29 sierpnia 2018, 11:45

Wiem - temu napisałem że to zmiękczanie sprzedających. Dopóki nie jest to zabronione komentowanie cen w dziale sprzedaż, to pewnie będzie to robił.
A to że tak działa to chyba każdy widzi. Bo wystawiając cos na sprzedaż przeważnie się ogląda inne oferty - a tam w każdej jest jego komentarz.
Ktoś sprzedaje po 40zł za Mh/s - to on pisze ze da 30 za Mh/s. Ktos inny ze po 30 zaMh/s - to powie że da 20 zł.
Jak ktoś nie odpowie od razu, to napisze że teraz to już może dać mniej - bo np rynek niepewny i ceny spadają Itd.

Początkujący
Posty: 212
Rejestracja: 12 kwietnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam Pilnie ! Potrzebna gotówka. 1080 ti

Postautor: siwol » środa, 29 sierpnia 2018, 12:29

Nie róbmy koledze off topa. Każdy robi jak uważa ja podaję za ile jestem w stanie odkupić jak komuś pasuje to się decyduje jak nie to nie. Jakoś wszystkich skupów samochód nikt nie hejtuje a normalnie dają cene 40-50% wartości rynkowej. Jak ktoś potrzebuje kasy na wczoraj to może skorzystać i tyle.

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości