Sprzedam Gigabyte AORUS GTX 1060 6G (1000pln) / Zamienię na Gigabyte 1060 Mini ITX 6G

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Żółtodzioby nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 22 lipca 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam Gigabyte AORUS GTX 1060 6G (1000pln) / Zamienię na Gigabyte 1060 Mini ITX 6G

Postautor: Q600 » piątek, 22 czerwca 2018, 14:21

Kupiłem sobie AORUSA (GV-N1060AORUS-6GD), który sam w sobie działa super, ale nie udaje mi się go dogadać z moimi pozostałymi Gigabyte Mini ITX 6G (MSI Afterburner, Windows 10, nie mogę go traktować jak pozostałą grupę 1060, ze względu na domyślnie podkręcony zegar i muszę ustawiać każdą kartę osobno, a cenie sobie bezobsługowość :P). Może komuś się przyda do grania albo do koparki z takimi samymi AORUSami.

Karta działa bez zarzutu. Zamontowana i przetestowana wczoraj. Kopie - power limit 62, zegar -400, pamięć +750, 24,15 MHs.
1000pln lub wspomniana zamiana na Gigabyte 1060 Mini ITX 6G.

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości