Sprzedam RX480 i 470 NITRO+ 4GB 8GB dualBIOS 499zł/szt , karty graficzne, zasilacze 1400w

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Żółtodzioby nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam RX480 i 470 NITRO+ 4GB 8GB dualBIOS 499zł/szt , karty graficzne, zasilacze 1400w

Postautor: koparki » sobota, 2 czerwca 2018, 16:17

KARTY, PŁATNOŚĆ (preferowana) W KRYPTOWALUTALUTACH:
Sprzedam używane karty:
RX 480 8GB NITRO+ 2szt po 549zł + koszt dostarczenia
RX 470 4GB NITRO+ 6szt po 449zł - te karty mają wybitne osiągi bo wygrałem na loterii w nich kości pamięci elpida, ta karta w wypadku kopania ETHEREUM jest nie do odróżnienia jeśli chodzi o wyniki mh/s od rx480/rx580 na samsungach. To są naprawdę wyselekcjonowane sztuki

Karty pracują na bardzo niskim napięciu - są w stanie pracować na 8.4-8.5V w trybie ciągłym , stabilne bez zawieszeń , timingi pamieci zmodyfikowane w biosie(to są modowane timingi a nie jedynie skopiowane z niższych zegarów), oba rodzaje kart 480 8g i 470 4g osiągają w trybie mocno energooszczędnym ok 29.5 MH/szt (jest nisko ustawiony zegar rdzenia, można ustawić na więcej ale u mnie liczy się energooszczędność, przy 7szt takich kart CAŁA koparka może pobierać ze ściany poniżej 800W !)

Dysponuję sporą wiedzą, jeśli ktoś zdecyduje się na zakup całości mogę nieco podpowiedzieć, doradzić, pomóc. Będziesz miał je optymalnie ustawione pod eth lub monero.

Koszt ew wysyłki zawsze po stronie kupującego. Tydzień gwarancji rozruchowej. Możliwy odbiór osobisty Oświęcim (okolice) , czasem śląskie,opolskie,dolnoślaskie.
Karty sprawne, NITRO+ to jeden z najlepszych modeli , nie wieszają się , wszystko z nimi ok , dogłębnie sprawdzone pod algorytmem ETH, niewysilone , chłodne(napiecie tylko 8.5-8.6v), zrobiona modyfikacja biosu, wgrane modowane timingi. Jakiekolwiek pytania WYŁĄCZNIE na priv !

ZASILACZE:
Mam też super zasilacze 1400W (to sa zasilacze serwerowe 12v, w zestawie mini-przetwornica PICO, z pełnym okablowaniem zasilania pci-e(gotowe okablowanie pod koparkę 14-sto kartową a nawet więcej) zasilacze maja certyfikat klasy GOLD, cena 599zł (lub 499zł bez PICO). Zasilacze niemal nowe.

RISERY:
Jak ktos chce to mógłbym sprzedać tez risery do w/w kart, w cenie 15zł/szt
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony czwartek, 20 grudnia 2018, 02:06 przez koparki, łącznie zmieniany 21 razy.
---

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości