Sprzedam kopalnie kryptowalut

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Żółtodzioby nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam kopalnie kryptowalut

Postautor: chrooo » czwartek, 24 maja 2018, 19:53

Sprzedam kopalnie kryptowalut.
Lokalizacja: województwo mazowieckie.

Hala przystosowana do kopania kryptowalut + własna stacja trafo ( tani prąd 25 gr netto + 3-7 gr dystr i opłaty stałe za transoformator ).

Około 70 zestawów koparek na najlepszych gpu ( 8-12 kart ), 5 antminerów s9.
65% karty amd rx 570/580, 35% karty nvidia gtx 1070 marki ( głównie sapphire, msi, xfx ). 10 zestawów vega56/64 ( 6-8 kart). Zasilacze evga, ssd 120 gb do każdego zestawu. Sprzęt na miejscu jeszcze nie skonfigurowany, ale będzie potrzebował około 100 kw. Pozostaje wolne 150 kw, które można przeznaczyć na wynajem lub dokupić sprzętu. Cena 1800000 zł. Możliwa FV.

Sprzedam jako całość ( hala + sprzęt ) lub jeżeli nie będzie zainteresowania mogę zaoferować wynajem miejsca pod koparki kryptowalut do max 150 kw. Wynajem tylko dla jeden firmy/osoby na całe 150kw ( Nie bawię się w wynajem miejsca dla kilku koparek ).

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam kopalnie kryptowalut

Postautor: krystian » czwartek, 24 maja 2018, 22:28

chrooo pisze: Sprzedam kopalnie kryptowalut.
co to znaczy, że sprzęt jeszcze nie skonfigurowany? że nie złożony?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam kopalnie kryptowalut

Postautor: chrooo » czwartek, 24 maja 2018, 23:41

Trzeba stawiać os, robić biosy do kart i konfigurować wszystko. Sprzęt złożony fizycznie, ale chyba też źle. Większość zestawów to 6-7 kart amd + 4 nvidia.

Wygadany
Posty: 557
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 203
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam kopalnie kryptowalut

Postautor: Harey » piątek, 25 maja 2018, 13:34

chrooo pisze: Sprzęt złożony fizycznie, ale chyba też źle.
chrooo pisze: Cena 1800000 zł.
Inwestycja na prawie 2 duże banieczki a składał Wiesiek z loży szyderców, siłą od spożywczaka oderwany?
Przepraszam, nie rozumiem tego kompletnie... Ułańska fantazja :D
To może być równie dobrze już niesprawne, jeśli było zasilone lub chociażby nieostrożnie montowane.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam kopalnie kryptowalut

Postautor: chrooo » piątek, 25 maja 2018, 19:11

Każdy rx 570/580 robią 29,5-31mh/s, gtx 1070/1070 ti po 460-500 soli, vegi 1950 h/s. Można uzyskać rezultaty lepsze o max 5% i z 10% obniżyć zużycie prądu, ale trzeba do każdej karty podejść indywidualnie. Poprzez "źle złożone" chcę przekazać, że karty działają na 95% swoich możliwości i są w większości oparte na konfiguracji, którą wymieniłem powyżej.

@Harey dla ciebie źle złożone to rozwalony sprzęt a dla mnie działanie na 95%. Można lepiej.

Jeżeli ktoś chce wejść w krypto mining to jest bardzo dobra oferta. Kupno działki, budowa hali i własnej stacji trafo to w tym kraju kilka lat papierologi. Do tego spora ilość sprzętu. Jest to oferta kompletna na której zarabia właściciel interesu, a nie firma kolokacyjna czy firma sprzedająca nam koparki. Wszystko jest praktycznie gotowe.

Cena jest do negocjacji. Odpowiem na szczegółowe pytania na priv.

Wygadany
Posty: 557
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 203
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam kopalnie kryptowalut

Postautor: Harey » piątek, 25 maja 2018, 20:06

chrooo pisze: Poprzez "źle złożone" chcę przekazać, że karty działają na 95% swoich możliwości i są w większości oparte na konfiguracji, którą wymieniłem powyżej.
a wcześniej napisałeś:
chrooo pisze: Sprzęt złożony fizycznie, ale chyba też źle.
Z zdania powyżej, literalnie 99% osób zrozumie wg mnie, że źle są podłączone przewody, źle dobrane zasilacze itp.
Nie chce się Tobie zrobić precyzyjnego opisu, przy tak dużej wartości oferty?
Proszę nie odbierz tego jako atak, uważam że na tej dyskusji dzisiejszej już zyskałeś, z powodu który podałem powyżej.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Sprzedam kopalnie kryptowalut

Postautor: adam1226 » piątek, 25 maja 2018, 22:53

Czy istnieje mozliwosc zakupu samych kart/koparek? @chrooo,
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości