[S] Hassejo - sprzedaż BTC - F2F/BLIK

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Żółtodzioby nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Moderator
Posty: 9636
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

[S] Hassejo - sprzedaż BTC - F2F/BLIK

Postautor: koparki » piątek, 27 listopada 2020, 16:35

gofer pisze: piątek, 27 listopada 2020, 16:17To, że ktoś miał dobrą opinię nie znaczy, że zawsze będzie ją miał.
CryptoPanel pisze: piątek, 27 listopada 2020, 13:20Jak odejść z forum, to z honorem
Odejście z honorem można wsadzić między bajki, coś Ci się pomyliło słowo honor z awanturnictwem. Użytkownik odszedł w taki sposób że założył wątek z prośbą o bana w którym zwyzywał innego użytkownika forum. (to nie jest publicznie widoczne bo jest w dziale śmietnik, moderatorzy to widzą). Skoro człowiek nie może się zachować honorowo prowokując na pożegnanie wyrzucenie z forum to trudno oczekiwać że zachowa się bez zgrzytów w interesach, dlatego nie polecam wyrzuconego stąd Hassejo który jak sie okazuje pisze teraz z konta CryptoPanel.
Nie patrzcie też na "dobre opinie" bo te można było tu nazbierać za emocjonalne dyskusje w hydepark lub za wzajemne poklepywanie się po plecach w temacie o kursie BTC, nie są to opinie za udane transakcje.
CryptoPanel pisze: piątek, 27 listopada 2020, 13:20można zamknąć/usunąć, zaś ten profil również zablokować.
OK.
---

h8r
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 12 czerwca 2019
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: h8r » piątek, 27 listopada 2020, 17:09

Zgodnie z ustaleniami poczynionymi w dniu dzisiejszym z użytkownikiem @hassejo vel @CryptoPanel z uwagi na zdawanie sobie sprawy z powagi sytuacji zaproponowano mi natychmiastowy zwrot środków.
Oświadczam, iż na chwilę obecną środki w tej samej kwocie i formie jaką przesłałem do Hassejo zostały mi zwrócone.
W przypadku ewentualnych dodatkowych pytań lub wątpliwości w tej sprawie prosiłbym o kontakt wyłącznie poprzez PW.

Sprawa została zakończona polubownie.
Jednocześnie zobowiązałem się u Hassejo, iż po otrzymaniu od niego zwrotu środków usunę informacje, mogące mieć negatywny wpływ na jego wizerunek, tj. w szczególności link do screena z warunkami zwrotu przedstawionymi przez niego, jednakże z uwagi na zamknięcie tematu nie mam możliwości edycji posta, więc resztę pozostawiam do decyzji moderatorów.

Jednocześnie bardzo dziękuję @koparki oraz @rav3n_pl za pomoc w niniejszej sprawie.

pozdrawiam
H8r

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14385
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2661
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

[S] Hassejo - sprzedaż BTC - F2F/BLIK

Postautor: rav3n_pl » niedziela, 29 listopada 2020, 22:29

Serdecznie odradzam jakiekolwiek kontakty z userem @hassejo oraz jego projektami.
Człowiek jest nieobliczalny, nieodpowiedzialny i zachowuje się jak dziecko.
Temat zamykam.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości