Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Żółtodzioby nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: RuckenFetard » wtorek, 26 czerwca 2018, 12:04

LeoPoland pisze: Trochę się na tym znam, Mój robot sam decyduje o wszystkim. .
Powodzenia, takiego bota sprzedasz za miliardy dolarów dla wallsreet, tylko nie wiem czemu krytykujesz bota za 700 zł ?
Jeśli twój bot już sam decyduje o wszystkich to chciałbym to wypróbowywać, pokaz wersje demo ! ale najlepiej zrób własny wątek, bo krytykować konkurentów w ich wątku każdy potrafi i moim zdaniem nie jest to do końca profesjonalne.


@Sokon w tym wątku wyjaśnił to chyba wystarczająco, BOT nie przynosi straty jeśli nie wymienisz na fiaty, po prostu zwiększa ilość tokenów,

Ja mogę dodać że jeśli włączysz każdego bota na długim trendzie spadkowym (I nigdy kurs nie wróci) lub włączysz go w przed jakimś mega pozytywnym newsem (HYPE) to zapewne poniesiesz stratę, bot nie zareaguje, (chyba że go do tego przygotujesz) a to będzie twoja wina nie bota. BOT się fajnie sprawdza w chwilach stagnacji lub umiarkowanych wzrostów i korekt, ale nie do końca w fazie pęknięcia bańki!

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » środa, 4 lipca 2018, 07:55

Dziś w nocy giełda Binance robiła generalne porządki i usunęła prewencyjnie wszystkie klucze Api.
Osoby które mają zakupiony program otrzymają oczywiście nową wersję bota jak tylko otrzymam po 5 pierwszych znaków z nowej wygenerowanej pary kluczy.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 22 sierpnia 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: johnnykeats » środa, 22 sierpnia 2018, 14:42

Witam, czy mogą się tu wypowiedzieć, które tego bota urzywają? jak sobie cenią jego pracę ipt.?

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 142
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Księżyc

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: tomaroc » środa, 22 sierpnia 2018, 21:03

Można jeszcze testować działającą wersje demo lub trial?

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » czwartek, 23 sierpnia 2018, 08:43

Myślę, że jeszcze raz mogę udostępnić wersję trial. Przez weekend ją przygotuję.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 22 sierpnia 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: johnnykeats » czwartek, 23 sierpnia 2018, 09:12

Sokon pisze: Myślę, że jeszcze raz mogę udostępnić wersję trial. Przez weekend ją przygotuję.
będę wdzięczny za odostęponienie, z chęcią przetestuje Twojego bota

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: danielXYZ » piątek, 31 sierpnia 2018, 16:01

pobralem wlasnie
wplacilem 2 ETH na binance

czy to znaczy, ze trial jednak juz nie jest trialem ?
Obrazek

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: redlumek » piątek, 31 sierpnia 2018, 20:19

Z pierwszego posta
”Jest to trial działający do 30 czerwca 2018 bez innych ograniczeń.”

Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: jasiuwolny » środa, 26 grudnia 2018, 14:15

projekt jest aktywny?
Nie wypowiedziały się osoby które zakupiły pełną wersje. Domniemam że jeśli nie ma gorzkich żali to wszystko jest ok, bo ludzie lubią narzekać, a chwalić kogoś to już zazwyczaj nie ma komu..

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » środa, 26 grudnia 2018, 14:32

Tak, projekt cały czas jest rozwijany. Na dzień dzisiejszy doszło kilka opcji, oraz udoskonaleń.
m.in. zakładka "monitor wzrostów i spadków" oraz powiadomienia SMS (integracja z serwisem serwersms.pl)

Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: jasiuwolny » czwartek, 27 grudnia 2018, 19:49

Świetnie, BOT jest tylko dla Binance? Nie jest zintegrowany z innymi giełdami? Przypomnij mi proszę czy wprowadziłeś stop loss?

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » czwartek, 27 grudnia 2018, 20:25

Jest tylko pod Binance. Program ma w sobie 2 różne boty. Jeden z nich opiera się na stop loss'ie kroczącym...
Zasada działania obu opisana jest dokładnie w instrukcji do której jest link w pierwszym poście.
Instrukcja jest z wcześniejszej wersji programu ale zasada działania jest dokładnie taka sama.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 210
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 172
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Yogi77 » piątek, 28 grudnia 2018, 07:45

Na jakiej zasadzie działa opisane w instrukcji "wykrycie trendu" ?

Zwykłe przecięcie średniej kroczącej ?
Świetnie, BOT jest tylko dla Binance?
a jakimi giełdami byłbyś jeszcze zainteresowany ?

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » piątek, 28 grudnia 2018, 10:00

Yogi77 pisze: piątek, 28 grudnia 2018, 07:45Na jakiej zasadzie działa opisane w instrukcji "wykrycie trendu" ?
Na podstawie tego jak rynek wymusza tworzenie nowych zleceń.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 210
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 172
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Yogi77 » piątek, 28 grudnia 2018, 16:26

Czyli ?

Rynek nigdy nie wymusza nic jeśli chodzi o tworzenie nowych zleceń.

Trudno kupować coś, co nie wiadomo jak będzie działać.

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » piątek, 28 grudnia 2018, 17:02

Yogi77 pisze: piątek, 28 grudnia 2018, 16:26Rynek nigdy nie wymusza nic jeśli chodzi o tworzenie nowych zleceń.
Jakbyś przeczytał instrukcję do programu i zapoznał się jak pracuje bot "kup taniej, sprzedaj drożej" to byś wiedział, że zlecenia są tworzone zgodnie z aktualną ceną jak jest na rynku - czyli rynek wymusza nowe zlecenia...
Yogi77 pisze: piątek, 28 grudnia 2018, 16:26Trudno kupować coś, co nie wiadomo jak będzie działać.
1. Aby wszyscy zainteresowani mogli się zapoznać jak działa była dwa razy dostępna wersja trial. Do dziś jak jest ktoś zainteresowany to udostępniam taką wersję dla niego.
2. A jak działa dokładnie i według jakich algorytmów to mógłbyś się zapoznać zerkając w kod źródłowy - jednak było by to dość drogie... Choć nie wykluczam za odpowiednim wynagrodzeniem takiego rozwiązania aby program był "open source"...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 210
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 172
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Yogi77 » piątek, 28 grudnia 2018, 17:35

Czyli nawet jeśli kupię, to nie wiem w jaki sposób to rzeczywiście działa, bo i tak nie mam dostępu do kodu źródłowego a licencja mi nie zezwala na wykonywanie inżynierii wstecznej ?

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » piątek, 28 grudnia 2018, 17:53

Yogi77 pisze: piątek, 28 grudnia 2018, 17:35Czyli nawet jeśli kupię, to nie wiem w jaki sposób to rzeczywiście działa
A po co Ci wiedzieć w/g jakiego algorytmu działa? Ważne, że na potrzeby tego co robi bot działa (szczególnie, że wykrywanie trendu nie jest kluczową opcją do jego działania - jest tylko dodatkiem który można wyłączyć w konfiguracji bota)
Yogi77 pisze: piątek, 28 grudnia 2018, 17:35bo i tak nie mam dostępu do kodu źródłowego a licencja mi nie zezwala na wykonywanie inżynierii wstecznej ?
Dokładnie tak samo jak z 99.99999% płatnych programów których pewnie kilka posiadasz - choćby Windows. Czy do Microsoftu też pisałeś, że nie kupisz systemu bo nie masz wglądu w kod źródłowy i nie wiesz według jakich algorytmów działają jego funkcje??
A co do "reverse engineering" - Jeśli jesteś takim "debeściakiem" w tym temacie to sobie możesz deassembl'ować do woli... nie widzę żadnych problemów. Absolutnie tego nie zabraniam.
Yogi77 pisze: piątek, 28 grudnia 2018, 07:45a jakimi giełdami byłbyś jeszcze zainteresowany ?
A teraz skoro zadałeś wcześniej takie pytanie to znaczy, że albo sam coś tworzysz albo nosisz się z takim zamiarem.
Czy po poświęceniu setek (jeśli nie tysięcy) godzin pracy nad kodem udostępnisz za darmo kod źródłowy??

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 210
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 172
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Yogi77 » piątek, 28 grudnia 2018, 18:13

Dokładnie tak samo jak z 99.99999% płatnych programów których pewnie kilka posiadasz - choćby Windows. Czy do Microsoftu też pisałeś, że nie kupisz systemu bo nie masz wglądu w kod źródłowy i nie wiesz według jakich algorytmów działają jego funkcje??
Nie, nie posiadam, trafiłeś jak kulą w płot.
A teraz skoro zadałeś wcześniej takie pytanie to znaczy, że albo sam coś tworzysz albo nosisz się z takim zamiarem. Czy po poświęceniu setek (jeśli nie tysięcy) godzin pracy nad kodem udostępnisz za darmo kod źródłowy??
Dla osób które nie są programistami ale zajmuja się tradingiem to jest ważna informacja. Nie prosiłem o kod źródłowy tylko odpowiedź na pytanie na jakiej dokładnie podstawie bot ocenia kierunek chwilowego trendu.

Nie musisz udostępniac kodu, żeby dokładniej odpowiedzieć na to pytanie. Twoja dotychczasowa odpowiedź jest tak ogólna że w ogóle nie jest żadną odpowiedzią.

Dopytuje o metode działania, bo jeżeli jest ona skuteczna to pytanie jakie się nasuwa brzmi:
dlaczego udostępniasz ten program do użytku innym skoro sam możesz na nim zarabiać ?

Tymbardziej że skuteczność każdej strategii znacznie spada, gdy coraz więcej osób zaczyna ją stosować.

Z tego wniosek, że albo strategia zaimplementowana wewnątrz tego bota nie jest skuteczna albo jej skuteczność jest na tyle niska, że bardziej opłaca się go sprzedać za 700 zł.

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » piątek, 28 grudnia 2018, 18:37

Z ostatniej Twojej wypowiedzi jasno wynika, że nie przejrzałeś niestety tego tematu w całości...
To nie jest sztuczna inteligencja na podstawie komputera kwantowego ze szklaną kulą którą uruchamiasz i nie robisz nic poza liczeniem zysku - takie coś NIE istnieje!
Gdzieś na początku tego tematu jasno opisałem jak ten program działa i do czego służy. To jest narzędzie które ma między innymi pozwolić traderowi na automatyzację jego własnej strategii bez siedzenia 24h na dobę przed komputerem.
Pobierz z linku w pierwszym poście instrukcję do tego programu, przeczytaj i będziesz znał odpowiedzi na 99% pytań które miałbyś ochotę zadać. Z całą pewnością po przeczytaniu instrukcji będziesz wiedział także do czego służy ten program, jak działa, co robi, kiedy i dlaczego...

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości