Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Żółtodzioby nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: maky » piątek, 23 sierpnia 2019, 19:31

Sokon pisze: piątek, 23 sierpnia 2019, 19:05Zacząłem intensywne prace nad podpięciem programu do serwisu "CoinPaprika" który udostępnia swoje api na dużo lepszych warunkach.
Dodaj jako pierwszy/drugi i dodaj opcję "regulacji" zapytań.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » piątek, 23 sierpnia 2019, 19:48

maky pisze: piątek, 23 sierpnia 2019, 19:31Dodaj jako pierwszy/drugi i dodaj opcję "regulacji" zapytań.
Nie będę robił opcji wyboru bo z CMC trzeba całkowicie zrezygnować - poszli "na całość" i ustalili limit dla "free api" na poziomie 300 zapytań na dobę co daje 1 dopuszczalne zapytanie na 5 minut, przy czym jednym zapytaniem nie da się pobrać wszystkich potrzebnych informacji. Aby zaktualizować wyświetlane informacje w programie trzeba zużyć 3 zapytania - czyli odświeżanie danych co 15 minut !!!

Rzuciłem focha na nich :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: maky » piątek, 23 sierpnia 2019, 20:06

Sokon pisze: piątek, 23 sierpnia 2019, 19:48300 zapytań na dobę
Grubo.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 sierpnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: filipo89 » czwartek, 29 sierpnia 2019, 00:08

proszę o triala

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » czwartek, 29 sierpnia 2019, 10:01

@filipo89
Poszło na priv.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 sierpnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: PLaNY » sobota, 31 sierpnia 2019, 14:58

Proszę o triala.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 sierpnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: polopoiu » sobota, 31 sierpnia 2019, 21:11

Witam,
Jest możliwość wypróbowania triala tego programu?

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » niedziela, 1 września 2019, 14:24

@PLaNY @polopoiu Jestem do 11 września poza domem, więc dopiero po 11tym mogę udostępnić wersje trial.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 września 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: maddog94 » środa, 25 września 2019, 14:54

Witam przeczytałem całe forum i jestem zainteresowany wersją trial na próbę, można się dołączyć?

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » środa, 25 września 2019, 19:01

@maddog94 Info poszło na Priv

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 sierpnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: PLaNY » czwartek, 26 września 2019, 17:10

O mnie zapomniałeś chyba?

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » piątek, 27 września 2019, 14:54

@PLaNY
Info poszło na priv.

PROŚBA DO ZAINTERESOWANYCH WERSJĄ PRÓBNĄ:
Bardzo proszę o przesyłanie zapytań o trial na priv lub bezpośrednio na email (sokon@sokon.pl) aby nie zawalać tego tematu zapytaniami o trial.
Z góry dziękuję :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: FlyingAtom » piątek, 27 września 2019, 17:16

Sokon pisze: piątek, 27 września 2019, 14:54@PLaNY
Info poszło na priv.

PROŚBA DO ZAINTERESOWANYCH WERSJĄ PRÓBNĄ:
Bardzo proszę o przesyłanie zapytań o trial na priv lub bezpośrednio na email (sokon@sokon.pl) aby nie zawalać tego tematu zapytaniami o trial.
Z góry dziękuję


Mogę to pomóc rozwinąć, jak 5 użytkowników napisze ze wszystko jest dobrze, możemy Ci wrzucić jakiś artykuł na bithub, daj PW jak będzie 5 wiadomości po moim postem że wszystko dobrze jest z tym botem.

Ps. Powinieneś być szczęśliwy że piszą tutaj, bo podbijają Ci wątek dzięki temu widzą go inni.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » sobota, 28 września 2019, 13:53

@FlyingAtom
Dzięki za chęć pomocy. Bardzo chętnie skorzystam. Pozostaje mi jedynie poprosić użytkowników programu o napisanie paru słów co sądzą o programie...

Więc oficjalnie bardzo proszę użytkowników oraz testerów o podzielenie się opinią i wrażeniami dotyczącymi programu BinanceApi, co pozwoli na krok milowy w rozwoju projektu.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 2
Rejestracja: 28 września 2019
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Heretyk » sobota, 28 września 2019, 23:09

Chciałbym wyrazić swoją opinię, czyli zamieścić parę słów odnośnie bota "BinanceApi". Otóż od jakiegoś już czasu zainteresowałem się botami crypto.. Wpierw tymi zagranicznymi jak np. 3Commas, Cryptohopper itp. po czym wpadłem na bota "BinanceApi" autorstwa Sokona. Boty zagraniczne są poubierane w szaty graficzne, z reguły działają z poziomu "www" lub chmury co mnie bardzo wkurza, posiadają ogromną liczbę zbędnych funkcji, które wnoszą więcej zamętu niż pożytku..do tego są w zagranicznych językach. Bot "BinanceApi" to arcydzieło Polskiej produkcji! Działa z poziomu systemu operacyjnego jako niewielka aplikacja, jest bardzo lekki i niesamowicie przejrzysty - posiada tylko to co ważne oraz niezbędne dla tradera, przez co jest prosty w obsłudze. Aplikacja ta absolutnie nie zawiera szkodliwego oprogramowania z jakim często można się spotkać w innych produktach dostępnych w internecie. Aplikacja jest w całości w naszym ojczystym języku Polskim - to wielki plus dla początkujących traderów z Polski. Wielkim plusem jest również to, że autor zapewnia wieczyste profesjonalne wsparcie oraz aktualizacje tej aplikacji dla wszystkich użytkowników, którzy zakupili pełną wersję programu (wieczyste - dokąd program będzie rozwijany). Cena za "BinanceApi" jaką życzy sobie autor, uważam, że jest bardzo atrakcyjna/zrównoważona, szczególnie na tle botów zagranicznych, gdzie z reguły taką kwotę płacimy co miesiąc za abonament, a tutaj miejmy na uwadze kupno jednorazowe! Kolejnym wielkim plusem jest możliwość bezpłatnego przetestowania "BinanceApi" w wersji Trial (ograniczonej czasowo), gdzie każdy nowy użytkownik może zupełnie za darmo sprawdzić sobie jak funkcjonuje w praktyce to narzędzie tradingowe/bot. Teraz wymieńmy minusy, otóż jedynym minusem jaki mogę stwierdzić na tle konkurencji to chyba tylko to, że "BinanceApi" działa z tylko jedną giełdą kryptowalutową, jak sama nazwa wskazuje - Binance. Na szczęście jest to jedna z największych giełd, gdzie do dyspozycji mamy na prawdę mnóstwo par walutowych, dodatkowo w większości tych najbardziej liczących się ;) Za wielki plus należy również wziąść pod uwagę to, że projekt jest stale rozwijany... nowe pomysły społeczności bota "BinaceApi" kierowane do autora są często wprowadzane w życie na podstawie nowych funkcji i możliwości aplikacji ;)

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 1 października 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: arthor » wtorek, 1 października 2019, 12:11

Jako, że to mój pierwszy post na tym forum, to na wstępie Witam Wszystkich
Z krypto jestem związany od niedawna i jestem raczej zielony. Zainteresował mnie ten BOT i może wreszcie przynajmniej przestanę tracić ;-)
Mam kilka pytań, podejrzewam że banalnych, ale nie znalazłem na nie odpowiedzi:
1. Czy na Binance mogę mieć dwa konta lub więcej? Zakładam że tak, ale wolę się upewnić. Czy do obu kont może być podpięty ten sam numer telefonu? podejrzewam, że nie, ale może jednak... :)
2. Rozumiem, że jedna licencja BOT'a pozwala na korzystanie z jednego konta Binance. Czy tego BOT'a (powiązanego z tym samym kontem) mogę zainstalować na kilku komputerach? (stacjonarka na pracę dzienną, laptop skitrany w piwnicy na pracę nocną) Jeśli tak, to jak jest z ustawieniami? Na obu urządzeniach muszę konfigurować osobno czy ustawienia przechodzą mi same? Jak zmieniam jakiś parametr na jednym komputerze, to muszę zmienić to samo na drugim?
3. Po pierwszym uruchomieniu, później program po ponownym włączeniu sam startuje ze wszystkim? Czy każde uruchomienie programu to od nowa wybór pary, parametrów, start pętli itp.? Po ponownym uruchomieniu BOT'a co się dzieje ze zleceniami z poprzedniej sesji? Czy BOT dalej je wykorzystuje czy muszę je ręcznie pokasować i dać mu "zacząć od nowa"?
Z trialem na razie się wstrzymam. Muszę to przemyśleć i pozyskać fundusze na testy (i ewentualną dalszą pracę)

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » wtorek, 1 października 2019, 17:23

Ad. 1. Teoretycznie tak, a praktycznie nie ma to sensu... Podejrzewam, że to pytanie jest powiązane z drugim pytaniem. Lepiej jest mieć jedno konto na giełdzie a kilka par kluczy api przypisanych do konta jeśli potrzebujesz.

Ad. 2. Licencja programu jest przypisana do klucza api. Tak, można go uruchomić na różnych komputerach ale w takiej sytuacji musisz skonfigurować je osobno. Lepszym rozwiązaniem jest wykupienie jakiegokolwiek VPS'a (ja mam na home.pl za 14zł/mies) z dostępem zdalnym i sobie działa 24h a łączysz się z dowolnego miejsca.

Ad. 3. Po ponownym uruchomieniu program ustawia się na ostatnie parametry, jedyne co trzeba zrobić to uruchomić automat. Wszystkie zlecenia są wystawiane na giełdzie więc jeśli się nie zamknęły w międzyczasie to program je odczyta i będzie pracować dalej.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 1 października 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: arthor » czwartek, 3 października 2019, 13:49

W takim razie poproszę triala na Windowsa.
Sokon pisze: wtorek, 1 października 2019, 17:23Ad. 2.(...) Lepszym rozwiązaniem jest wykupienie jakiegokolwiek VPS'a (ja mam na home.pl za 14zł/mies) z dostępem zdalnym i sobie działa 24h a łączysz się z dowolnego miejsca.

Jeśli zdecyduję się na zakup licencji, czy jesteś w stanie skonfigurować mi taki serwer na home? Niestety w sprawach sieciowych i Linuxowych jestem raczej kiepski...

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » czwartek, 3 października 2019, 20:01

arthor pisze: czwartek, 3 października 2019, 13:49Jeśli zdecyduję się na zakup licencji, czy jesteś w stanie skonfigurować mi taki serwer na home?
Oczywiście, że tak.
Ostatnio zmieniony czwartek, 3 grudnia 2020, 02:35 przez Sokon, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 1 października 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: arthor » poniedziałek, 7 października 2019, 22:23

Od 3 dni testuję ten program. Na razie wydaje się obiecujący, na pewno trzeba poświęcić trochę czasu na właściwe dobranie kwot. Po okresie testowym napiszę swoją opinię i zdecyduję co dalej. Teraz mam kilka pytań o jednostki i przyciski:
Załóżmy, że wszystko kupuję za BNB, a handluję powiedzmy ZEN.
- "Ilość na transakcję" podaję podaję w ZEN, warunek żeby wartość była wyższa od minimalnej dopuszczalnej (aktualnie 0,001 BTC), najlepiej z marginesem, na wypadek gdyby kurs ZEN sporo spadł. To raczej oczywiste.
- "Kup taniej o" i "Sprzedaj drożej o" podaję w BNB (w mojej walucie bazowej). (Edit: Rozumiem, że chodzi o różnicę kursu danej waluty, nie wartości zlecenia...?)
- co i na co przelicza przycisk "%" ? Przykładowa cena ZEN to 0,217 BNB. Po wpisaniu "Sprzedaj drożej o" 10 i wciśnięciu przycisku % wskakuje mi wartość 0,0217 (BNB?). Natomiast przewidywany "Zysk z jednej transakcji" wychodzi ponad 4600%. ?
- "Zmień "kup taniej / sprzedaj drożej o" jest zawsze kwotą ustaloną? Występowanie trendu jest zero-jedynkowe? Czy wylicza szybkość/wielkość trendu i procentowo dobiera ten parametr?
Podczas pisania tego posta trochę samo mi się rozjaśniło :) Ale poproszę o potwierdzenie czy dobrze wszystko rozumiem.
A z tymi procentami przewidywanego zysku po kliknięciu w przycisk "%" to chyba jest bug, bo jak kwotę wpisuję ręcznie, to zysk jest kwotą bardziej logiczną.

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości