Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Żółtodzioby nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » środa, 18 kwietnia 2018, 18:57

Tak realnie około 10-20% wychodzi (u mnie na parze ZEC/BTC). Zależy jak grasz i jaką parę walut wybierzesz. Są pary walut na których dzieje się więcej niż na ZEC/BTC i wyciągniesz więcej %, są tez takie na których mniej...

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: redlumek » środa, 18 kwietnia 2018, 19:12

Czyli grając kapitałem 10tys zł bot się zwraca w 10-20 dni?
A jak się bot zachowa jak parę osób będzie miało taka sama strategię na tej samej parze?

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » środa, 18 kwietnia 2018, 19:26

redlumek pisze: A jak się bot zachowa jak parę osób będzie miało taka sama strategię na tej samej parze?
Aby były jakieś "cuda" to musiały by być na giełdzie tylko bot'y i do tego ustawione dokładnie tak samo (te same kwoty, progi zakupu i sprzedaży). Póki na giełdzie jest X tysięcy ludzi to zawsze znajdzie się ktoś kto sprzeda i kto kupi - więc nie ma się czy przejmować :)
redlumek pisze: Czyli grając kapitałem 10tys zł bot się zwraca w 10-20 dni?
Wszystko zależy co się dzieje na giełdzie. Równie dobrze może się zwrócić po tygodniu jak i po miesiącu...

Według mnie Bot jest PRZEDE WSZYSTKIM po to abyś nie musiał siedzieć przed ekranem 24h/dobę. Dodatkowo jak grasz na małe różnice w cenie to nie musisz robić dziesiątek transakcji - bot robi to za Ciebie, a Ty sobie zerkasz czasem na ekran siedząc w ogródku z kawą w ręce :D
Dodatkowo - wiadomo, że najlepsze rezultaty przy tradingu osiąga się idąc według założonego planu, "wyłączając" uczucia a taki bot niema uczuć i robi co ma robić...

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: marimach77 » czwartek, 19 kwietnia 2018, 14:10

Sokon pisze: Jako, że zainteresowanie bot'em jest zdecydowanie większe niż się spodziewałem popracuję nad wersją demonstracyjną - do końca tygodnia powinienem się wyrobić.
Czekamy z niecierpliwością na demo.

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 343
Rejestracja: 12 czerwca 2017
Reputacja: -176
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: osobliwy_nick » czwartek, 19 kwietnia 2018, 20:26

A na jakiej strategii gra bot? Co dokładnie robi? Czy robiłeś testy na danych historycznych? Co Ci wychodzi od powiedzmy września 2017 do kwietnia 2018?

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » piątek, 20 kwietnia 2018, 09:10

osobliwy_nick pisze: A na jakiej strategii gra bot? Co dokładnie robi?
Kupuje taniej, sprzedaje drożej zgodnie z ustawieniami użytkownika. Jeśli cena idzie w dół dokupuje, jak w górę to się wyprzedaje. Nie sprzedaje ze stratą.
Cena waluty cały czas sobie faluje (w ciągu 24h potrafi kilkukrotnie o kilka %) i jeśli ustawisz bota aby różnica między ceną zakupu a sprzedaży była mniejsza niż dzienne wahanie ceny to bot zrobi Ci kilka a czasem kilkadziesiąt zyskownych transakcji. Jest to mały zarobek procentowo ale nadrabiasz ilością transakcji.
Bot dodatkowo po wykryciu mocniejszego trendu w górę aby zwiększyć zysk, automatycznie powiększa cenę sprzedaży o ustaloną przez użytkownika kwotę, oraz jeśli wykryje mocniejszy trend spadkowy to cenę zakupu obniża o ustaloną kwotę aby kupić jeszcze taniej.
osobliwy_nick pisze: Czy robiłeś testy na danych historycznych?
Przy tego typu strategii nie ma sensu robić testów na danych historycznych bo z jakiegokolwiek okresu byś wziął dane to cena zawsze "faluje". Bot daje zauważalnie słabsze efekty w jedynie w dni gdzie niewiele się z ceną dzieje (brak wahań) czyli soboty, niedziele oraz święta

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: krystian » piątek, 20 kwietnia 2018, 09:29

@osobliwy_nick

Będzie stratny. Nie istnieje bot który na jednych parametrach zarabia w długim odcinku czasu.

Kilka lat temu spędziłem dobre kilka miesięcy bawiąc się MT4 na forexie. Tam możesz symulować algorytmy na danych historycznych. Zmarnowałem kupę czasu implementując polecane algorytmy/stategię z różnych for. Nawet jeśli dane stategie zarabiały przez miesiąc/dwa, przychodził okres gdy traciłeś to co wcześniej zarobiłeś.

Jeśli ktoś próbuje mnie przekonać, że jego bot zarabia w dłuższym horyzoncie czasowym, wiem, że kłamie.

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » piątek, 20 kwietnia 2018, 10:17

krystian pisze: Będzie stratny. Nie istnieje bot który na jednych parametrach zarabia w długim odcinku czasu.
Coś chyba się bardzo mylisz... Właśnie, że matematycznie rzecz biorąc im dłuższy odcinek czasu tym prawdopodobieństwo zysku zmierza do 1. Trudniej zarobić w krótkim czasie niż w długim. Rynki (nie tylko krypto tylko wszystkie) idą w długim okresie czasu zawsze do góry - popatrz na wykresy historyczne dowolnego rynku z ostatnich 10-20lat.
Dlatego "hodling" jest łatwiejszą metodą zarobku niż trading, ale przy tradingu można (przy sprzyjającym szczęściu i umiejętnościach) zarobić dużo więcej korzystając w wahań kursu.

Inna rzecz - dlaczego ludzie ostatnio tracili?? Bo sprzedawali ze stratą kupione w grudniu waluty ze strachu, że będzie jeszcze gorzej (włączyły im się uczucia). A bot - jak go ustawiłeś, że ma NIE sprzedać to NIE sprzedawał tylko czekał aż (lub nadal czeka) aż transakcja zamknie się z zyskiem.
DOBRY trader najprawdopodobniej zarobi dużo więcej niż jakikolwiek bot, ale jakikolwiek bot zarobi więcej (lub nie straci wszystkiego) niż "trader" bez szczęscia i naprawdę dużej wiedzy i umiejętności.


Osobiście botami nie gram w parze do Fiat'ów tylko krypto-krypto. Wiadomo, że jak idą w dół to wszystkie (prawie) a jak w górę te też wszystkie (prawie). Więc grając sobie w parze krypto-krypto (konkretnie BTC-ZEC bo uważam, że jak z tej całej masy krypto BTC i ZEC przetrwają "odsiew shitcoin'ów") cały czas powiększam ilość BTC bez względu co się dzieje z ceną, i jak stoi BTC - najważniejsze, że ilość BTC ciągle, systematycznie, powoli rośnie i nie przejmuję się że zostanę z niczym bo czy będę miał BTC czy ZEC to jak wystrzelą w górę to i tak jestem zarobiony :D - trochę zagmatwałem ale mam nadzieję, że da się zrozumieć co chciałem napisać :)

Dokładnie pod taką strategię właśnie zrobiłem tego Bot'a ;)

Dodano po 23 minutach 19 sekundach:
krystian pisze: Jeśli ktoś próbuje mnie przekonać, że jego bot zarabia w dłuższym horyzoncie czasowym, wiem, że kłamie.
OK. Wykonam jedną próbę:
- daj mi JAKIKOLWIEK punkt wykresu DOWOLNEJ (oczywiście "żyjącej" jeszcze) kryptowaluty w którym bot dokonał zakupu i sprawdzimy czy zarobił czy stracił w długim okresie czasu ;-)


Zanim napiszesz to już Ci odpowiem:
Ty wskażesz jakiś szczyt na wykresie, a ja odpowiem, że bot NIE stracił bo jeszcze NIE sprzedał i CZEKA cierpliwie aż będzie mógł sprzedać z zyskiem :)
Ostatnio zmieniony piątek, 20 kwietnia 2018, 10:28 przez Sokon, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: WitoldC » piątek, 20 kwietnia 2018, 10:25

@Sokon, przy zmianie trendu na spadkowy(tym bardziej dynamiczny) wiadomo że stracisz.

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » piątek, 20 kwietnia 2018, 10:31

RZECZ NAJWAŻNIEJSZA ( większość ludzi to wie - ale to dla tych co nie wiedzą):
Boty NIE są złotym środkiem, cudem co włączasz i zarabia - gdyby tak było to każdy właściciel bota był juz multimiliarderem...
Boty są po to aby trader mógł odejść od komputera coś zjeść, wyspać się czy do kibla bez obawy, że pod jego nieobecność straci połowę środków.
Bot będzie robił to samo co robiłby jego właściciel.
WitoldC pisze: przy zmianie trendu na spadkowy(tym bardziej dynamiczny) wiadomo że stracisz.
Ale co stracę? - weż pod uwagę, że mówimy o grze krypto-krypto a NIE krypto-Fiat
Strata jest wtedy jak sprzedasz - dopóki nie sprzedałeś to nie straciłeś!
Napisałem wcześniej, że bot NIE sprzedaje ze stratą - będzie czekał choćby do ery komputerów kwantowych aż kurs pozwoli na sprzedaż z zyskiem :D
Ostatnio zmieniony piątek, 20 kwietnia 2018, 10:37 przez Sokon, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: krystian » piątek, 20 kwietnia 2018, 10:36

Sokon pisze:
krystian pisze: Będzie stratny. Nie istnieje
Zanim napiszesz to już Ci odpowiem:
Ty wskażesz jakiś szczyt na wykresie, a ja odpowiem, że bot NIE stracił bo jeszcze NIE sprzedał i CZEKA cierpliwie aż będzie mógł sprzedać z zyskiem :)
No właśnie:) Wiedziałem, że tak odpiszesz, bo tak samo tłumacza się Ci z Intrologic:)

Gdyby wyciąć z historii ostatnie 3 miesiące, przez ostatnie półtora roku rynek szedł do góry i strategia gry bez stopa była dobra. Ludzie wręcz ślepo wierzyli, że krypto będą szły wiecznie do góry. Ale gdy zaczęły się głębokie korekty trzeba było zamknąć pozycje ze stratą albo holdować:)

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » piątek, 20 kwietnia 2018, 10:43

krystian pisze: Gdyby wyciąć z historii ostatnie 3 miesiące, przez ostatnie półtora roku rynek szedł do góry i strategia gry bez stopa była dobra. Ludzie wręcz ślepo wierzyli, że krypto będą szły wiecznie do góry. Ale gdy zaczęły się głębokie korekty trzeba było zamknąć pozycje ze stratą albo holdować:)
Mówimy o dwóch RÓŻNYCH rzeczach - to co piszesz dotyczy krypto-Fiat - i się zgadzam.
A to o czy ja piszę dotyczy krypto-krypto. Ja BEZ WZGLĘDU czy wartość mojego portfela w pln rośnie czy maleje powiększam ilość posiadanych krypto. A jak uznam, że warto już spieniężyć to co posiadam to dopiero wymienię na PLN'y.
Robię dokładnie to co "hodler" tyle, że korzystając z dziennych wahań kursu powiększam ilość trzymanej kryptowaluty...
Mam nadzieję,  że teraz jest zrozumiałe co mam na myśli.

Inaczej:
Jestem hodlerem który zainwestował w ZEC i w BTC. Będę je trzymał aż uznam, że ich wartość w złotówkach mi się podoba. A na razie korzystając z tego, że kurs ZEC do BTC jest zmienny to sobie wymieniam jedną na drugą i dzięki temu ilość BTC mi cały czas rośnie. A że wymieniam TYLKO wtedy jak się opłaca to NIE MA NAJMNIEJSZEJ MOŻLIWOŚCI aby ilość posiadanych BTC mi się zmniejszyła ! I nie robi mi różnicy czy bot kupił ZEC czy wymienił je na BTC bo "hodluję" jedną i drugą...
Ostatnio zmieniony piątek, 20 kwietnia 2018, 10:49 przez Sokon, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: WitoldC » piątek, 20 kwietnia 2018, 10:47

Co za różnica czy krypto-krypto czy fiat jeżeli cena coina już nie wzrośnie to i tak straciłeś, a czekać rok żeby wyjść na zero to i tak strata.

PS. Oczywiście gdyby człowiek grał zamiast bota to i tak by stracił ;)
Ostatnio zmieniony piątek, 20 kwietnia 2018, 10:49 przez WitoldC, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: krystian » piątek, 20 kwietnia 2018, 10:48

Sokon pisze:
krystian pisze: Gdyby wyciąć z historii ostatnie 3 miesiące, przez ostatnie półtora roku rynek szedł do góry i strategia gry bez stopa była dobra. Ludzie wręcz ślepo wierzyli, że krypto będą szły wiecznie do góry. Ale gdy zaczęły się głębokie korekty trzeba było zamknąć pozycje ze stratą albo holdować:)
Mówimy o dwóch RÓŻNYCH rzeczach - to co piszesz dotyczy krypto-Fiat - i się zgadzam.
A to o czy ja piszę dotyczy krypto-krypto. Ja BEZ WZGLĘDU czy wartość mojego portfela w pln rośnie czy maleje powiększam ilość posiadanych krypto. A jak uznam, że warto już spieniężyć to co posiadam to dopiero wymienię na PLN'y.
Robię dokładnie to co "hodler" tyle, że korzystając z dziennych wahań kursu powiększam ilość trzymanej kryptowaluty...
Mam nadzieję, że teraz jest zrozumiałe co mam na myśli.
Tak rozumiem. Jestem też świadom, że bot ma pomagać, a nie zarabiać za nas.

Ale duża liczba osób wierzy w takie magiczne maszynki. Jeszcze pół roku temu na grupie dyskusyjnej Bitbay bot'a panował szał. Gdy wszystkie krypto szły do góry bot robił dziennie po 2-10%, wszyscy wierzyli, że tak już będzie zawsze:) Gdy przyszła korekta, nagle się cicho zrobiło:)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: adam1226 » piątek, 20 kwietnia 2018, 10:51

np taka iota miala ath kolo 0.x400 a teraz po dynamicznym wybiciu wrocila dopiero do 0.x200.
Wystarczyło sprzedac po ok 0.x300 i juz by nie trzeba bylo zadnego bota wlaczac
Niestety SL to podstawa
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » piątek, 20 kwietnia 2018, 10:55

WitoldC pisze: Co za różnica czy krypto-krypto czy fiat jeżeli cena coina już nie wzrośnie to i tak straciłeś, a czekać rok żeby wyjść na zero to i tak strata.
Jestem "hodlerem" jak wyżej napisałem - a bota traktuję jak "dźwignię" - że tak powiem :D

Dodano po 1 minucie 5 sekundach:
adam1226 pisze: Wystarczyło sprzedac po ok 0.x300 i juz by nie trzeba bylo zadnego bota wlaczac
Wystarczyło nie sprzedawać tylko nadal czekać...

Bot który oferuję NIE sprzedaje ze stratą. Jak cena idzie mocno w dół to dokupuje, więc średnia cena zakupu się zmniejsza. Wystarczy, że cena odbije się o 51% a jesteśmy na minimalny plus.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 20 kwietnia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: KryptoWiki.info » piątek, 20 kwietnia 2018, 11:35

A jest możliwość zakupuza wersji PREMIUM. Czyli ustawiasz mi wszystko ja tylko wrzucę kasę na giełdę. A Ty zajmujesz się obsługa tego.

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » piątek, 20 kwietnia 2018, 11:41

:) Niestety nie ma takiej możliwości. Nie chcę mieć dostępu do niczyich środków. Po zakupie nie widzę problemu aby telefonicznie czy osobiście (jeśli byłaby taka możliwość oczywiście) wytłumaczyć dokładnie jak to działa i jak ustawić zależnie od tego jak traktujesz swoją inwestycję, ale bot może działać tylko na Twoim komputerze.

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » niedziela, 22 kwietnia 2018, 12:41

Zgodnie z obietnicą dodałem wersję demo oraz skróconą instrukcję obsługi. Wszystko jest dodane w pierwszym poście

Przez ten nocny pośpiech zapomniałem wrzucić adresu Api Binance do konfiguracji i program się nie komunikował z Api. Już jest wszystko poprawione - można pobrać z poprzednich linków w pierwszym poście. Przepraszam za zamieszanie :oops:

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Britheyettor33 » niedziela, 22 kwietnia 2018, 23:31

Po kilkunastu minutach od odpalenia BOT automatycznie się zamyka, w konsoli mam wiadomość:
(BinanceApi64bit:7715): GConf-WARNING **: Client failed to connect to the D-BUS daemon:
Did not receive a reply. Possible causes include: the remote application did not send a reply, the message bus security policy blocked the reply, the reply timeout expired, or the network connection was broken.
Segmentation fault (core dumped)

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości