ASIC A3 + Zasilacz! do SiaCoinów! Pierwszy Batch

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Żółtodzioby nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ASIC A3 + Zasilacz! do SiaCoinów! Pierwszy Batch

Postautor: Abdulos » poniedziałek, 19 marca 2018, 18:39

Link do aukcji allegro: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7262947824

Witam wszystkich!

Mam na sprzedaż używaną przez chwilę koparkę do SiaCoinów - ASIC A3 wraz z orginalnym zasilaczem APW3++. Jest to najnowszy produkt lidera wśród producentów koparek typu ASIC, firmy Bitmain.

Sprzęt oparty jest na skrypcie Blake(2b) dysponujący mocą obliczeniową na papierze 815 GH/s, ale w praktyce jest to około 825-830 GH/S, czyli jeszcze więcej niż producent deklaruje. Oprócz tego jest możliwość podkręcenia tego sprzętu do nawet 900GH/s. Osobiście tego nie robiłem, ponieważ podnosi to temperaturę sprzętu, a ja nie miałem jak tego bardziej wychładzać. Na trzech płytach haszujących znajdują się układy BM1720, gwarantując najnowszą wdrożoną technologię. Sprzęt wydobywa rosnącą w popularność kryptowalutę Siacoin, które będzie służyła do opłacania miejsca na dyskach ludzi, u których chciałby ktoś przechowywać swoje dane.

Temat jest bardzo przyszłościowy patrząc na wzrostu zapotrzebowania na taki produkt na rynku!

Sprzedaje koparkę, ponieważ jak się okazało moja stara instalacja z prądem nie daje rady i powoduje wybijanie korków ( stara kamienica ). W średnio nowych mieszkaniach i domach, ten problem już nie występuje.

Do całego sprzętu posiadam oczywiście dowody zakupu u producenta. Sprzęt ten pochodzi z pierwszej partii tych koparek, więc możecie w szybki sposób zacząć zarabiać kilkadziesiąt dolarów dziennie. Zdecydowanie więcej niż na innych tego rodzaju sprzętach,

Cena: 5000zl za koparkę oraz zasilacz. W razie pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiam!

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości