Sprzedam Keepkey

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Żółtodzioby nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam Keepkey

Postautor: gorek92 » piątek, 15 grudnia 2017, 15:00

Mam na sprzedaż keepkey kupiony z oficjalnej strony. Pudełko urządzenie, kabel. Papiery celne tez posiadam i fakturę, kupiony z pół roku temu mniej więcej
Bez problemu wystawię aukcję na allegro jak będzie zainteresowany.
Cena 1000zł
Czas dostawy, kilka dni roboczych, max 5. Wysyłam od razu paczkomatem.
Zainteresowanych proszę o kontakt.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 7 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam Keepkey

Postautor: OwiAlams » sobota, 16 grudnia 2017, 17:57

Jaka jest jego przewaga nad 3 raz tanszym ledgerem nano?

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam Keepkey

Postautor: gorek92 » niedziela, 17 grudnia 2017, 11:32

OwiAlams pisze:Jaka jest jego przewaga nad 3 raz tanszym ledgerem nano?
Nie miałem ledgera nano s więc za dużo o nim nie mogę powiedzieć, ja zdecydowałem się na keepkey i nigdy mi nic nie zginęło, keepkey z tego co wiem był zaraz po trezorze, zbudowany na jego podstawie. Dla mnie spoko zabezpieczenie pinem, ledger może też ma nie wiem, czytelny wyświetlacz, solidnie zrobiony. Musiałbys sam dokładnie zbadać temat.

Dodam jeszcze, że jak go kupowałem wydawał mi się po prostu najbezpieczniejszą opcją, i można na nim bezpośrednio wymieniać krypto przez wdrożony shapeshift

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości