[Sprzedam] Obudowa 14 GPU, 2 PSU

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Żółtodzioby nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3439
Rejestracja: 4 sierpnia 2011
Reputacja: 479
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

[Sprzedam] Obudowa 14 GPU, 2 PSU

Postautor: powered » wtorek, 29 sierpnia 2017, 21:38

Sprzedam obudowy koparek na 14 kart (2x7) z miejscem na 2 zasilacze.
Obudowy zostały zbudowane pod mój projekt. Jest to aluminiowa obudowa z zastosowaniem plastikowych łączników. Jest sztywniejsza niż gdyby była nitowana i wygląda bardziej estetycznie.

Karty graficzne przykręcane śrubką. Dystanse pod dowolną wielkość płyty głównej. Miejsce na montaż dysku (2,5 lub 3,5 cala). Miejsce na montaż 2 zasilaczy. Izolacja pod risery. Miękkie dystanse pod zasilacze aby nie spierały się na grillu. Komplet śrubek do kart i płyty. Włącznik oraz diody od power i hdd.

Konstrukcja musiała spełniać m.in. takie moje warunki:
Gniazda monitora nie mogły być zasłonięte. Wylot powietrza ze śledzia nie mógł być zasłonięty. Żaden profil nie mógł przeszkadzać w podłączeniu kabla USB do risera (taki problem występuje gdy tył karty opiera się na profilu). Zasilacze miały być ułożone wentylatorami w dół (czyli w prawidłowy sposób). Możliwość montażu różnych wielkości płyt.

Wymiary: 66 x 57 x 25 cm

Mam też możliwość dostosowania tej obudowy do różnej ilości kart. Mogę zamontować profile umożliwiające przykręcenie 10 (2x5) lub 12 (2x6) lub domyślnie 14 (2x7) kart.

Odstępy pomiędzy śrubkami do montażu kart:
14 (2x7) kart - 9.4 cm
12 (2x6) kart - 10.8 cm
10 (2x5) kart - 13.5 cm

Przy zamówieniu 2 szt lub więcej łączniki do piętrówek gratis.

cena: 270 zł
przesyłka: 20 zł

Płatność również w BTC, DASH, ETH

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na drugim ogłoszeniu jest obudowa na 5, 6 lub 7 kart (wszystkie te obudowy pasują ze sobą przy układaniu piętrowo)
viewtopic.php?f=81&t=22545

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości