Zasilacze GPU MINING 1800 Wat Nowy Gwarancja Vat

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Żółtodzioby nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 509
Rejestracja: 1 lipca 2016
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Zasilacze GPU MINING 1800 Wat Nowy Gwarancja Vat

Postautor: kabzapro » środa, 26 lipca 2017, 12:48

Witam!
Mam do sprzedania zasilacze GPU MINING 1800 Wat gold poniżej zdjęcia. Czas wysyłki do dwóch dni, przy większej ilości na zamówienie. Gwarancja Polska szybki serwis
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Cena zasilacza 1200 zł
Przy dużych ilościach możliwa negocjacja ceny.
Do ceny zasilaczy należy doliczyć koszt przesyłki, w grę wchodzi możliwy odbiór osobisty.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Zasilacze GPU MINING 1800 Wat Nowy Gwarancja Vat

Postautor: adam1226 » środa, 26 lipca 2017, 12:59

Gdzie ten możliwy odbior?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 212
Rejestracja: 12 kwietnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zasilacze GPU MINING 1800 Wat Nowy Gwarancja Vat

Postautor: siwol » środa, 26 lipca 2017, 13:07

Zasilacz ma 12 wtyczek 6-2pin do kart graficznych? Dobrze widze?

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zasilacze GPU MINING 1800 Wat Nowy Gwarancja Vat

Postautor: krystian » środa, 26 lipca 2017, 13:12

jakie zasilacz ma zabezpieczenia?
jakie warunki gwarancji (okres gwarancji, kto ją świadczy)?
napisz proszę o nim coś więcej, trochę strach "no name'a" podłączać do tak drogich kart

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2129
Rejestracja: 24 sierpnia 2011
Reputacja: 392
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zasilacze GPU MINING 1800 Wat Nowy Gwarancja Vat

Postautor: slasta » środa, 26 lipca 2017, 13:14

No i przydało by się info na jakich przewodach jest ten zasilacz AWG18 czy AWG16.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 509
Rejestracja: 1 lipca 2016
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Zasilacze GPU MINING 1800 Wat Nowy Gwarancja Vat

Postautor: kabzapro » środa, 26 lipca 2017, 13:50

siwol pisze: Zasilacz ma 12 wtyczek 6-2pin do kart graficznych? Dobrze widze?
tak ma 12 wtyczek do kart :)
krystian pisze: jakie zasilacz ma zabezpieczenia?
jakie warunki gwarancji (okres gwarancji, kto ją świadczy)?
napisz proszę o nim coś więcej, trochę strach "no name'a" podłączać do tak drogich kart
Zabezpieczenia gold 80+
Gwarancja rok w Polsce (gwarancja może obejmować dłużej drobne usterki wystarczy napisać do mnie na pw wtedy), świadczona przez PRO GROUP, jestem jedynym dystrybutorem tych zasilaczy i sam mam je w swoich koparkach :) działają już ponad dwa miesiące na 18 egzemplarzach zero problemów a sama firma PRO GROUP testowała je wcześniej w swoich koparkach.
A co do strachu trzeba się przemóc kupić jedną sztukę na test i tyle :) Rozkręcałem jedną sztukę do testów i są na prawdę solidnie wykonane.
adam1226 pisze: Gdzie ten możliwy odbior?
Warszawa ^^

Dodano po 33 minutach 29 sekundach:
slasta pisze: No i przydało by się info na jakich przewodach jest ten zasilacz AWG18 czy AWG16.
AWG 18

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2129
Rejestracja: 24 sierpnia 2011
Reputacja: 392
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zasilacze GPU MINING 1800 Wat Nowy Gwarancja Vat

Postautor: slasta » środa, 26 lipca 2017, 14:00

A ile jest złącz molex/sata i na jakich przewodach? Też AWG18? Przewody są 4 więc przy 6 kartach trzeba podłączyć 2 risery na jeden przewód.

LDA
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zasilacze GPU MINING 1800 Wat Nowy Gwarancja Vat

Postautor: LDA » środa, 26 lipca 2017, 14:47

Jest mozliwosc otrzymania FV na zasilacz?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 509
Rejestracja: 1 lipca 2016
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Zasilacze GPU MINING 1800 Wat Nowy Gwarancja Vat

Postautor: kabzapro » środa, 26 lipca 2017, 14:52

slasta pisze: A ile jest złącz molex/sata i na jakich przewodach? Też AWG18? Przewody są 4 więc przy 6 kartach trzeba podłączyć 2 risery na jeden przewód.
Dokładnie tak jak widać na zdjęciu daje rade podłączyć 12 kart co prawda część przez molex do risera ale tak też można :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2129
Rejestracja: 24 sierpnia 2011
Reputacja: 392
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zasilacze GPU MINING 1800 Wat Nowy Gwarancja Vat

Postautor: slasta » środa, 26 lipca 2017, 14:55

No własnie nie za bardzo da się rozpoznać które to sata a które molex. No i przewody wyglądają jakby na cieńsze niże przy kablach do GPU. Pytanie czy rzeczywiście są cieńsze tzn AWG20 czy to tylko złudzenie i jest AWG18.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 509
Rejestracja: 1 lipca 2016
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Zasilacze GPU MINING 1800 Wat Nowy Gwarancja Vat

Postautor: kabzapro » środa, 26 lipca 2017, 15:04

http://imgur.com/5iLbQtZ
lepsze zdjęcie widać co i jak

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3439
Rejestracja: 4 sierpnia 2011
Reputacja: 479
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

Zasilacze GPU MINING 1800 Wat Nowy Gwarancja Vat

Postautor: powered » środa, 26 lipca 2017, 17:47

Jeżeli chciałbym na jednym kablu podpiąć 2 karty to jaka jest realny odstęp pomiędzy wtyczkami?
To jest zasilacz z podstawową normą 80 Plus (sprawność max 85%) ? Bo nic nie jest napisane: Bronze, Gold itp.

@kabzapro, zlitował byś się i napisał w pierwszym wątku ile ma wtyczek PCI-e, bo pewnie każdy liczy zanim wyczyta to gdzieś poniżej :)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 509
Rejestracja: 1 lipca 2016
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Zasilacze GPU MINING 1800 Wat Nowy Gwarancja Vat

Postautor: kabzapro » środa, 26 lipca 2017, 21:03

powered pisze: Jeżeli chciałbym na jednym kablu podpiąć 2 karty to jaka jest realny odstęp pomiędzy wtyczkami?
To jest zasilacz z podstawową normą 80 Plus (sprawność max 85%) ? Bo nic nie jest napisane: Bronze, Gold itp.

@kabzapro, zlitował byś się i napisał w pierwszym wątku ile ma wtyczek PCI-e, bo pewnie każdy liczy zanim wyczyta to gdzieś poniżej :)
Niech liczą :P a tak na serio to jest Gold i napisałem o tym w pierwszym poście "GPU MINING 1800 Wat gold" :)
Powiem tak nie mierzyłem odstępu ale mi spokojnie łapie karty na standardowych odległościach w obudowach. Nawet do riserów z wejściem 6 pin łapało bez problemu więc raczej nie ma tragedii :)

Po prostu radzę zainteresowanym co dużo koparek robią zakupić po jednej sztuce i się samemu przekonać czy warto brać duże ilości :) lepiej niech towar mówi sam za siebie niż moje słowa :)

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 23 czerwca 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zasilacze GPU MINING 1800 Wat Nowy Gwarancja Vat

Postautor: BikeBarian » czwartek, 27 lipca 2017, 01:50

Co takiego was wyróżnia na tle konkurencji (oprócz ceny 300zł niższej), która to ma w ofercie zasialcze 1700W (notabene o takiej samej obciazalnosci lini 12V jak u was czyli 141A) no i dodatkowo w klasie 80+ Platinium i z gwarancja 60miesiecy. Czy ktos wasz zasialcz doglebnie przetestowal na zgodnosc z norma 80+ Gold (niezalezny portal w stylu jonnyguru.com) ??

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 509
Rejestracja: 1 lipca 2016
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Zasilacze GPU MINING 1800 Wat Nowy Gwarancja Vat

Postautor: kabzapro » czwartek, 27 lipca 2017, 20:45

BikeBarian pisze: Co takiego was wyróżnia na tle konkurencji (oprócz ceny 300zł niższej), która to ma w ofercie zasialcze 1700W (notabene o takiej samej obciazalnosci lini 12V jak u was czyli 141A) no i dodatkowo w klasie 80+ Platinium i z gwarancja 60miesiecy. Czy ktos wasz zasialcz doglebnie przetestowal na zgodnosc z norma 80+ Gold (niezalezny portal w stylu jonnyguru.com) ??
Testy były prowadzone. Cena niższa to duży plus :) duża dostępność z Polski, szybki serwis bo w Polsce. Zasilacze są na prawdę porządnieć zrobione, mogę jedynie zaproponować kupno jednej sztuki do testów i samemu się przekonać, najlepsze wyjście ;) W przypadku jakiejś wady zawsze możesz zwrócić zasilacz

Panowie (i Panie jak są) wyjeżdżam w niedziele na urlop na tydzień jak coś jutro mogę póścić zasilacze lub po powrocie, po powrocie będzie też można zakupić zasilacze poprzez portal allegro.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 144
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zasilacze GPU MINING 1800 Wat Nowy Gwarancja Vat

Postautor: diamanti » piątek, 28 lipca 2017, 09:29

Niewiadomo jak ze sprawnością tych zasilaczy jak trzymają prąd czy maja przetwornice DC DC w przypadku markowych zasilaczy mamy czarno na białym co i jak a tu nawet nie pisze jakie maja kondensatory
a od kiedy zabezpieczenia zasilacza nazywamy 80 gold plus ?

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 23 czerwca 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zasilacze GPU MINING 1800 Wat Nowy Gwarancja Vat

Postautor: BikeBarian » piątek, 28 lipca 2017, 14:12

kabzapro pisze:
BikeBarian pisze: Co takiego was wyróżnia na tle konkurencji (oprócz ceny 300zł niższej), która to ma w ofercie zasialcze 1700W (notabene o takiej samej obciazalnosci lini 12V jak u was czyli 141A) no i dodatkowo w klasie 80+ Platinium i z gwarancja 60miesiecy. Czy ktos wasz zasialcz doglebnie przetestowal na zgodnosc z norma 80+ Gold (niezalezny portal w stylu jonnyguru.com) ??
Testy były prowadzone. Cena niższa to duży plus :) duża dostępność z Polski, szybki serwis bo w Polsce. Zasilacze są na prawdę porządnieć zrobione, mogę jedynie zaproponować kupno jednej sztuki do testów i samemu się przekonać, najlepsze wyjście ;) W przypadku jakiejś wady zawsze możesz zwrócić zasilacz

Panowie (i Panie jak są) wyjeżdżam w niedziele na urlop na tydzień jak coś jutro mogę póścić zasilacze lub po powrocie, po powrocie będzie też można zakupić zasilacze poprzez portal allegro.

Ni zreozum mnie źle ale po prostu chciałbym widziec czarno na białym jakie parametry ma ten zailacz zeby porownac z konkurencja. I naprawde roznica w cenie 300zł to nie jest dla mnie wabik bo jak skladam klientowi koparke za 40tys to chcialbym miec pewnosc uzytego sprzetu. Moige kupic zasilacz 1700W renomowanej firmy spr 80+ Platinium z 60 miesiecy gwarancji...wiec naturalnym jest, że szukam korzysci jakie moze mi dac zastosowanie twojego zailacza (oprocz ceny, ktora potem moze mi sie odbic czkawka - wszak to tylko 1 rok gwarancji i nieznane parametry zasilacza, nawet nie wiem jakie ma zabezpieczenia co jest baaaardzo istotne! ).

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 509
Rejestracja: 1 lipca 2016
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Zasilacze GPU MINING 1800 Wat Nowy Gwarancja Vat

Postautor: kabzapro » piątek, 28 lipca 2017, 21:04

BikeBarian pisze:
kabzapro pisze:
BikeBarian pisze: Co takiego was wyróżnia na tle konkurencji (oprócz ceny 300zł niższej), która to ma w ofercie zasialcze 1700W (notabene o takiej samej obciazalnosci lini 12V jak u was czyli 141A) no i dodatkowo w klasie 80+ Platinium i z gwarancja 60miesiecy. Czy ktos wasz zasialcz doglebnie przetestowal na zgodnosc z norma 80+ Gold (niezalezny portal w stylu jonnyguru.com) ??
Testy były prowadzone. Cena niższa to duży plus :) duża dostępność z Polski, szybki serwis bo w Polsce. Zasilacze są na prawdę porządnieć zrobione, mogę jedynie zaproponować kupno jednej sztuki do testów i samemu się przekonać, najlepsze wyjście ;) W przypadku jakiejś wady zawsze możesz zwrócić zasilacz

Panowie (i Panie jak są) wyjeżdżam w niedziele na urlop na tydzień jak coś jutro mogę póścić zasilacze lub po powrocie, po powrocie będzie też można zakupić zasilacze poprzez portal allegro.

Ni zreozum mnie źle ale po prostu chciałbym widziec czarno na białym jakie parametry ma ten zailacz zeby porownac z konkurencja. I naprawde roznica w cenie 300zł to nie jest dla mnie wabik bo jak skladam klientowi koparke za 40tys to chcialbym miec pewnosc uzytego sprzetu. Moige kupic zasilacz 1700W renomowanej firmy spr 80+ Platinium z 60 miesiecy gwarancji...wiec naturalnym jest, że szukam korzysci jakie moze mi dac zastosowanie twojego zailacza (oprocz ceny, ktora potem moze mi sie odbic czkawka - wszak to tylko 1 rok gwarancji i nieznane parametry zasilacza, nawet nie wiem jakie ma zabezpieczenia co jest baaaardzo istotne! ).
Po urlopie podam co i jak i pewnie będą jakieś recenzje ludzi co już kupili :) na razie to już się staram wyluzować ^^

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6388
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zasilacze GPU MINING 1800 Wat Nowy Gwarancja Vat

Postautor: maxi82 » piątek, 28 lipca 2017, 21:59

kabzapro pisze: na razie to już się staram wyluzować ^^
Jak już się "odsprzęglisz" wrzuć foty bebechów tego "ustrojstwa". Takie porządne co by człowieki wiedziały czy to ma szanse działać wg "obietnic" (kondensatory, klucze, trafa.. ). Siakaś nota katalogowa...

P.S najlepszy serwis to taki co nie ma co robić ;)
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zasilacze GPU MINING 1800 Wat Nowy Gwarancja Vat

Postautor: RyanDriver » piątek, 28 lipca 2017, 22:36

5 Sztuk jutro do mnie dojdzie to w przetestuje ;)

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości