Sprzedam 2 koparki Antminer S7 z zasilaczami

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Żółtodzioby nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 435
Rejestracja: 11 lipca 2016
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam 2 koparki Antminer S7 z zasilaczami

Postautor: pisiont_groszy » piątek, 14 kwietnia 2017, 13:24

Mam 2 x S7 z zasilaczami (6 sztuk-jeden naprawiany przez elektryka)na sprzedaż. Chce je sprzedać ponieważ są w innej lokalizacji niż ja (darmowy prąd ale 70 km) i gdy przez chwile nie ma prądu w okolicy (niestety się zdarza) albo mój modem LTE się zawiesi (niestety również się zdarza), nie mam możliwości szybkiego wznowienia pracy. Tak więc od około 4 miesięcy stoją wyłączone ponieważ szkoda mi czasu i sprzętu. W jednej jest problem z wentylatorem tzn. mimo, że się kręci to w panelu pokazuje, że nie ma tego wiatraka (nie pokazuje obrotów). Skutkuje to tym, że antek zaczyna kopać, wartość kopania dochodzi do maksymalnej wartości, po czym następuje restart. Sprawdzałem zamieniając wiatraki i wtedy antek działa normalnie. W drugiej wszystko jest OK choć jeden wentylator kręci na niewiele mniejszych obrotach. Pewnie kwestia nasmarowania łożyska. Za obie chcę 3300zł, oczywiście może być w BTC. Możliwy również jest odbiór osobisty w Warszawie i pomoc w podłączeniu.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 435
Rejestracja: 11 lipca 2016
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam 2 koparki Antminer S7 z zasilaczami

Postautor: pisiont_groszy » poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 17:49

Pozwolę sobie podbić wątek z ofertą sprzedaży. Może ktoś ma jakieś pytania?

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości