internec.systen.pl - CCTV, Monitoring IP Internec [PLN/BTC]

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Żółtodzioby nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Gaduła
Posty: 333
Rejestracja: 21 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

internec.systen.pl - CCTV, Monitoring IP Internec [PLN/BTC]

Postautor: wwcc » wtorek, 27 października 2015, 22:56

Witam,

Zapraszam do nowo otwartego sklepu interntowego http://internec.systen.pl ze sprzętem marki Internec (CCTV, Monitoring IP).

Wspominam tutaj o tym bo oczywiście przyjmujemy płatności w BTC (na razie czysto manualnie, ale zgłosiłem się już do InPay, a oni do operatora sklepu - mam nadzieję, że się uda wdrożyć płatności BTC)

Na początek dla wszystkich -10% na cały asortyment sklepu z kodem " BTC "

Zapraszam

edit. Jesteśmy również na allegro: http://systen.na.allegro.pl

Weteran
Posty: 1415
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: internec.systen.pl - CCTV, Monitoring IP Internec [PLN/B

Postautor: grzem » środa, 28 października 2015, 12:08

Zgłoś się do BitPay, będzie taniej dla klientów.
Zapraszam na https://cryptox.pl

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: internec.systen.pl - CCTV, Monitoring IP Internec [PLN/B

Postautor: pm7 » środa, 28 października 2015, 12:30

BitPay wysyła tylko EURO, więc niekoniecznie się nadają dla polskich sklepów.
Ostatnio też ograniczyli plan darmowy do określonej liczby transakcji.

Weteran
Posty: 1415
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: internec.systen.pl - CCTV, Monitoring IP Internec [PLN/B

Postautor: grzem » środa, 28 października 2015, 13:33

Asortyment raczej nie od rodzimych producentów, tak że raczej ogarniają co to EUR, chyba, że biznes oparty na pośrednikach i w ogóle nie rozumieć obca języka.
Zapraszam na https://cryptox.pl

Gaduła
Posty: 333
Rejestracja: 21 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: internec.systen.pl - CCTV, Monitoring IP Internec [PLN/B

Postautor: wwcc » środa, 28 października 2015, 14:09

Zdecydowanie wolę rozliczenia w PLN.

Zaskoczę was, ale Internec to Polska marka. Sprzęt wiadomo skąd jest, ale z wyższej półki. Mała reklama - rejestratory IP są aż na 3 letniej gwarancji wiec nie jest to jakiś badziew.

Zobaczymy jakie (albo czy w ogóle) będzie zainteresowanie płatnościami BTC. Jak nie będzie żadnego to nie ma sensu przesadnie kombinować.. Póki co płatności BTC zamierzam ogarną ręcznie (kurs z BitMarketu).

Gaduła
Posty: 333
Rejestracja: 21 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: internec.systen.pl - CCTV, Monitoring IP Internec [PLN/B

Postautor: wwcc » środa, 28 października 2015, 14:46

Dodam jeszcze, że jesteśmy oficjalnym dystrybutorem sprzętu marki Internec. Zaopatrujemy również instalatorów. Jeśli ktoś jest zainteresowany współpracą proszę o kontakt.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 317
Rejestracja: 22 maja 2014
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: internec.systen.pl - CCTV, Monitoring IP Internec [PLN/B

Postautor: bitmon » czwartek, 29 października 2015, 09:36

kamerki mogą być podłączone IP do rejestratora BCS?

Czy kamery wspierają standard ONVIF 2.0?

Co do sklepu zrób coś takiego jak ten sklep ma poniżej.
https://sklep.delta.poznan.pl/kamera-ah ... p7713.html

A dokładnie screeny z kamery. Lubie u nich kupować bo mogę sobie sprawdzić i porównać jak to wygląda z innymi kamerami - jakość.

Czy posiadacie kamery z zoomem np. http://internec.systen.pl/p/13/77/i7-c8 ... kls-poe-ir
bitmon.pl - Portal o miningu i najciekawszymi informacji o bitcoin | Pomogłem Obrazek

Gaduła
Posty: 333
Rejestracja: 21 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: internec.systen.pl - CCTV, Monitoring IP Internec [PLN/B

Postautor: wwcc » czwartek, 29 października 2015, 12:12

Kamerki mogą być podłączone do BCS właśnie po protokole onvif. Wszystkie kamery Internec go posiadają. Musisz miec jednak na uwadze, że onvif nie jest do końca dopracowany i czasami lub wręcz często jest problem z funkcjami dodatkowymi np. detekcją ruchu, zarządzaniem z poziomu rejestratora OSD czy PTZ'em.

W sklepie internetowym w opisie danego sprzętu w zakładce do pobrania są szczegółowe karty katalogowe.

Co do Delty - współpracujemy ze sobą bardzo długo. Mamy też własny sklep na tej samej bazie towarów ( http://systen.cctv24.info ) ale jest to wersja całkowicie surowa, raczej nie używana do zakupów. Podajemy adres sklepu naszym stałym klientom by mogli sobie przeglądać np. właśnie próbki obrazu z kamer. Asortyment, ceny oraz dostępność jest taka sama jak w Delcie. Przy zakupach z tego asortymentu też możemy pogadać o rabatach, ale tylko indywidualnie, bo każda kategoria/producent ma własną politykę cenową.

Jeśli chodzi o Interneca to zapraszam na youtuba: https://www.youtube.com/user/INTERNEC2012
Nie ma tam wszystkich kamer, z nowości są narazie tylko kamery HD-TVI.
Jak komuś bardzo zależy to możemy się umówić, że wystawie daną kamerę publicznie i będzie można zobaczyć nie tylko obraz z kamery ale i przeklikać sobie całą konfigurację.

Jesli chodzi o kamery z zoomem (pewnie chodzi Ci o motozoom) to nie. Mamy PTZ - kamery szybkoobrotowe z x20 lub x30 zommem zarówna IP FHD HD jak i HD TVI 720p i 1080p.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 kwietnia 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: internec.systen.pl - CCTV, Monitoring IP Internec [PLN/B

Postautor: peper » środa, 25 listopada 2015, 08:13

Kamerki ważna rzecz, ale nie mniej ważny jest dobry rejestrator obrazu. Jeżeli obraz ma być puszczany przez net, to należałoby sprawdzić jakie mamy IP - stałe czy zmienne. Na tej podstawie dobiera się rejestrator.
Kolejna sprawa to dyski twarde. Rejestrator to urządzenie które pracuje non stop, 24h na dobę. Dlatego hdd musi być dostosowany do pracy ciągłej. Komputerowe hdd odpadają.
Kamerki najlepiej w systemie IP. Obecnie stosuje się już chyba głównie tylko takie. Tutaj mają dużo tego. A przynajmniej ja się z tym spotkałem.
Ostatnio zmieniony czwartek, 10 grudnia 2015, 11:14 przez peper, łącznie zmieniany 1 raz.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 317
Rejestracja: 22 maja 2014
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: internec.systen.pl - CCTV, Monitoring IP Internec [PLN/B

Postautor: bitmon » środa, 25 listopada 2015, 10:04

peper pisze:Kamerki ważna rzecz, ale nie mniej ważny jest dobry rejestrator obrazu. Jeżeli obraz ma być puszczany przez net, to należałoby sprawdzić jakie mamy IP - stałe czy zmienne. Na tej podstawie dobiera się rejestrator.
Kolejna sprawa to dyski twarde. Rejestrator to urządzenie które pracuje non stop, 24h na dobę. Dlatego hdd musi być dostosowany do pracy ciągłej. Komputerowe hdd odpadają.
Kamerki najlepiej w systemie IP. Obecnie stosuje się już chyba głównie tylko takie. A przynajmniej ja się z tym spotkałem.
Każdy rejestrator mający możliwość pracy w sieci LAN posiada opcje ustawienia na stałe IP lub pobierania adresu z serwera DHCP.
Tak więc można wpiąć bezpośrednio rejestrator do portu WAN ale nie zaleca się tego robić.

Co do dysków. Pełno mam z nimi do czynienia. I nie ma problemów aby kupił zwykły dysk jak do komputera i włożył do rejestratora. Spokojnie będzie działał. Także w ofercie są niby dedykowane dyski do NAS. Więc one idealnie by nadawały się do rejetratora. Awaryjność dysków talerzowych jest niska. Problem był by gdyby rejestrator był w miejscu nie korzystnych warunkach jak wibracje itd. Ale zawsze widziałem rejestrator w pomieszczeniu lub serwerowni.

Problem może zrobić się jeśli kupimy wolny dysk i wsadzimi do rejestratora, który ostro generuje duż transfer danych (zapis).
bitmon.pl - Portal o miningu i najciekawszymi informacji o bitcoin | Pomogłem Obrazek

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości