[SPRZEDAM] Kody doładowywujące portfel Steam - 30€, 60€

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Żółtodzioby nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 4 lutego 2014
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SPRZEDAM] Kody doładowywujące portfel Steam - 30€, 60€

Postautor: paltoco » środa, 14 października 2015, 09:58

Witam,
Na wstępie powiem, że nie jestem dystrybutorem prepaidów, ani nie jest to oferta komercyjna. Nie wypaliło co miało wypalić i zostałem z prawie setką kodów o nominałach 30€, 60€.

Oferowane kody doładowywują portfel Steam o wybraną kwotę.

Płatność tylko w Bitcoin.

Użytkownicy z pozytywnymi opiniami mają prawo oczekiwać kodu z przed wysłaniem BTC.

Jesteś nowy, nie handlowałeś tu jeszcze? Pisz, coś wymyślimy, nikt nie lubi ryzykować.

Ceny: Steam 60€ - 0,19BTC
Steam 30€ - 0,098BTC

Skype: epin_store

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1780
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [SPRZEDAM] Kody doładowywujące portfel Steam - 30€, 60€

Postautor: Nuke » środa, 14 października 2015, 22:40

Te kody maja termin ważności? Czy można je raz zaimponować i wykorzystywać po trochę?
Jedyna darmowa infolinia bitcoin

Mądrzy ludzie mówią, ponieważ mają coś do powiedzenia, głupi - ponieważ muszą coś powiedzieć.
Kup/sprzedaj Bitcoin przy pomocy localbitcoins
Proszę o zostawianie komentarzy.

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 4 lutego 2014
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [SPRZEDAM] Kody doładowywujące portfel Steam - 30€, 60€

Postautor: paltoco » poniedziałek, 19 października 2015, 06:31

Kody są ważne dożywotnio. Dodają one do konta Steam środki w w. w. nominałach, które możesz do woli przez nieograniczony czas wykorzystywać. Zrobiłem aukcje Allegro dla tych kodów, jakbyś chciał mogę podlinkować na priv. W Twoim przypadku mogę pierwszy wysłać kod, potwierdzisz, że działa.

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości