Serwis buycoins.pl / Domena kupkryptowalute.pl

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Żółtodzioby nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Wygadany
Posty: 549
Rejestracja: 11 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Serwis buycoins.pl / Domena kupkryptowalute.pl

Postautor: wookie85 » środa, 30 lipca 2014, 08:38

Do sprzedania http://buycoins.pl/.
Serwis nie jest w 100% ukończony, natomiast cały mechanizm podstawowy umożliwiający zakup walut ( przeliczanie/składanie zamówień ) działa. Mogę dokończyć serwis i wdrożyć inne funkcjonalności jak również przeprojektować go.
Idea jest prosta, człowieczek wybiera walutę, system przelicza ją zgodnie z bieżącym notowaniem i narzuca prowizję za zakup ( bodaj 20% ustawione ).
Do tego można podpiąć np. Dotpay-a.
W kwestii finansowo skarbowej temat był wstępnie weryfikowana przez biuro księgowe i drogą nieoficjalną przez osobnika z urzędu skarbowego.

Z braku czasu i możliwości finansowych projekt odpuściłem jakiś czas temu a szkoda, żeby się marnował.

Posiadam też domenę kupkryptowalute.pl jeśli ktoś był by zainteresowany.

Możliwe rozliczenie BTC

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Serwis buycoins.pl / Domena kupkryptowalute.pl

Postautor: GetBitCoin_pl » czwartek, 31 lipca 2014, 00:27

Sprostuję tylko, że dotpay nie akceptuje stron gdzie ma pośredniczyć w sprzedaży bitcoinów ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3621
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Serwis buycoins.pl / Domena kupkryptowalute.pl

Postautor: hanti » czwartek, 31 lipca 2014, 00:59

jak to nie jak na bitmarkecie jest dotpay
@_# :P ;) :D
Polecam następujące giełdy BTC/LTC:

bitmarket.pl bitmaszyna.pl https://www.kraken.com/

Wygadany
Posty: 549
Rejestracja: 11 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Serwis buycoins.pl / Domena kupkryptowalute.pl

Postautor: wookie85 » czwartek, 31 lipca 2014, 08:44

GetBitCoin_pl pisze:Sprostuję tylko, że dotpay nie akceptuje stron gdzie ma pośredniczyć w sprzedaży bitcoinów ;)
A ja sprostuję, że z Dotpay rozmawiałem, nawet miałem już umowę przygotowaną i nie ma żadnego problemu :)


Cena 0.99 BTC za serwis z domeną

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Serwis buycoins.pl / Domena kupkryptowalute.pl

Postautor: GetBitCoin_pl » czwartek, 31 lipca 2014, 10:02

Hanti dzięki, zapomniałem że bitmarket.pl z nich korzysta. Co za hipokryci, mi nie zaakceptowali bitcoinów...

Dostałem taką informację:
Szanowny Panie,
Otrzymaliśmy informacje iż nie możemy aktywować usług SMS premium dotyczących bitcoinów. Informacja jest następującej treści:

W ramach Serwisów udostępniane będą wyłącznie usługi, treści i produkty multimedialne, możliwe do nabycia jedynie przy użyciu urządzenia telekomunikacyjnego, cyfrowego lub informatycznego i dostarczane każdorazowo do urządzenia telekomunikacyjnego, cyfrowego lub informatycznego, z których to usług, treści i produktów użytkownicy Serwisów będą mogli korzystać za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych, cyfrowych lub informatycznych

Ponadto nie możemy wydawać na rzecz takiego użytkownika pieniądza elektronicznego
10) pieniądz elektroniczny - wartość pieniężną stanowiącą elektroniczny odpowiednik znaków pieniężnych, która spełnia łącznie następujące przesłanki:
a) jest przechowywana elektronicznie, w tym magnetycznie,
b) jest wydawana do dyspozycji na podstawie umowy w zamian za środki pieniężne o nominalnej wartości nie mniejszej niż ta wartość,
c) jest przyjmowana jako środek płatniczy przez przedsiębiorców innych niż wydający ją do dyspozycji,
d) jest wyrażona w jednostkach pieniężnych.
-----
Z poważaniem
Sorry za offtopic

Gaduła
Posty: 394
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Serwis buycoins.pl / Domena kupkryptowalute.pl

Postautor: kolkin » czwartek, 31 lipca 2014, 10:06

W kwestii finansowo skarbowej temat był wstępnie weryfikowana przez biuro księgowe i drogą nieoficjalną przez osobnika z urzędu skarbowego.
I co z tego wynikło? :geek:

nie znalazłem BTC na liście walut :D
Jaki moderator takie forum...

Wygadany
Posty: 549
Rejestracja: 11 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Serwis buycoins.pl / Domena kupkryptowalute.pl

Postautor: wookie85 » czwartek, 31 lipca 2014, 11:20

Ad Dotpay

Ale chciałeś SMSa płacić? Może takim kanałem płatności nie obsługują.
Z opcją przelewami/bramką nie było problemu. Może też ktoś tematu nie skumał albo profil usługi im nie przypasił. Trudno ocenić.

Co wynikło? Kwestia była jak taki handel opodatkować i jaką formą. Są możliwe dwie opcje, z czego jedna była dyskusyjna ale w pełni realna do użycia.

Gaduła
Posty: 394
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Serwis buycoins.pl / Domena kupkryptowalute.pl

Postautor: kolkin » czwartek, 31 lipca 2014, 14:12

i zawsze dochodzi podatek przez co przestaje to być opłacalne, jeśli jest inaczej to podaj tu albo na pw na jakich podstawach prawnych można to zrobić inaczej bo większość z nas "walczy" kombinując różne drogi i potem wysyłając rożnego rodzaju zapytania do US :)
Jaki moderator takie forum...

Wygadany
Posty: 549
Rejestracja: 11 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Serwis buycoins.pl / Domena kupkryptowalute.pl

Postautor: wookie85 » czwartek, 31 lipca 2014, 15:20

kolkin pisze:i zawsze dochodzi podatek przez co przestaje to być opłacalne, jeśli jest inaczej to podaj tu albo na pw na jakich podstawach prawnych można to zrobić inaczej bo większość z nas "walczy" kombinując różne drogi i potem wysyłając rożnego rodzaju zapytania do US :)
Chętnie wraz z serwisem przekażę całą wiedzę :)

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości