DRIPSHOP - Telefony . Serwis . Akcesoria

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Żółtodzioby nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Telefony,Akcesoria,Elektronika *btcXenium*

Postautor: stanley » czwartek, 19 czerwca 2014, 01:35

Nuke pisze:A dasz radę zrobić by doładowania docierały natychmiastowo po wpłacie?
Mozna powiedziec ze tak jest teraz, po dokonaniu wplaty na CoinPayments.net pojawia sie plik tekstowy do wgladu lub do sciagniecia w ktorym jest kod doladowujacy i wszystkie dane kuponu. caly proces nie trwa dluzej niz 3 minuty. chyba ze chodzi Ci o bramke gdzie po wplacie poprostu dobija sie samo konto to niestety nie mam mozliwosci. pozdrawiam
Miałem zrobić coś dzisiaj ale zapomniałem nie robić niczego wczoraj

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1780
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Telefony,Akcesoria,Elektronika *btcXenium*

Postautor: Nuke » czwartek, 19 czerwca 2014, 02:16

stanley pisze:
Nuke pisze:A dasz radę zrobić by doładowania docierały natychmiastowo po wpłacie?
Mozna powiedziec ze tak jest teraz, po dokonaniu wplaty na CoinPayments.net pojawia sie plik tekstowy do wgladu lub do sciagniecia w ktorym jest kod doladowujacy i wszystkie dane kuponu. caly proces nie trwa dluzej niz 3 minuty. chyba ze chodzi Ci o bramke gdzie po wplacie poprostu dobija sie samo konto to niestety nie mam mozliwosci. pozdrawiam
Te możliwości są w zupełności wystarczające.
Chętnie spróbuje jak wprowadzisz Virgin
Jedyna darmowa infolinia bitcoin

Mądrzy ludzie mówią, ponieważ mają coś do powiedzenia, głupi - ponieważ muszą coś powiedzieć.
Kup/sprzedaj Bitcoin przy pomocy localbitcoins
Proszę o zostawianie komentarzy.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Telefony,Akcesoria,Elektronika *btcXenium*

Postautor: stanley » czwartek, 19 czerwca 2014, 02:35

Nuke pisze:
stanley pisze:
Nuke pisze:A dasz radę zrobić by doładowania docierały natychmiastowo po wpłacie?
Mozna powiedziec ze tak jest teraz, po dokonaniu wplaty na CoinPayments.net pojawia sie plik tekstowy do wgladu lub do sciagniecia w ktorym jest kod doladowujacy i wszystkie dane kuponu. caly proces nie trwa dluzej niz 3 minuty. chyba ze chodzi Ci o bramke gdzie po wplacie poprostu dobija sie samo konto to niestety nie mam mozliwosci. pozdrawiam
Te możliwości są w zupełności wystarczające.
Chętnie spróbuje jak wprowadzisz Virgin
fajnie dzieki, wrzuce w piatek virgin i plus 5 i 10 narazie, chyba ze potrzebujesz jakis wiekrzy?
Miałem zrobić coś dzisiaj ale zapomniałem nie robić niczego wczoraj

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1780
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Telefony,Akcesoria,Elektronika *btcXenium*

Postautor: Nuke » czwartek, 19 czerwca 2014, 10:07

Dla mnie OK.
Jedyna darmowa infolinia bitcoin

Mądrzy ludzie mówią, ponieważ mają coś do powiedzenia, głupi - ponieważ muszą coś powiedzieć.
Kup/sprzedaj Bitcoin przy pomocy localbitcoins
Proszę o zostawianie komentarzy.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Telefony,Akcesoria,Elektronika *btcXenium*

Postautor: stanley » piątek, 20 czerwca 2014, 17:26

Nuke pisze:Dla mnie OK.
Dorzucilem doladowania virgin 5 i 10, zapraszam do korzystania. pozdrawiam
Miałem zrobić coś dzisiaj ale zapomniałem nie robić niczego wczoraj

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 868
Rejestracja: 20 lipca 2011
Reputacja: 178
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Telefony,Akcesoria,Elektronika *btcXenium*

Postautor: the_prince » środa, 25 czerwca 2014, 17:46

Ze względu na nieobecność bitfona, zakupiłem kod doładowania telefonu na kartę na btc-x. Transkacja zakończyła się sukcesem, kontakt ze stanley'em bezproblemowy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1780
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Telefony,Akcesoria,Elektronika *btcXenium*

Postautor: Nuke » środa, 25 czerwca 2014, 18:00

Też kupiłem dla Virgin parę dni temu, poprzez serwis.
Kod otrzymałem po ok 2h (wliczając oczekiwanie na 1 potwierdzenie).
Jedyna darmowa infolinia bitcoin

Mądrzy ludzie mówią, ponieważ mają coś do powiedzenia, głupi - ponieważ muszą coś powiedzieć.
Kup/sprzedaj Bitcoin przy pomocy localbitcoins
Proszę o zostawianie komentarzy.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Telefony,Akcesoria,Elektronika *btcXenium*

Postautor: stanley » środa, 25 czerwca 2014, 18:14

dziekuje Panowie i zapraszam ponownie.
Miałem zrobić coś dzisiaj ale zapomniałem nie robić niczego wczoraj

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Telefony,Akcesoria,Elektronika *btcXenium*

Postautor: stanley » wtorek, 1 lipca 2014, 07:03

Mozliwosc negocjacji cen.
Miałem zrobić coś dzisiaj ale zapomniałem nie robić niczego wczoraj

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Telefony,Akcesoria,Elektronika *btcXenium*

Postautor: stanley » wtorek, 1 lipca 2014, 14:14

Polecam

Nowy Iphone 5S 16GB Bialy, z EU produkcji

1900 PLN
Miałem zrobić coś dzisiaj ale zapomniałem nie robić niczego wczoraj

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Telefony,Akcesoria,Elektronika *btcXenium*

Postautor: stanley » czwartek, 3 lipca 2014, 16:32

do każdego zamówienia prezent
Miałem zrobić coś dzisiaj ale zapomniałem nie robić niczego wczoraj

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Telefony,Akcesoria,Elektronika *btcXenium*

Postautor: stanley » niedziela, 13 lipca 2014, 00:02

Oferuje profesjonalne i darmowe sprawdzanie telefonów, naprawe uszkodzonych telefonów, wymianę pęknietych wyświetlaczy/ dotyków, wymianę gniazd ładowania, wymiana taśm łączących, klawiatury, baterii, naprawa telefonów po 'zalaniu', nowe softy, języki i inne.

Oferuje również sciąganie sim-locków z WSZYSTKICH modeli telefonów komórkowych działających na terenie Europy.

Pozdrawiam
Miałem zrobić coś dzisiaj ale zapomniałem nie robić niczego wczoraj

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Telefony,Akcesoria,Elektronika *btcXenium*

Postautor: stanley » poniedziałek, 14 lipca 2014, 10:25

Przyjmuje też inne krypto waluty przez Coinpayments.net. Pozdrawiam
Miałem zrobić coś dzisiaj ale zapomniałem nie robić niczego wczoraj

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Telefony,Akcesoria,Elektronika *btcXenium*

Postautor: stanley » niedziela, 20 lipca 2014, 13:09

Czy urzytkownicy tego forum są jacyś inni od normalnego społeczeństwa? Nie rozumiem czy to kwestia zaufania czy moje produkty lub ceny są nie odpowiednie do waszego gustu lub kieszeni. :?
Miałem zrobić coś dzisiaj ale zapomniałem nie robić niczego wczoraj

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Telefony,Akcesoria,Elektronika *btcXenium*

Postautor: Chancellor » niedziela, 20 lipca 2014, 13:26

Nie, to kwestia matematyki. Załóżmy, że tzw. społeczeństwo liczy sobie 20 milionów ludzi i kupuje u Ciebie średnio 10 rzeczy dziennie. Teraz, jeżeli skierujesz tę samą ofertę do 5000 użytkowników tego forum i każdy z nich byłby skłonny płacić Ci w BTC, to sprzedasz im średnio 0,0025 rzeczy dziennie czyli jedną sztukę towaru na 400 dni. Przecież nikt nie kupi u Ciebie tylko dlatego, że może kupić za bitki, musi jeszcze uznać, że ta rzecz jest mu potrzebna. Przy tak małej grupie docelowej i asortymencie liczącym sobie 117 pozycji, szansa na dopasowanie jest niewielka.

eM.
Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 140
Rejestracja: 7 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Telefony,Akcesoria,Elektronika *btcXenium*

Postautor: eM. » niedziela, 20 lipca 2014, 13:28

To jeszcze tego nie zauważyłeś,że są inni :) Chodzi o to żeby wszyscy akceptowali Bitcoin, żeby stał się popularny, wszyscy zaczęli go kupować a nie twoje telefony, cena poszła w górę i na tym się zarobi ale Ty już nie koniecznie bo nik niczego od Ciebie nie kupi bo trzyma aż cena wystrzeli w kosmos ...

Trzymaj się i witam w świecie Bitcoin :)
Zapraszam na stronę: www.zabitcoiny.pl

Rozmowny
Posty: 78
Rejestracja: 7 sierpnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Telefony,Akcesoria,Elektronika *btcXenium*

Postautor: ikari80 » niedziela, 20 lipca 2014, 13:39

stanley pisze:Czy urzytkownicy tego forum są jacyś inni od normalnego społeczeństwa? Nie rozumiem czy to kwestia zaufania czy moje produkty lub ceny są nie odpowiednie do waszego gustu lub kieszeni. :?
Przepraszam, ale co to za przypie***lanie się do użytkowników forum?!

W kategorii laptopy jeden tablet i dwie myszki. W konsolach pady nie przypisane do podkategorii.
Jedyny lenovo który mnie interesuje nie ma opisu, wszystkiego muszę się dowiedzieć ze zdjęcia, brak opisu co do gwarancji. Chyba zresztą wszystkie przedmioty mają opis skopiowany z tytułu przedmiotu.

A ty w niedzielne popołudnie zamiast skrupulatnie uzupełniać wszystkie dane, śmiesz wypominać nam, że jesteśmy "jacyś inni od normalnego społeczeństwa".

Tu masz przykłady moich aukcji allegro. Przedmioty o zerowej wartości, których nawet nikt nie zalicytował, ale jakoś znalazłem czas żeby nabazgrać w opisie parę zdań.
http://allegro.pl/etui-silikonowe-gumow ... 27146.html
http://allegro.pl/modecom-lc-b300atx-30 ... 52965.html
http://allegro.pl/napedy-dvd-sprawne-cd ... 86646.html
http://allegro.pl/geforce-mx200-32mb-4- ... 72409.html

Teraz zastanów się nad opisem butów, które sprzedajesz za 350zł
Nowe Męskie Nike Air Max '95 (609048-039) Obuwie

Rozmiar 9 UK
Dziękuję za uwagę.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Telefony,Akcesoria,Elektronika *btcXenium*

Postautor: stanley » niedziela, 20 lipca 2014, 21:40

Chancellor pisze:Nie, to kwestia matematyki. Załóżmy, że tzw. społeczeństwo liczy sobie 20 milionów ludzi i kupuje u Ciebie średnio 10 rzeczy dziennie. Teraz, jeżeli skierujesz tę samą ofertę do 5000 użytkowników tego forum i każdy z nich byłby skłonny płacić Ci w BTC, to sprzedasz im średnio 0,0025 rzeczy dziennie czyli jedną sztukę towaru na 400 dni. Przecież nikt nie kupi u Ciebie tylko dlatego, że może kupić za bitki, musi jeszcze uznać, że ta rzecz jest mu potrzebna. Przy tak małej grupie docelowej i asortymencie liczącym sobie 117 pozycji, szansa na dopasowanie jest niewielka.
Szansa na dopasowanie jest niewielka? A kto w tych czasach nie ma telefonu komórkowego..
Wiem że sklep btcXenium nie jest zbudowany profesjonalnie, strona zbudowana na szybko i w języku angielskim a tłumaczona na polski. Ale ja nie narzekam na sprzedaż, strona postawiona jest z myślą o urzytkownikach tego i innego forum, chciałem poprostu przedstawic co mam w ofercie za bity i wspierac projekt, i to była najleprza opcja. To nie jest profesjonalny sklep internetowy full-time i nigdy nie miał taki byc. Są tam na przykład nowe telefony ale mam 5 razy tyle używanych, i mogę generalnie każdy telefon sprowadzic, wspominałem o tym wcześniej.

ikari80 pisze: W kategorii laptopy jeden tablet i dwie myszki. W konsolach pady nie przypisane do podkategorii.
Jedyny lenovo który mnie interesuje nie ma opisu, wszystkiego muszę się dowiedzieć ze zdjęcia, brak opisu co do gwarancji. Chyba zresztą wszystkie przedmioty mają opis skopiowany z tytułu przedmiotu.
Laptopy mam przeważnie używane i nie ma dla mnie sensu wstawiac laptopa żeby sobie siedział aż ktoś łaskawie zadecyduje wydac swoje bity, jak moge go sprzedac w kilka dni klientowi. Cofnij kilka postów jak wrzucałem dobre latopy po jeszcze leprzych cenach, nikt się nie interesował. Odnośnie gwarancji też pisałem wcześniej, albo zerknij na zakładke "Dostawy i Zwroty" albo jeszcze lepiej, zapytaj zamiast krytykowac, po to tu jestem też.
Tu masz przykłady moich aukcji allegro. Przedmioty o zerowej wartości, których nawet nikt nie zalicytował, ale jakoś znalazłem czas żeby nabazgrać w opisie parę zdań.
http://allegro.pl/etui-silikonowe-gumow ... 27146.html
http://allegro.pl/modecom-lc-b300atx-30 ... 52965.html
http://allegro.pl/napedy-dvd-sprawne-cd ... 86646.html
http://allegro.pl/geforce-mx200-32mb-4- ... 72409.html
Fajnie

Teraz zastanów się nad opisem butów, które sprzedajesz za 350zł
Nowe Męskie Nike Air Max '95 (609048-039) Obuwie

Rozmiar 9 UK
Ok, poprawię, skoro czujesz się tak urażony tym błędem... a jak Ci się podobają to specjalnie dla Ciebie - 300zł ;)
Dziękuję za uwagę.
a ja za Twoje.
eM. pisze:To jeszcze tego nie zauważyłeś,że są inni :) Chodzi o to żeby wszyscy akceptowali Bitcoin, żeby stał się popularny, wszyscy zaczęli go kupować a nie twoje telefony, cena poszła w górę i na tym się zarobi ale Ty już nie koniecznie bo nik niczego od Ciebie nie kupi bo trzyma aż cena wystrzeli w kosmos ...

Trzymaj się i witam w świecie Bitcoin :)
Otworzyłem sklep z myślą o tych, którzy widzą Bitcoin jako sposób płatności, albo chcą kupic coś anonimowo, i też żeby wspierac projekt oczywiście.

Serdecznie Pozdrawiam
Miałem zrobić coś dzisiaj ale zapomniałem nie robić niczego wczoraj

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Telefony,Akcesoria,Elektronika *btcXenium*

Postautor: Chancellor » niedziela, 20 lipca 2014, 22:27

stanley pisze:Szansa na dopasowanie jest niewielka? A kto w tych czasach nie ma telefonu komórkowego..
Ja mam na przykład telefon w abonamencie, więc doładowania mnie nie interesują.
stanley pisze:Laptopy mam przeważnie używane i nie ma dla mnie sensu wstawiac laptopa żeby sobie siedział aż ktoś łaskawie zadecyduje wydac swoje bity, jak moge go sprzedac w kilka dni klientowi.
Cóż, oferta, której nie masz online, nie istnieje dla potencjalnych klientów. Niedawno kupowałem używanego lapka (interesował mnie konkretny model), zajrzałem na Twoją stronę i zobaczyłem, że w dziale "Laptopy" masz tylko jakieś myszki i takie tam. Wszedłem na Allegro i miałem ponad 40 ofert na ten model do wyboru... Sprzęt nabyłem. Nawet nie masz na stronie podane, że możesz zorganizować używanego lapka za BTC na zlecenie klienta. Czekasz na klientów-jasnowidzów? ;-)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Telefony,Akcesoria,Elektronika *btcXenium*

Postautor: stanley » poniedziałek, 21 lipca 2014, 08:42

Chancellor pisze:Ja mam na przykład telefon w abonamencie, więc doładowania mnie nie interesują.
No rzeczywiście, doładowania nie działają w abonamencie. Ale przykład wybrałeś ;)... doładowania to tylko dodatek. Reszta asortymentu jest dla Twojego telefonu a nie dla Twojego abonamentu. Mam też akcesoria i prowadze równiez serwis, mam autoryzacje Samsunga i dobre kontakty z innymi.

Niedawno kupowałem używanego lapka (interesował mnie konkretny model), zajrzałem na Twoją stronę i zobaczyłem, że w dziale "Laptopy" masz tylko jakieś myszki i takie tam. Wszedłem na Allegro i miałem ponad 40 ofert na ten model do wyboru... Sprzęt nabyłem. Nawet nie masz na stronie podane, że możesz zorganizować używanego lapka za BTC na zlecenie klienta. Czekasz na klientów-jasnowidzów? ;-)
Jak już wspomniałem, nie wrzucam latopów uzywanych bo mogę je sprzedac duzo szybciej w inny sposoób. Dla przykładu, w piątek kupiłem ładnego Toshiba qosmio jeszcze z gwarancją i w niedziele już był sprzedany. Ja jestem handlarzem i nie trzymam towaru dla okazyjnych kupujących. Jeszcze długo zanim sklep btcXenium w ogóle wystartował pisałem w tym topiku że moge sprowadzic wszystko na zamówienie. Wiedziałeś że możesz się mnie zapytac dlaczego nie mam nic w ofercie i czy nie mam może tego czego potrzebujesz. Po to tu jestem i komunikatywnie odpowiadam na pytania.
Miałem zrobić coś dzisiaj ale zapomniałem nie robić niczego wczoraj

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości