Sprzedam Ledger Nano S

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Żółtodzioby nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam Ledger Nano S

Postautor: marimach77 » piątek, 6 grudnia 2019, 12:27

Sprzedam praktycznie nie używany (tyle co do testów) portfel sprzętowy Ledger Nano S. Nowy kosztuje 59 EUR (ok 251 zł) na stronie producenta. Sprzedam za 230 zł - wysyłka gratis.

Początkujący
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 205
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam Ledger Nano S

Postautor: multan » piątek, 6 grudnia 2019, 17:38

1. Jesteśmy kilka dni po Black Friday, gdzie każdy zainteresowany zna ten termin i wie że co roku są obniżki, więc kupił Ledgera Nano S ze strony producenta po 41 Eur..
2. 21 zł obniżki (8%) za używany przedmiot...
3. Używany portfel...

Kupując portfel trzeba się liczyć z tym, że już go nie sprzedaż dalej, mimo iż używałeś jedynie do testów, a poza tym za 230zł to nawet na alledrogo obcym ludziom za 230zł troche wstyd wystawić, a co dopiero ludziom z forum... no ale powodzenia.

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam Ledger Nano S

Postautor: marimach77 » piątek, 6 grudnia 2019, 18:49

multan pisze:1. Jesteśmy kilka dni po Black Friday.
Ahhh, zapomniałem o tym fakcie, jakże ważnym. W takim razie obniżka ceny. Sprzedam za 150 zł.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam Ledger Nano S

Postautor: benq » piątek, 6 grudnia 2019, 19:24

Oszczędzanie 20/50 zł na kupno używanego portfela sprzętowego? :shock:
Ja wiem, że czysty firmware, nowy seed i test zgodności niby załatwiają sprawę w 100%, no ale bez jaj.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam Ledger Nano S

Postautor: koparki » piątek, 6 grudnia 2019, 20:01

benq pisze: piątek, 6 grudnia 2019, 19:24test zgodności

rozwiń proszę kwestie testu zgodności ? mozna zgrac firmware z urzadzenia i porównać sume kontrolną? bo już miałem napisać że nigdy bym nie odważył sie trzymac krypto na portfelu ze źródła innego niz producent .
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam Ledger Nano S

Postautor: benq » piątek, 6 grudnia 2019, 20:24

@koparki
Źle się wyraziłem, chodziło mi tylko o automatyczne ostrzeżenie Trezora o wykryciu firmware'u nie podpisanego przez Satoshilabs czy "not genuine firmware" dla Ledgera.

Widziałem kiedyś nawet poradniki odnośnie sprawdzania hardware'u i rozbierania Ledgera na części pierwsze celem sprawdzenia autentyczności - paranoja, której można uniknąć nie sępiąc paru złotych na używany sprzęt/niepewną dystrybucję.

Początkujący
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 205
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam Ledger Nano S

Postautor: multan » piątek, 6 grudnia 2019, 20:24

ledger live (oczywiście sciągniety ze strony ledgera) rozpoznaje czy firmware jest oryginalny.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam Ledger Nano S

Postautor: amneziahaze » niedziela, 8 grudnia 2019, 16:25

@benq Ludzie nie na takich głupotach tracą kilkaset razy więcej i udają, że wszystko jest w porządku.

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości