Bitcurex

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 13 sierpnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex

Postautor: bitmaniak » piątek, 4 października 2013, 21:17

servantes pisze:Zdublowany
servantes pisze:@bitmaniak
Powtarzam,
Nie ma konkurencji. Pisze tak 5 raz. Nic sie nie zmieniło. Nie wiem, dlaczego nie rozumiesz moich słów. Nie zgaduj, czytaj. Bitcurex nie ma konkurencji.

Serwis, o którym piszesz, tylko z nazwy jest kantorem. Jak ci ludzie wyłoży w marketing 100.000zl to może rozwiną.

Bitcurex nie ma konkurencji. Nie zgaduj.
nie denerwuj się.

Dobra ok. Jak to powiedział mały człowiek "i nikt nas nie przekona, że czarne jest czarne, a białe białe".

Ale nie odpowiedziałeś mi na pytania, które zadałem powyzej, więc może zechcesz odpowiedzieć?

Rozmowny
Posty: 115
Rejestracja: 5 lipca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: cycu » piątek, 4 października 2013, 22:23

inkaste pisze:czytam temat i trochę nie bardzo rozumiem.

Bitcurex, od pół roku nie działał zaledwie 12h . No strasznie długo, patrząc na to że w tym samym czasie wszystkie inne serwisy od BTC miały większe przestoje,
ba bitcoin24 się zamknęło, i Wam wydaje że to za dużo ?

Mówicie że jest konkurencja, no jest z obrotem 3 BTC dziennie, bez api dla developerów.
Wiecie jak się skrypt konkurencji zachowa przy obrocie 2k BTC dziennie, z taką samą ilością zapytań do API jak na bitcurexie.

Mówicie o pozwie zbiorowym przeciwko Spółce Digital Future, że niby co? przez 20 minutowe wyłączenie serwisu straciliście co ? Potencjalne zyski ?

@cycu, uprzedzając Twoją chorą logikę - nie pracuję na ludzi z DF, ba powiem Ci nawet gdzie te dzieci( chociaż śmiem twierdzić, że każdy z DF jest starszy i inteligentniejszy od Ciebie) rezydują, proszę o to adres, który można znaleźć w stopkach ich maili i na ich stronie:

Kod: Zaznacz cały

Struga 78 
90-557 Łódź
Polska
Więc takie śmieszne pytania gdzie można ich dorwać to tylko zwykłe puszenie się, nic więcej "Kozak w necie, piz*a w świecie"
A co do regulaminu - weź sobie go skopiuj i podejdź to byle jakiego prawnika od spraw cywilno-prawnych i zapytaj się czy on jest zgodny z Polskim Prawem, a powiem Ci że się zdziwisz jego poprawnością.

Pozdrawiam
inkaste
Dzisiaj bylem wlasnie u prawnika.
Podjal sie sprawy za 25% odszkodowania jakie otrzymam od DF.
Wiec skoncz chlopcze... regulamin btx to papier toaletowy.
MAMY POLSKIE PRAWO i jezeli ktos dziala na moja niekorzysc to ma problemy.
Niestety tym razem nie popuszcze. I radze uwazac na servantesa - bo juz 2 raz nie odpowiedzial na pytanie czy jest z ta ekipa gowniarzy powiazany.
Powodzenia.
Ja przeszedlem na inna gielde bo btx po wszystkich kontrolach jakie mu zalatwie moze zniknac z powierzchni tej planety.

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 1295
Rejestracja: 19 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: servantes » piątek, 4 października 2013, 22:45

@cycu
Skomentuje to krótko

25% od zera złotych to tyle samo co 100% od zera złotych...

Życzę ci powodzenia z całego serca.

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 1295
Rejestracja: 19 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: servantes » piątek, 4 października 2013, 22:47

cycu pisze: Ja przeszedlem na inna gielde bo btx po wszystkich kontrolach jakie mu zalatwie moze zniknac z powierzchni tej planety.
Konfidenci są wsród nas!

A tak na serio. Chcesz dostać od nich odszkodowanie, czy puscic ich z torbami z powodu grzywien, kar itp

Bo twoje działania sie wykluczają nawzajem.

Albo czekasz na odszkodowanie, a żeby ono było, to firma musi dobrze działać, albo forma upada z powodu twoich donosów i nie dostajesz nic.

To jak w końcu z tobą jest ? Chcesz zjeść ciastko i mieć ciastko ?

Czy ty jestes poważny ?

Rozmowny
Posty: 115
Rejestracja: 5 lipca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: cycu » piątek, 4 października 2013, 23:31

servantes pisze:
cycu pisze: Ja przeszedlem na inna gielde bo btx po wszystkich kontrolach jakie mu zalatwie moze zniknac z powierzchni tej planety.
Konfidenci są wsród nas!

A tak na serio. Chcesz dostać od nich odszkodowanie, czy puscic ich z torbami z powodu grzywien, kar itp

Bo twoje działania sie wykluczają nawzajem.

Albo czekasz na odszkodowanie, a żeby ono było, to firma musi dobrze działać, albo forma upada z powodu twoich donosów i nie dostajesz nic.

To jak w końcu z tobą jest ? Chcesz zjeść ciastko i mieć ciastko ?

Czy ty jestes poważny ?
Najpierw robi sie jedno a nastepnie drugie.
Ile Ci placa za to co tu odstawiasz ? :)
Jak z nimi skoncze to czeka Cie bezrobocie...

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcurex

Postautor: SkyValley » poniedziałek, 7 października 2013, 14:13

Servantes, Ci z bitcurexa to Twoi koledzy/znajomi że bronisz ich w każdej kwestii, choć sprawa wyłączenia giełdy w ważnym momencie śmierdzi na kilometr i nie trzeba być bystrzakiem by to wiedzieć? Czy jesteś po prostu taką dziwką za darmo i bronisz ich z głupoty?

Rozmowny
Posty: 115
Rejestracja: 5 lipca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcurex

Postautor: cycu » poniedziałek, 7 października 2013, 14:47

SkyValley pisze:Servantes, Ci z bitcurexa to Twoi koledzy/znajomi że bronisz ich w każdej kwestii, choć sprawa wyłączenia giełdy w ważnym momencie śmierdzi na kilometr i nie trzeba być bystrzakiem by to wiedzieć? Czy jesteś po prostu taką !@#$%^ i bronisz ich z głupoty?
Nie ma sensu z nim rozmawiac. To jeden z ekupy curexa.

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 1295
Rejestracja: 19 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcurex

Postautor: servantes » poniedziałek, 7 października 2013, 15:11

cycu pisze:
SkyValley pisze:Servantes, Ci z bitcurexa to Twoi koledzy/znajomi że bronisz ich w każdej kwestii, choć sprawa wyłączenia giełdy w ważnym momencie śmierdzi na kilometr i nie trzeba być bystrzakiem by to wiedzieć? Czy jesteś po prostu taką !@#$%^ darmo i bronisz ich z głupoty?
Nie ma sensu z nim rozmawiac. To jeden z ekupy curexa.
cycu

Kilka postów wcześniej napisałeś, że bitcurex zniknie z powierzchni ziemi po wszystkich kontrolach, jakie mu załatwisz.
My fani bitcoina jesteśmy wolnymi ludźmi i brzydzą nas tacy, co wysyłają donosy i sprzedają ludzi. My nie chcemy mieć nad sobą bata w postaci rządu i bankierów.

Już się o tobie mówi, o tym, co zrobiłeś.

Ja ciebie kolego nie rozumiem, ale sugeruje każdmu, który chce rozwiązać spór, żeby nie szedł twoją drogą.

Jak się będziesz czuł, jak ciebie US przwiska i spyta, skąd miałeś środki na spekulacje bitcoinami ? A jak się okaże, że bitcoiny do ciebie trafiły z jakiegoś lewego portfela ?

A pamiętasz AmberGold ? Tam ludziom doliczają 75% podatku za to, że ich okradziono z oszczędności życiowych.

Pamiętaj kolego, każdy kij ma 2 końce. I życzę byś zmądrzał.

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 1295
Rejestracja: 19 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcurex

Postautor: servantes » poniedziałek, 7 października 2013, 15:21

mały update

;-) cycu ja myślałem, że ty nie zrealizowałeś przyszłych zysków na kwotę 600.000 zł. A ty robisz aferę o kilkaset zł ?

Pozdrawiam
servantes

Moderator
Posty: 871
Rejestracja: 4 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcurex

Postautor: phoebe » poniedziałek, 7 października 2013, 17:32

Wszystkim życzę spokojnego dnia - uspokójcie się. Jeżeli ktoś ma jakiś sensowny problem z serwisem to warto zgłosić ticket a dopiero kiedy curex nie zrobi nic w tej kwestii - można napisać na forum swój przypadek.
https://bitcoinpolska.herokuapp.com Bitcoin Chat 24/7 spekulacja/dyskusja/flame

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcurex

Postautor: SkyValley » wtorek, 8 października 2013, 14:40

Jasne. Ticket w sprawie "Dlaczego wyłączyliście giełdę w czasie 2-3h wahań dochodzących do 20-25% ?".

Ilość btc na giełdzie - coś koło 5000, prawda?
Pomyślcie, sprzedać to za nie wiem, 130$, dokupić zaraz potem za 120... nawet za 125 tak dla ostrożności, by szybciej "aktualizacja" przebiegła...

Nie wylewam żali, bo nie straciłem tego dnia, tylko zarobiłem; ale z całym szacunkiem dla ludzi z bitcurexa, wyłączenie wtedy giełdy uważam za baaaardzo podejrzane.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcurex

Postautor: Bit-els » wtorek, 8 października 2013, 14:54

Wszyscy płaczący i szukający spisków przenieście się na Goxa, co!

Rozmowny
Posty: 57
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcurex

Postautor: Tottoro » czwartek, 24 października 2013, 10:00

Dzieńdobry!
To mój pierwszy post na tym forum i prośba o pomoc, zastanawiałem się czy tu pisać czy nie ale aktualnie nie wiem co mam robić.
wiec problem polega na tym że założyłem konto na bitcurex bo była to polecana giełda, założyłem je 18 października,
wpłaciłem złotówki i zakupiłem 2 btc z hakiem małym bo mi się wydawało że pójdą w górę
do 22 października wszystko było ok tak mi się przynajmniej zdaje bo mam maila z tego dnia z potwierdzeniem salda na koncie tak jak to być miało, tylko że od kilku dni nie mogę się zalogować tak jak bym miał zblokowane konto, więc nie mogę nic zrobić, nie działa też odzyskiwanie hasła, wyskakuje komunikat stale o niezgodności loginu z mailem i nic nie mogę zrobić,
oczywiście próbowałem się kontaktować,. najpierw przez numer GG znaleziony na stronie bitcurex potem wysyłając maile na adresy:
bitcurex@bitcurex.com
tech@bitcurex.com
bcc@bitcurex.com

i nic.
czy to są aktualnie działające adresy?
w jaki sposób można się z nimi kontaktować?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3618
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcurex

Postautor: hanti » czwartek, 24 października 2013, 10:37

na stronie digital-future.it w stopce masz nr tel
@_# :P ;) :D
Polecam następujące giełdy BTC/LTC:

bitmarket.pl bitmaszyna.pl https://www.kraken.com/

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 1295
Rejestracja: 19 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcurex

Postautor: servantes » czwartek, 24 października 2013, 11:55

Tottoro pisze:Dzieńdobry!
To mój pierwszy post na tym forum i prośba o pomoc, zastanawiałem się czy tu pisać czy nie ale aktualnie nie wiem co mam robić.
wiec problem polega na tym że założyłem konto na bitcurex bo była to polecana giełda, założyłem je 18 października,
wpłaciłem złotówki i zakupiłem 2 btc z hakiem małym bo mi się wydawało że pójdą w górę
do 22 października wszystko było ok tak mi się przynajmniej zdaje bo mam maila z tego dnia z potwierdzeniem salda na koncie tak jak to być miało, tylko że od kilku dni nie mogę się zalogować tak jak bym miał zblokowane konto, więc nie mogę nic zrobić, nie działa też odzyskiwanie hasła, wyskakuje komunikat stale o niezgodności loginu z mailem i nic nie mogę zrobić,
oczywiście próbowałem się kontaktować,. najpierw przez numer GG znaleziony na stronie bitcurex potem wysyłając maile na adresy:
bitcurex@bitcurex.com
tech@bitcurex.com
bcc@bitcurex.com

i nic.
czy to są aktualnie działające adresy?
w jaki sposób można się z nimi kontaktować?
Skontaktuj sie i powiedz, ze od 2 dni nie mozesz sie zalogowac. Ja mam wrazenie, ze ty nie do konca wiesz po co jest gielda i co sie tam robi i ogolnie gubisz sie w tym tmeacie, stad twoje rozterki. Czekac 2 dni zamiast od razu dzwonic ? Nie spieszy ci sie. Albo nie zalezy.

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość