fajnie było

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

fajnie było

Postautor: adiqq » piątek, 12 sierpnia 2022, 22:32

fajnie było - ale się skończyło
bardziej pasuje ten wpis do wątku "poprawa pracy moderatorów" - ale tutejsza moderacja uznała chyba, że jest idealnie i nie trzeba nic poprawiać - wątek został zamnięty
Widzę coraz więcej absurdów które tu mają miejsce, jeśli mam być szczery, to nie chcę mieć z tym więcej nic wspólnego.
Czarę goryczy przelało to co przeczytałem tutaj viewtopic.php?f=16&t=31302&start=1400
przed 01.11 mnie tutaj raczej nie będzie, jeśli w ogóle.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6298
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

fajnie było

Postautor: maxi82 » piątek, 12 sierpnia 2022, 22:42

Od siebie dodam tylko że - pozdrawiam zarówno czarę jak i gorycz. Niestety słodzić nie mam czym ... ;)
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3204
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3697
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

fajnie było

Postautor: akos » piątek, 12 sierpnia 2022, 23:09

Zgadzam się z @adiqq. Skomentowałem absurdalnego bana @The Real McCoin w wątku o klimacie i ten post też wyleciał. @The Real McCoin dostał bana za pisanie na temat wątku! To jest chyba nagłupszy ban jaki tu widziałem a widziałem wiele głupich banów dawanych przez modów frustratów...
Czy to jest realizacja tej słynnej idei wolnościowej minimalnej ingerencji?
Bitmar pisze: niedziela, 17 lipca 2022, 11:05forum żyje sobie samo z minimalną ingerencją

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3072
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1082
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

fajnie było

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 12 sierpnia 2022, 23:13

@Bitmar czy Ty widzisz właśnie co @maxi82 odwalił? :shock:
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3204
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3697
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

fajnie było

Postautor: akos » piątek, 12 sierpnia 2022, 23:17

maxi82 pisze: Mógłbym odwetowo przywalić -20 hehe, dawno z tego wyrosłem ale koledze życzę powodzenia i niechaj nie zapomni obrzucić mnie błotem ;)
Łał, bardzo dojrzale, guzik mnie interesują punkty tzw. "reputacji", bardziej bym się cieszył gdybyś dorósł do merytorycznego moderowania.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6298
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

fajnie było

Postautor: maxi82 » piątek, 12 sierpnia 2022, 23:26

akos pisze: piątek, 12 sierpnia 2022, 23:17gdybyś dorósł do merytorycznego moderowania.



2x ostrzeżenie za spam z sugestią założenia własnego wątku i za 3cim razem ban. Noo faktycznie pajac i frustrat ze mnie, I ciśnie mnie gość którego guzik punkty interesują - przywalił -20 zanim wyskrobał posta bo się "potknął".

Pozdro i udanego weekendu..

EDIT.
z mojej str. EOT, reszta należy do bitmara.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3204
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3697
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

fajnie było

Postautor: akos » piątek, 12 sierpnia 2022, 23:51

Sęk w tym, że to co pisał zbanowany user to nie był spam, wręcz przeciwnie, wyjątkowo ściśle na temat. Ty tam wygenerowałeś spam, dlatego mówię o "dorastaniu do merytorycznej moderacji.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5273
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2576
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

fajnie było

Postautor: domator » sobota, 13 sierpnia 2022, 05:24

Dzien dobry, wrocilem po 4 tygodniach wakacji a tu takie smaczki. Naprawde sie dziwicie chlopaki? Bitmar ma wyjebane na to co sie dzieje na forum. Z drugiej strony mialo nie byc banow za hydepark (co mogloby by miec swoje dobre i zle strony). Dyskusja o merytoryce z modami, ktorzy w 100% juz chyba (podkreslam "chyba" bo moze przesadzam) sa teraz antykowidowymi plaskoziemcami popierajacymi JKM, konfe i Putina naprawde nie ma zadnego sensu. Szkoda nerwow. Uwierzcie mi ze probowalem :-)
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Posty: 13329
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10325
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

fajnie było

Postautor: ekonokomik » sobota, 13 sierpnia 2022, 12:01

Muszę się zgodzić z @akos. Mimo, że i z nim i z @adiqq często mamy drastycznie różne opinie, a wklejane przez @The Real McCoin rekordy uważam za mało przydatną i nużącą manipulację, to ban jest absurdalny a jego uzasadnienie kuriozalne. McCoin pisał na temat, w hydepraku, nie przekroczył żadnych norm netykiety i nikomu nie przeszkadzał. Oprócz moderatora oczywiście. Żenuła.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7602
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12693
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

fajnie było

Postautor: ergorg » sobota, 13 sierpnia 2022, 12:31

No jak dla mnie to to spam tak samo jak wrzucanie dziennych statystyk z ministerstwa zdrowia a propo covida. Każdy to może sobie sprawdzić a przez tego typu posty wątek staje się nieczytelny.

A co do samego bana to inna kwestia.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 2372
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 3718
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

fajnie było

Postautor: BitBoy » sobota, 13 sierpnia 2022, 13:12

ergorg pisze: sobota, 13 sierpnia 2022, 12:31No jak dla mnie to to spam tak samo jak wrzucanie dziennych statystyk z ministerstwa zdrowia a propo covida.

Niestety kolega McCoin zmienił się trochę w bota kopiującego to co leci akurat w głównych mediach. Mi to w sumie nie przeszkadza, bo tych mediów nie oglądam, a dzięki jego wpisom wiedziałem czym tam się ludzi aktualnie faszeruje.
Z drugiej strony gdyby w wątku o BTC non stop podawał aktualny kurs BTC, to został by wyproszony za spam czy pochwalony za posty "na temat"? Bo chyba nie ma nic bardziej "na temat" niż aktualny kurs BTC w wątku o kursie BTC, prawda? :)
Zaś sam ban niepotrzebny, kto mi teraz powie czego się bać? ;)

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10320
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

fajnie było

Postautor: Bitmar » niedziela, 14 sierpnia 2022, 19:17

maxi82 pisze: piątek, 12 sierpnia 2022, 23:26z mojej str. EOT, reszta należy do bitmara.
Kolega @The Real McCoin został już odbanowany bo faktycznie ban był trochę przesadzony (mimo iż czasowy a nie permanentny). Statystyki owszem są związane z wątkiem, są ciekawe i niepokojące, ale trzeba zrozumieć, że są osoby które wolałyby aby w HP dawać sporadyczne i ogólne a nie liczne i specjalistyczne informacje na tematy inne niż krypto (choć mamy tu tematy jak np ten o covid które wystarczyłyby na nowe forum ;) ). Granica spamu jest cienka a jej ocena jest bardzo subiektywna, stąd też te nieporozumienie, które zostało do rozstrzygnięcia przeze mnie.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

fajnie było

Postautor: Antrepair » poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 18:43

Oj @Bitmar :roll:
Już tyle razy dajemy Ci do zrozumienia co tutaj jest problemem, ale Ty o to nie pytasz i nie chcesz dostrzec. Szkoda forum- piszę w imieniu swoim jak i reszty. A powiem Ci, że jest to jedno z dwóch forów które odwiedzam/odwiedzałem. Nie mówię o tej konkretnej sytuacji- to się dzieje już od kilku lat.
PrimeXBT- tu gram FX, indeksy za pomocą depozytów w krypto
https://primexbt.com?signup=510008

Robert Małocha,
Naprawiam wszelkiego rodzaju urządzenia do miningu- ASIC, GPU i inne.
Mój Telefon 691229964, rgmalocha@gmail.com

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10320
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

fajnie było

Postautor: Bitmar » wtorek, 16 sierpnia 2022, 10:53

Antrepair pisze: poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 18:43Już tyle razy dajemy Ci do zrozumienia co tutaj jest problemem
Napisz proszę wprost (jak ktoś chce to również może się wypowiedzieć) co jest problemem według Ciebie. Możemy o tym podyskutować.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5273
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

fajnie było

Postautor: domator » wtorek, 16 sierpnia 2022, 12:19

Bitmar pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 10:53jak ktoś chce to również może się wypowiedzieć
I za te wypowiedz bedzie ban? XD
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3204
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3697
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

fajnie było

Postautor: akos » środa, 22 lutego 2023, 21:43

Z braku lepszego miejsca zgłaszam tu "moderację":
kozaki_wiesi pisze: środa, 22 lutego 2023, 15:32wycięta część z inwektywami i niezgodna z tematem wątku
@kozaki_wiesi Z jakimi inwektywami? Wyciąłeś mi pół posta na który poświęciłem dłuższą chwilę i którego niestety nie zapisałem, w tym odnośniki do wartościowych imho artykułów. Na pewno było to zgodniejsze z tematem wątku niż jakieś uwagi o "zielonych khmerach". @Bitmar mam prośbę o zweryfikowanie usuniętej części tego wpisu i odpowiedź jakie punkty regulaminu łamie.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4261
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4260
Reputacja postu: 
-10
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

fajnie było

Postautor: kozaki_wiesi » środa, 22 lutego 2023, 22:36

Aszdziennik to nie są "wartościowe artykuły" a "prawakoidalne urojenia" to jest inwektywa.
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3204
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3697
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

fajnie było

Postautor: akos » czwartek, 23 lutego 2023, 01:58

Było też m.in. to: https://ekskursje.pl/2020/08/co-to-jest ... ulturalny/
Art z aszdziennika był dla żartu, przy okazji. Poza tym to Twoja subiektywna opinia czy był wartościowy czy nie, która akurat nie ma znaczenia w tej sprawie. Zakładałem, że na forum rzekomo libertariańskim, któremu przyświeca
Bitmar pisze: niedziela, 17 lipca 2022, 11:05zasada taka, że forum żyje sobie samo z minimalną ingerencją
żarty są dozwolone w dziale Hyde Park. "Urojenia prawakoidalne" to też żart, dopuszczalny na innych liberalnych forach (https://wykop.pl/tag/urojeniaprawakoidalne) i na pewno nie jest bardziej inwektywą niż "Zieloni Khmerzy", które jest określeniem bazującym na "Czerwonych Khmerach" czyli zbrodniarzach komunistycznych mających na koncie tortury i ludobójstwo ponad miliona ofiar.
Jak na mój gust to było znacznie powyżej "minimalnej ingerencji" i użyto narzędzi moderacyjnych do prywatnych celów jako "argumentu" siłowego w dyskusji.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3204
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3697
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

fajnie było

Postautor: akos » czwartek, 23 lutego 2023, 10:02

kozaki_wiesi pisze: W przeciwieństwie do "urojeń prawakoidalnych", określenie "zieloni khmerzy" nie było skierowane do ciebie.
Oba określenia nie były skierowane do nikogo konkretnego tylko odnosiły się do pojęcia "marksizmu kulturowego". Przeczytaj jeszcze raz usunięty fragment mojego wpisu (o ile masz do niego dostęp) i sprawdź czy odnoszę się do konkretnej osoby czy do powyższego terminu m.k.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5273
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2576
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

fajnie było

Postautor: domator » czwartek, 23 lutego 2023, 10:30

akos pisze: czwartek, 23 lutego 2023, 01:58Jak na mój gust to było znacznie powyżej "minimalnej ingerencji" i użyto narzędzi moderacyjnych do prywatnych celów jako "argumentu" siłowego w dyskusji.
Czyli jak zawsze. Nie przywykłeś ze to forum ma tyle wspolnego z wolnoscia slowa co TVP?
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości