Odblokowanie konta

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 1 maja 2020
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Odblokowanie konta

Postautor: bitek123 » piątek, 1 maja 2020, 19:54

Z tej strony shinya56. Możecie mi odblokować konto ? Administrator od 1,5 miesiąca nie odpowiada na wiadomości. Konto zablokowane. Nie wiem co się dzieje.
Musiałem założyć drugie konto, nie mam innej opcji skontaktowania się z moderatorami i adminem.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 29 kwietnia 2020
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Odblokowanie konta

Postautor: Excavators » sobota, 2 maja 2020, 16:17

@bitek123 nie przejmuj sie ja tez mam zablokowane konto. Jest jeden administrator, ktory ogolnie dazy do tego, zeby wiekszosc uzytkownikow zniknela z tego forum. NIestety... Juz i tak wiele osob odeszlo. Nie na tym polega forum i nie na tym polega administracja, no ale nic nie zrobisz jak ktos poczuje wladze.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 1 maja 2020
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Odblokowanie konta

Postautor: bitek123 » sobota, 2 maja 2020, 17:09

Excavators pisze: sobota, 2 maja 2020, 16:17Jest jeden administrator, ktory ogolnie dazy do tego, zeby wiekszosc uzytkownikow zniknela z tego forum. NIestety... Juz i tak wiele osob odeszlo.

Dawno już to zauważyłem.

@Excavators

Zapytałem się za co konkretnie zablokowali mi konto. Zero odpowiedzi. Druga sprawa. Ban na siedem dni, a konto od 1,5 miesiąca nieczynne. Co jest ?
Już nawet nie wspominam o tym, że mnie tutaj wyzywali i to ja dostałem bana za obrażanie innych i sianie konfliktów. Logika ?

Domyślam się o co chodzi. Jest tutaj pewna grupa ludzi o innych poglądach. Kilka osób podważyło ich zdanie i od tego czasu zaczęły się blokowania kont itd. Jak nie ma "przeciwnika" to teraz mogą się poklepywać po plecach. Najśmieszniejsze jest to, że oni najwięcej wypowiadają się w temacie o demokracji.
Skończyły się argumenty to pozostało zamknąć usta innym. To jest ta właśnie demokracja w wykonaniu lewicy. Przypomina Wam to coś ? Tak czerwona hołota walczyła z Polakami w czasach wojennych. Ten sam schemat.

Na tym koncie mi zależało bo mam tutaj na forum kumpli i chcę mieć z nimi kontakt.

Początkujący
Posty: 279
Rejestracja: 30 stycznia 2020
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Odblokowanie konta

Postautor: ttbit » sobota, 2 maja 2020, 19:49

@bitek123 Zostało CI tylko przenieść kontakt z kumplami poza forum, wtedy bany wam nie groźne.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6386
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Odblokowanie konta

Postautor: maxi82 » sobota, 2 maja 2020, 19:55

bitek123 pisze: piątek, 1 maja 2020, 19:54Z tej strony shinya56. Możecie mi odblokować konto ? Administrator od 1,5 miesiąca nie odpowiada na wiadomości. Konto zablokowane. Nie wiem co się dzieje.
bitek123 pisze: sobota, 2 maja 2020, 17:09Zapytałem się za co konkretnie zablokowali mi konto. Zero odpowiedzi. Druga sprawa. Ban na siedem dni, a konto od 1,5 miesiąca nieczynne. Co jest ?


A do kogo pisałeś? Ja żadnego info nie mam, sprawdziłem i faktem jest że nick : shinya56 jest na liście zbanowanych.
Proszę o nakreślenie sytuacji na pm. Jeśli pm Ci nie działa to opisz tutaj, bo skoro ban był 7 dniowy i coś nie "pykło" to dosyć niefajna sytuacja :(
Pozdro.

EDIT, w komencie do bana faktycznie było 7dni, nie wiem co się podziało.... Urlop ZAKOŃCZONY!! :oops:
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 1 maja 2020
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Odblokowanie konta

Postautor: bitek123 » sobota, 2 maja 2020, 20:53

@maxi82
Kontaktowałem się przez:
memberlist.php?mode=contactadmin

To jest chyba jedyna opcja przez formularz kontaktowy. Kilka wiadomości wysłałem. Nikt nie odpowiadał przez 1,5 miesiąca to założyłem konto. Tak czy inaczej ban był na 7 dni. Kojarzę sytuację za co mogłem wyłapać bana. Nieważne, odpokutowałem swoje i to ze sporą nawiązką.

Interesuje mnie za co wyłapałem bana i dlaczego konto nie zostało odblokowane ? Nawet nie mam jak się wybronić, a chyba nie o oto chodzi, żeby zablokować komuś konto bo inne ma poglądy czy z jakiejś innej przyczyny.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4685
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3499
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Odblokowanie konta

Postautor: shinya56 » sobota, 2 maja 2020, 21:04

@maxi82
Dzięki za pomoc ;) Wracam do gry :twisted:

EDIT. Konto bitek123 możecie usunąć.
Ostatnio zmieniony sobota, 2 maja 2020, 21:09 przez shinya56, łącznie zmieniany 2 razy.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6386
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Odblokowanie konta

Postautor: maxi82 » sobota, 2 maja 2020, 21:15

Sprawa załatwiona, temat zamykam.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości