Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: Wymazywanie » piątek, 6 marca 2020, 11:33

Moderacja (maxi?) mimo grzecznej prośby usuwa mój ostatni post, wiedząc że jest ostatni i że zamierzam zablokować całkowicie dostęp do konta i odzyskiwanie hasła (maila już usunąłem, zostało tylko hasło, po skasowaniu nigdy nie będę mógł się zalogować, bo hasło jest b. długie).

"Dzięki" maxi lub kto to usuwał. Na szczęście przewidziałem taką możliwość. Lata pisania postów, zakładania tematów do tej pory używanych, wiele własnych pomysłów forumowych, odpisywanie praktycznie na każde pm od każdego świeżaka choćby pytał o coś, co bardzo łatwo znaleźć, a moderator nie może spełnić małej prośby widząc w jakiej jestem sytuacji. Ale potwierdza się po raz kolejny, że - przynajmniej jak dla mnie- jedyny naprawdę inteligentny moderator to Rav3n_pl.

Wrzucam mój ostatni post w osobnym temacie i ponownie proszę o nieusuwanie mi tego, prosiłem też o to admina Bitmara.
Dzięki wszystkim od których czegoś tu się nauczyłem :!: :mrgreen: Nie dajcie się naganiaczom i trollom. ;)
Spoiler:
Ps. w poście są literówki i błędy, bo screen robiony przed ich poprawianiem
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: socjolog2008 » piątek, 6 marca 2020, 11:47

@Wymazywanie kliknij w mój link Discorda ze stopki, albo prześlij mi wiadomość na adres Zcash ze stopki potrfelem. Zostaw do siebie alternatywny kontakt
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 6 marca 2020, 11:48

Tej, ale nie "Shadowuj", podobno już w nocy się żegnałeś? :lol:
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6335
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: maxi82 » piątek, 6 marca 2020, 11:52

Wymazywanie pisze: piątek, 6 marca 2020, 11:33"Dzięki" maxi lub kto to usuwał.

Niom, ja usuwałem posta, który dla przypomnienia daje poniżej w spoilerze, wszak to OT było. W ogłoszeniu parafialnym opisałem co i jak..
Spoiler:
Wymazywanie pisze: piątek, 6 marca 2020, 03:36@anagamidev To jest chore co robisz z tym forum. Napisałeś w swoim poście na jakieś 5 lub więcej sposobów o mnie, że nie umiem grać na giełdzie. W zasadzie powtarzasz to w co drugim zdaniu, poprzednimi postami też. Zgadnij, czy to mnie jakoś dotyka? Zero merytoryki w temacie CH i krytyki przez wiele osób bzdur jakie dziś rysowałeś i pisałeś, za to wszelką rzeczową krytykę odbijasz atakami personalnymi.

Pleciesz dalej trzy po trzy np. "Nie no nadal uważam, że konsolidacja jest to akumulacjo-dystrybucja"

O daytradingu shitcoinów też widzę nie ma co pisać na tym forum, bo potem troll taki jak ty bierze jakiś trade typu kup-sprzedaj na kilka godzin, max dni (jak było z algo) i robi z tego cyrk jakby ktoś kupował coś na wieczny hodl jak wy liska parając się jakimkolwiek złym czyimś zakupem - mimo, że dałem ci pełną listę moich trade'ów tego shita z binance byś zobaczył jak dużo na tym zarobiłem, wychodząc nawet na tym złym zakupie z minimalną stratą.

Widzisz, dostajesz dokładne sumy, wejścia, ceny, nawet ile dokładnie zarabiam albo tracę, a nawet wyciąg z binance - dalej trollujesz człowieka byle dojebać pisząc bzdury, do tego nie dając kompletnie żadnych transakcji, sum ani dowodów swej gry. Na tym algo z którego jednego, złego wejścia teraz się śmiejesz, wpadło mi jakoś ze 7btc łącznie, o ile dobrze pamiętam. Świetna kasa jak na kilka wejść w takie coś. Od czasu jak było ostatni raz 1$, nie grałem już w to. Wiem, że ostro spadało, nie bardzo śledziłem, a dorwałem potem Matic i to nawet łatwiej się gra jak się rusza bo wolumeny na fajne przy braku spadku płynności w stosunku do niższej jemu półki altowej na binance.

Zacytuję jedno zdanie, które mówi o tobie bardzo wiele:
anagamidev pisze: ↑ piątek, 6 marca 2020, 01:45
Po prostu jak spędziłem na rynku 4 lata to już widziałem wszystko
Niestety jesteś doskonałym przykładem zalewu "szpeców" na crypto od 2017, na facebookach, forach, youtube. Pal licho facebooki czy youtube, najgorzej, że tacy ludzie niszczą fora, na których sieją kompletnie brednie. Zresztą z tradingview też tacy szpece od "akumulacjodystrybucji" i CH rysowanym gdziekolwiek robią coraz częściej wiochę. A najgorzej jak się wezmą za fale Elliotta i rysują jak popadnie 1-5 i abc, to jest zgroza wtedy...

Nie chce mieć nic wspólnego z forum na którym są tacy trolle jak ty, bo nie jest możliwa z taką osobą jakakolwiek rzeczowa dyskusja, wymiana informacji, dowiedzenie się czegoś wartościowego. Tobie chodzi tylko i wyłącznie o klepanie tu pamiętniczka w większości z rzeczami które nie mają za wiele wspólnego z nawet minimalnie fachową analizą i cytowanie samego siebie, do tego oczywiście nachalne sugerowanie, że bagholdowane przez ciebie shity są okazją życia, przez całą drogę na wykresie w dół. Wielkie NIE na takie osoby i takie forum.

Proszę moderację o nie wyrzucanie tego posta, bo to ostatni mój post, muszę się ostatecznie już uwolnić od syfu i tego osobnika, który zmienił to forum we wspomniany syf, akceptowany zresztą przez moderację. @koparki - nie wywalaj tego posta i z góry dzięki.

Nie odbieram pm, zmieniam hasło do giełdy i do maila, na nieznany ciąg znaków. By nie wracać, bo ja jestem z tych co wracali wiele razy nawet jak planowali odejść. Po prostu jest tu sporo naprawdę zajebistych ludzi z którymi warto pogadać a nie tylko ich czytać. Niestety jest też trochę bydła.

Jak ktoś chcę ze mną kontakt, jestem czasem na telegramie i na tv. O wykresach i grze i rynku bardzo chętnie rozmawiam z normalnymi osobami mającymi coś ciekawego do powiedzenia.
anagamidev pisze: ↑ piątek, 6 marca 2020, 01:45
przypominam, że to Ty mnie pierwszy zacząłeś wyzywać o gejów i naganiaczy
Naganiaczem jesteś w 100%. Czy jesteś gejem, nie moja sprawa i tak nie pisałem, pisałem za to, że nachalne używanie :D:D:D::D:D:D:D zamiast kropek jest gejowskie, bo takie jest. Gayish as fuck dude.
Spoiler:
PS. Ani mnie ziębi ani parzy twoje "darcie szat" byleś to robił w odpowiednim miejscu ;)
PS2. I tak wrócisz.. "do 3 razy sztuka"
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2071
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 312
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: UK - London SM4

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: Bemx2k » piątek, 6 marca 2020, 12:03

Zarobił na dom w górach i mercedesa GL to po co mu tracić czas na forum ;)
Tak poważniej to forum straci trochę treści.
BTC>ETH

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3229
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3697
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: akos » piątek, 6 marca 2020, 12:16

@Wymazywanie
Rozumiem w dużej mierze Twoje zniechęcenie, wcześniej zarządzającym forum udało się zniechęcić qertoip i pewnie jeszcze parę innych wartościowych osób, ale myślę, że robicie trochę życiową dramę i błahe rzeczy zamieniacie w "trudne sprawy". Forum tworzy społeczność, adres forum to tylko domena, strona to gotowiec phpbb a zarządzający to kilka osób, ale najważniejsza jest społeczność, więc osoby, z którymi rozmowa jest dla Ciebie stratą czasu możesz po prostu olać a skupić się na tych, którzy coś wnoszą wartościowego z Twojego punktu widzenia. Zaangażowanie jest ok, dbanie o jakość swoich treści i walka o to by forum było jak najlepszym źródłem wartościowych informacji (o to też zabiegał qertoip) ma sens, ale trzeba mieć też pewien dystans.
Mnie mod-psychoanalityk-amator też już stąd wyganiał gdy mu zwróciłem uwagę by zajął się normalną moderacją zamiast mędrkowaniem, ale olałem to po prostu i skupiam się na czytaniu ludzi mających coś sensownego do przekazania.

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: redbog » piątek, 6 marca 2020, 12:56

Przebywanie na forum w którym moderacja bierze na ostrzał wartościowych ludzi i z całą zawziętością ich moduje a jednocześnie przez kilka lat toleruje, udaje ze nie widzi tego co tu wyprawiał Shadow może być uciążliwe.

Kiedyś jeszcze myślałem ze moderacja po prostu taka jest na tym forum ze na dużo pozwala ale później sam się przekonałem ze te przywileje nie dotyczą wszystkich i ci sami co dla Shadow pozwalali na wszystko o offtopach nie wspominając umieją z całą zawziętością modować za OT i nawet najpierw sami je prowokować.

W pełni rozumiem decyzje @Wymazywanie oraz @qertoip ale niestety na wartościową treść na forum to dobrze nie wpłynie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: mecenas » piątek, 6 marca 2020, 13:03

@redbog
Eeee tam robisz z igły widły :mrgreen:
Pogoniliście Shadowa i jeszcze narzekacie?

Wymazywanie wróci, Shadow raczej nie.
Dalej nudy na forum będą jak były... ;)
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Weteran
Posty: 2403
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: 1931
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: nariensi » piątek, 6 marca 2020, 13:14

akos pisze: piątek, 6 marca 2020, 12:16osoby, z którymi rozmowa jest dla Ciebie stratą czasu możesz po prostu olać a skupić się na tych, którzy coś wnoszą wartościowego z Twojego punktu widzenia. Zaangażowanie jest ok, dbanie o jakość swoich treści i walka o to by forum było jak najlepszym źródłem wartościowych informacji (o to też zabiegał qertoip) ma sens, ale trzeba mieć też pewien dystans.
@Wymazywanie
Wielka szkoda, że odchodzisz. Może weźmiesz pod uwagę powyższe słowa akosa.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: hassejo » piątek, 6 marca 2020, 13:16

akos pisze: piątek, 6 marca 2020, 12:16Rozumiem w dużej mierze Twoje zniechęcenie, wcześniej zarządzającym forum udało się zniechęcić qertoip i pewnie jeszcze parę innych wartościowych osób, ale myślę, że robicie trochę życiową dramę i błahe rzeczy zamieniacie w "trudne sprawy". Forum tworzy społeczność, adres forum to tylko domena, strona to gotowiec phpbb a zarządzający to kilka osób, ale najważniejsza jest społeczność, więc osoby, z którymi rozmowa jest dla Ciebie stratą czasu możesz po prostu olać a skupić się na tych, którzy coś wnoszą wartościowego z Twojego punktu widzenia
A ja go rozumiem, że walka z wiatrakami doprowadza do frustracji czego efektem jest właśnie ten temat.
Shadow jak już nie mówił o BCH to też potrafił wartościową wiedzę wnieść do dyskusji.

No więc tak, RIP :
- Wymazywanie
- Shadow
- Qertoip

No szkoda.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: koparki » piątek, 6 marca 2020, 13:19

akos pisze: piątek, 6 marca 2020, 12:16Rozumiem w dużej mierze Twoje zniechęcenie, wcześniej zarządzającym forum udało się zniechęcić
@akos Za klawiaturą po drugiej stronie masz nie "moda" tylko osobę która chce być tak samo traktowana jak Ty sam , ta osoba po drugiej stronie klawiatury może potraktować cię ostrym językiem jeśli ma uzasadniony powód. Co siejesz to zbierasz no bo dlaczego akurat niefajne rozmowy trafiły na Ciebie a nie np. na Ekonokomika. Zwrócenie Tobie czy Wymazywanie trafnie uwagi że w pyskówkach wywyższasz siebie kosztem poniżania innego jest niemiłe i na pewno się nie jest za to lubianym.

Każdy ma swoje wyobrażenie o tym jak powinna wyglądać opieka forum. Na ogół jest to roszczeniowe wyobrażenie. To że jeden użytkownik dręczy drugiego może być niemiłe, niemiła jest tez atmosfera niektórych rozmów bo jedna osoba po prostu nie lubi drugiej i to pozostanie w treściach forumowych. Jednak dla mnie limitem tolerancji jest publiczne ataki personalne z inwektywami lub sianie niezgody, wtedy jest to też na ogół zgłaszane(Wymazywanie był cyklicznie zgłaszany za sianie niezgody). Po zgłoszeniach i reputcjach widzę co się ludziom nie podoba i muszę przyznać że ogół użytkowników jest bardzo tolerancyjny a wręcz lubi sprzeczki personalne oraz wątki rodem z brukowca-Pudelka gdzie pikantnie zajmujemy się osobami a nie tematami technicznymi .
Dowodem tego była wysoka ocena wątku w którym Wymazywanie pastwił się m.in. nad Prezesem, ocena tego wątku była chyba wyższa niż wartościowe analizy projektów kolegi Stokarz. Nie przyszło Ci Wymazywanie do głowy że ten użytkownik(np. Prezes) ma awersję do forum troszeczkę z twojego powodu? A teraz sam ostentacyjnie gwiazdorsko drzesz szaty bo przeszkadza Ci jakiś użytkownik który ma swoje zdanie i w przeciwieństwie do Ciebie nie ma ostrego języka :?
---

Weteran
Posty: 1174
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: WitoldC » piątek, 6 marca 2020, 13:20

mecenas pisze: piątek, 6 marca 2020, 13:03Wymazywanie wróci, Shadow raczej nie.
Obyś miał racje w całej rozciągłości ;)

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: Pogromca » piątek, 6 marca 2020, 13:22

Czasem jak odchodzi ojciec, dzieci szybciej dojrzewają.

@Wymazywanie Odpoczniesz i wrócisz prędzej czy później. Zmianę hasła trzeba chyba potwierdzić na mailu, którego usunąłeś, więc pewnie zostały stare passy :D

Pozdro i przesyłam Ci dużo pozytywnej energii naładowanej teściem. Będzie dobrze
mecenas pisze: piątek, 6 marca 2020, 13:29I to jest właśnie problem tego forum.
Towarzystwo strasznie wydelikatniało, obrażają się i fochają jeden na drugiego, życzą sobie na wzajem banów, auto_banów i czego tam jeszcze?
Jak panny takie z dobrych domów... eee...
Cóż, granie na giełdzie powoduje trochę stresu, więc w organizmach trejderów występuje więcej kortyzolu, co obniża testosteron i potem mamy obrażające się dziewczynki ;)
Ostatnio zmieniony piątek, 6 marca 2020, 13:58 przez Pogromca, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: mecenas » piątek, 6 marca 2020, 13:29

WitoldC pisze: piątek, 6 marca 2020, 13:20Obyś miał racje w całej rozciągłości
I to jest właśnie problem tego forum.
Towarzystwo strasznie wydelikatniało, obrażają się i fochają jeden na drugiego, życzą sobie na wzajem banów, auto_banów i czego tam jeszcze?
Jak panny takie z dobrych domów... eee...
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: Kutalisk » piątek, 6 marca 2020, 14:11

Straszna drama widzę się zrobiła. Rozumiem, że mamy teraz prosić żebyś został?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: Wymazywanie » piątek, 6 marca 2020, 14:32

@akos @redbog Tak, to prawda co piszecie, ale to nie jest powód.

Chcę podkreślić, że to w 100% forma protestu przeciw temu co wyprawia tu na przestrzeni już lat użytkownik @anagamidev. Wiem, że nic tak nie osiągnę, ale nie jestem w stanie tolerować takiego użytkownika ani chwili dłużej. Nie chodzi tylko o naganianie, ale o całokształt. Wiem, że to mój problem a nie jego ani Was, dlatego pewnie najbardziej ukażę siebie, bo jestem od forum uzależniony od lat, co ma i plusy dodatnie i ujemne. Ale w dłuższej perspektywie będzie to samoocalenie kosztem zamknięcia w sobie tych meczących przemyśleń z elaboratów oraz krytykowania wielu cudzych poglądów. ;)

Grać i zarabiać na crypto będę oczywiście dalej. Przez mijające już 7 lat gry nie grałem jedynie 2ms a moje średnie zarobki mies. utrzymują się na dobrej 5-cyfrowej kwocie, a doszedłem do tego zaledwie od kwoty rzędu bardzo mała polska wypłata. Podatki niestety płacone, jakby kto pytał. Liczę więc, że to nie przypadek ale coś co jakoś jednak wychodzi i z czego dalej można czerpać i tego też Wam życzę. Jeśli kogoś razi pisanie wprost o zarobkach, no cóż, zajmowałem się tu głównie spekulacją i czymś w rodzaju psychologii/filozofii spekulacji (tak, wiem, że czasem ze zbędnym wpadaniem w dzielenie włosa na czworo) i nie jest dla mnie tabu pisać wprost o zarobkach i stratach skoro to ścisła materia i cel spekulacji. Tak: i czasem też fajnie się pochwalić, jak coś komuś dobrze wychodzi, to uznanie do pewnego stopnia jest zrozumiałe i potrzebne. Sąsiadowi się nie pochwalę ani dalszej rodzinie, ale Wam tak. Chwaliłem się też porażkami czasem, bo bez nich nie ma zarabiania. Najwięcej ile wtopiłem, to 150.000zł w ciągu zaledwie 24h na dźwigni shortując XRP. :) Było to ciężkie emocjonalnie przeżycie (literatura porównuje wpływ dużych strat na giełdzie na poziomie psychologicznym do efektu... ...śmierci kogoś bliskiego - coś w tym jest). Tą stratę udało się odrobić w ciągu kilku (4 chyba) kolejnych miesięcy. To pokazuje jak łatwo wtopić - zwłaszcza na dźwigni - a jak nieraz trudno to odrobić. Pisanie wprost o kasie jest czasem potrzebne w spekulacji, a mydlenia oczu typu "Moon soon! Okazja! Promocja! BUY BUY BUY" (zgadnijcie kto to robi na forum od dwóch lat?: ) niekoniecznie...

W pełni rozumiem @qertoip, odnośnie Shadowa, on też jest trudny do akceptacji i ma tu większy margines tolerancji niż inni. Szkoda, bo ludzi z wiedzą taką jak Q. o BTC jest pewnie w Polsce palców jednej, max dwóch rąk (strzelam, że na forum może ze 2-3 osoby mają taką wiedzę techniczną).

@socjolog2008 Uwielbiam łazić po górach. Bieszczady - Tatry - Karkonosze (w tych będę pierwszy raz dopiero) - szukaj gościa z logiem BTC na plecaku a tajne hasło to "Zcash!". :) A na poważnie, kiedyś odezwę się, a kontakt ze mną telegram i tv; żeby znaleźć nicki trzeba pomyśleć, ale to proste.

Zdziwię się jeśli nie zobaczymy ATH w ciągu najbliższych 3-4 lat, ale nie sądzę, by było ono tak spektakularne w % względem ostatniej relacji poprzednich ATH (20k/1.2k) czy względem relacji dołka a ATH (20k/150$). Ten rynek mimo większej popularności i jednak już jakiegoś zainteresowania wallstreetów nadal oferuje niebotyczne wahania bez lewara i one nie ustaną tak nagle. Trzeba korzystać z tego jak się potrafi ile można. Uważajcie na największe zagrożenia jak się paracie spekulowaniem czy inwestowaniem (cytuję jakie wg mnie w spojlerze). Nieuważanie na te punkty przekreśliło albo bardzo utrudniło karierę niejednego kapitału niejednej nawet zaawansowanej w tym osobie.
Spoiler:
Wymazywanie pisze: wtorek, 25 lutego 2020, 15:43Z tego powodu, że są wg mnie 3 największe zagrożenia na crypto dla graczy i inwestorów i mowa o:

-bagholding upadających kompletnie cenowo gniotów (z rzeczy na -85 -90 -99% itp. się raczej nie wychodzi nawet na zero; przypadki wyjścia z tego dobrze są pomijalne statystycznie)

-wieczne hodlowanie środków na giełdach (statystycznie jest to proszenie na kolanach, by zostać okradzionym)

-operowanie na dźwigniach, zwłaszcza dużych, bez programowego używania SL

@Kutalisk, Nie, nie, to na poważnie. Dzięki wszystkim, którzy chcieli by tak się nie stało, doceniam to.

Dodano po 8 minutach 16 sekundach:
@koparki Masz rację - mam bardzo liczne wady, czepliwa naturę, roztrząsanie, krytykanctwo. Tym bardziej moja decyzja jest dobra dla forum, jeśli widzisz mnie głównie z tej perspektywy, która jest słuszna (ale na szczęście nie jedyna).

Podkreślę jeszcze raz, nawet po ostatnich sprzeczkach moich z @koparki, to nie jest żadnym powodem pożegnania, opisałem ten powód wprost wcześniej.
Zostawiam konto, posty i pierwsze logo BTC "BC" w awatarze zrobione chyba przez samego Satoshiego, zanim wymyślono znane logo BTC oznaczone symbolem Ƀ a czasem ฿ (baht, błędny ale chyba też używany). Dziękuję.
Ostatnio zmieniony piątek, 6 marca 2020, 15:00 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 3 razy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: adiqq » piątek, 6 marca 2020, 14:38

szkoda, ale rozumiem...

Weteran
Posty: 2403
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: 1931
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: nariensi » piątek, 6 marca 2020, 14:56

Naprawdę szkoda @Wymazywanie. Miałam nadzieję, że dasz się uprosić. Na Twoich postach uczyłam się podstaw i korygowałam błędy. Dziękuję!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: BitJanusz » piątek, 6 marca 2020, 15:26

:(

masz mojego maila jak chcesz pogadać o spekulowaniu ;)

Pozdro, może jeszcze wrócisz, bo fajne to nasze forum jest. Na r/btc to dopiero toksyna leci...
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: adiqq » piątek, 6 marca 2020, 16:10

Jeszcze jedno... pisałeś, że jesteś uzależniony od forum....znam bardzo dobrze to uczucie ;)
Z doświadczenia napisze, że bardzo trudno ot tak odejść z forum, szczególnie jak się tam zna dużo ludzi, niektórych bardzo dobrze, a po tylu latach niektórych nawet w realu.....
Kilka miesięcy to żaden problem, ale prędzej czy później zacznie ci czegoś brakować... jak nie znajdziesz sobie zamiast tego innego zajęcia, to jestem pewien, że tutaj wrócisz, pewnie pod innym nickiem... czego że swojej strony sobie i tobie życzę :lol:

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości