Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: amneziahaze » piątek, 6 marca 2020, 18:44

koparki pisze: piątek, 6 marca 2020, 13:19To że jeden użytkownik dręczy drugiego może być niemiłe, niemiła jest tez atmosfera niektórych rozmów bo jedna osoba po prostu nie lubi drugiej i to pozostanie w treściach forumowych. Jednak dla mnie limitem tolerancji jest publiczne ataki personalne z inwektywami lub sianie niezgody, wtedy jest to też na ogół zgłaszane
To jest patologia, jeżeli robi się wodę z mózgu ludziom, którzy coś więcej na tych rynkach wytrejdowali albo od wielu lat zajmują się kryptowalutami, a samemu opowiada się bajki zupełnie odrealnione od rzeczywistości. I tu nie ma problemu, że ktoś jest hipotetycznie manipulantem(tudzież się myli w danej kwestii), ale pojawia się problem gdy delikwent odwraca kota ogonem i nie ma opcji żeby dyskutować z nim merytorycznie - wówczas lecą od takich osób po prostu bezzasadne inwektywy - to nie jest moim zdaniem normalna sytuacja. Jeżeli uważasz, że da się to zignorować to wiadomo, że się nie da, bo wystarczy że ktoś takiego kogoś zacytuje i dalej musisz to widzieć, choćbyś nawet nie chciał - jeżeli 50 osób widzi to samo, a moderator nie widzi, no to na 100% coś jest nie halo. Wiadomości były zgłaszane, inwektywy i naganianie też, jednak nikt sobie nic z tego nie robi, więc skoro tak jest to należy się dostosować i iść w kierunku jeszcze większego cyrku? - dokładnie tak żeby wszyscy z zewnątrz, a przede wszystkim PST traktowali to środowisko krypto jako ludzi niepoważnych albo oszołomów - idealny sort do odstrzału. Nie widzę problemu, ale to tylko dowód na to jak wielu jest "szpeców", a gdy chcesz się czegoś dowiedzieć, to już wiesz że z wejścia jesteś tak naprawdę sam i niczego wartościowego się nie dowiesz, a było pamietam zupełnie inaczej. Zresztą ten cyrk dawno zawładnął większością social mediów, więc pozostaje niby nic innego tylko się równać do dołu. Wszyscy, którzy mają momentami dość forum, z którym się zbyt mocno związali - niezależnie od tego czy się lubią wzajemnie czy nie - doświadczają bardzo podobnych odczuć. I rozumowanie kategoriami "to niech sobie idzie w cholerę, przyjdą następni", to tak nie działa - poziom każdej społeczności tworzą użytkownicy, to że jest coraz więcej osób w danym miejscu nie czyni go bardziej wartościowym. Gdyby problemu nie było, to nie byłoby ciągłych napinek między użytkownikami.

@anagamidev a Ty powinieneś już w ogóle się nie wypowiadać, a przynajmniej w tym temacie, nie będę pisał dlaczego, bo gdybyś był rozsądny to byś sam się domyślił.
Ostatnio zmieniony piątek, 6 marca 2020, 19:08 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9201
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: anagamidev » piątek, 6 marca 2020, 19:06

Ładna szopka :D Przecież to normalne, że jako traderzy grający na tym samym rynku będziemy w ciągłym konflikcie jeśli chodzi o to kiedy kupować, a kiedy sprzedawać :D A nie ma jednej skutecznej metody :D Jeśli chcecie uchronić innych przed inwestycją/stratą, a sami jak twierdzicie regularnie co miesiąc zarabiacie kilkadziesiąt k to w pierwszej kolejności powinniście przestać grać :D No, bo to, że Wy zarobiliście ktoś musiał stracić prosta matematyka :D

Ja już wolę uświadamiać ludzi, że gra na giełdzie to nie poklepywanie się po ramieniu tylko ciągła konkurencja z rynkiem i walka z samym sobą, swoją psychologią oraz staram wskazywać gdzie są najlepsze momenty na wejście długoterminowe jak i krótkoterminowo wg. mojej wiedzy :D Jeśli ktoś uważa, że wszystko co piszę jest do kosza może robić dokładnie na odwrót :D Ludzie oczekują rezultatów w dwa dni :D Czasem trzeba poczekać kilka dni, tygodni, lat :D Jeśli widzę promocję, to w przypadku dalszego spadku ceny tylko się cieszę, bo akumulując sobie spokojnie i uśredniając powiększam tylko swoją torbę pod planowane odbicie, w końcu idzie pompa i w dwa dni pozbywam się wszystkiego z pięknym zyskiem :D Oczywiście jak się czyta dany temat raz na rok, gdzie ktoś regularnie pisze co i jak oraz ocenia się całą "twórczość" przez jednego posta czy wyrywkowe sloganizmy cryptorynkowe to nie dziwota, że po roku, kiedy targety są wbijane jest wielkie niedowierzanie i szok :D

Najlepiej po prostu załóżcie sobie własne forum i selekcjonujcie ludzie :D Mnie np. mnogość opinii bardzo cieszy i jest cenną informacją, lubię jak ludzie się ścierają, ale jak ktoś notorycznie jak katarynka neguje wszystko i wyzywa od naganiaczy mimo, że strategia wielokrotnie się sprawdziła, gdzie są dowody w postaci postów, w których są wykresy i zaznaczone oczekiwane poziomy, to trochę słabo :D Jest to bicie się z rzeczywistością :D

No niestety @Wymazywanie rynek przyznał mi rację, Ty natomiast nie odwalaj kaszany i nie mazgaj się, zjedz snikersa i przestań gwiazdorzyć :D Ja tam lubię jak się mnie czepiasz, tzn. w większości mam ostrą zalewkę i dzięki temu mogę więcej treści konkretnych przekazać innym ludziom, krok po kroku tłumacząc Ci moje podejście :D Wydaje mi się, że z pożytkiem dla wszystkich :D Z tym, że w większości jednak offtopujesz, robisz rozgardiasz, no i niestety wiele Twoich wypowiedzi jest sprzecznych byle tylko odwrócić kota ogonem i przeforsować swoje stanowisko :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 12 lutego 2012
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: Maciey » piątek, 6 marca 2020, 21:04

Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
Nie ma ludzie niezastąpionych, jedni odejdą, drudzy przyjdą, nie ma czym sie przejmować.
Dzięki @Wymazywanie za Twoje posty, powodzenia w przyszłym tradingu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: benq » sobota, 7 marca 2020, 07:35

Spieszmy się kochać użytkowników, tak często ostatnio odchodzą...

@Wymazywanie, pewnie jeszcze zerkniesz nie raz na forum bez logowania. Każdy ma okresy hiperaktywności przeplatane nieobecnością. Nie wiesz jak długo anagamidev wytrzyma w swoim nadpobudliwym kreskotwórstwie (i tych wkur...jących emotkach) więc po co aż taka radykalna reakcja? Wpadnij w wakacje, albo w grudniu, wiele się może zmienić, skoro Twoje odejście ma być tylko protestem wobec jednego usera.
Jeśli jednak się nie zdecydujesz, byłeś jednym z barwniejszych użytkowników. Kontrowersyjnym, inteligentnym, często irytującym, przemądrzałym, narcystycznym i cholernie pomocnym. Dzięki!!!

P.S.
Jeśli cenisz Karkonosze i jeszcze nie znasz to polecam szlak:
KLINOVKA – CESTA ÚBOČÍM STOHU – ŠPINDLERŮV MLÝN
Boskie miejsce na poukładanie sobie czegoś w głowie i reset mózgu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: Wymazywanie » sobota, 7 marca 2020, 16:32

@Maciey Dzięki!
@anagamidev Nadal nie rozumiesz w czym rzecz i nie jest to mnogość opinii. Ty nie jesteś tu dla zdobycia wiedzy ani dyskusji jak większość, tylko dla klepania monologów-dzienniczków z czymkolwiek na wykresie w sympatico atmosferze z tak niespójnym i szerokim wachlarzem treści, że cokolwiek nie nastąpi powołujesz się na siebie jak to nie miałeś racji. Potrafisz cytować sam siebie po 3-4 razy w poście z 3-4 wykresami, na których często jest byle co. Jestem przekonany, że wiele z tych postów czytasz tylko Ty, zwłaszcza autocytaty sprzed miesięcy ze ścianami tekstu pisane w stylu, że często wynika z nich niemal wszystko. Jest to dla mnie obrzydliwa forma aktywności, tak samo jak nachalne promowanie skupowania shitów padających do -99.5% itp. i zarzekanie się jaka to nie doskonała metoda, co jest sprzeczne z matematyką i mnóstwo osób to już liczyło i zauważyło.

Nie zmienisz się, bo taki jesteś a to forum akceptuje bardzo wiele. Mnie taki typ aktywności mimo sympatycznej osobowości brzydzi, bo ja nie traktuję tego jako hobby ale chciałbym forum fachowego w spekulacji, gdzie nie ma klepania czegokolwiek i rysowania czegokolwiek. Niestety wymagałoby to moderowania działu spekulacyjnego przez fachowca typu P. Brandt hehe. :) Na marginesie, czytasz go, zobacz jak bardzo się też męczy i wkurza z twiterowcami crypto z których większość rysuje byle co i nie ma pojęcia o AT. Jestem po prostu za tym, by w spekulacji rysować jedną, dwie figury jak są w miarę pewne, możliwe a nie 10 bo w sumie nieco podobne. Denerwuje mnie po prostu Twój sposób aktywności tu na forum, nie tylko z powodu treści ale to są monologi-pamiętniczki z czymkolwiek na wykresach a nie gadanie z kimś, kto jest gotów na wymianę argumentów/przyjęcie krytyki/zmianę zdania, jak zresztą pokazałeś wielokrotnie.

Wiem, że to MÓJ problem, nie Twój, piszę jak jest z mojej perspektywy. Chciałbym forum fachowego a nie forum typu absolutnie cokolwiek w wątkach spekulacyjnych, debilne setki buziek, BUY BUY BUY, okazja, promocja itd., brzydzi mnie operowanie takimi treściami, bo nie ma to nic wspólnego z profesjonalizmie, jest infantylne, mylące i nie idą za tym treści wartościowe, bo nawet jak masz czasem naprawdę dobre pomysły - które też masz, to na 1 taki przypada 5 innych z kategorii "a cokolwiek se wrzucę". Te klepanie jest męczące i chciałbym przeciwko temu zaprotestować, bo można inaczej i lepiej, ale sądzę, że nie chcesz się rozwijać i wyjść z infantylnej fazy.

Chciałbym zakończyć temat i życzę Ci dobrego i regularnego zarabiania na rynku, jak najmniej (wcale!) bagholdingów, złych decyzji, wtop oraz problemów z giełdami i braku konieczności wielkiej hossy, by dobrze zarabiać :D :D :D :D



@benq Dzięki. Masz rację, a za szlak dzięki! Niech tylko ta wiosna rozkręci się konkretnie i śniegi w górach stopnieją. Może się odezwę kiedyś na forum jeśli BTC zobaczy np. pięć różnych świetnych miejsc w różnych polskich górach. Będzie to dowód na adaptację hehe!

Generalnie sobie też mam od cholery do zarzucenia, o czym zresztą wspominałem. Ale ciężko zaniechać to co złe lub słabe a zostawić tylko to, co dobre.

To forum i przyciąga i odpycha i mimo wad nie ma takiego miejsca w polskim Internecie z tyloma wartościowymi osobami. Media typu fb/telegram/twitter nie rozwijają takich treści jak fora, skrótowa forma komunikacji jednak spłyca możliwy wachlarz treści. Wiem, że jest też forum LTC (chyba usunięte?, nikt prawie tam nie pisał) i forum BSV, ale ciężko byłoby mi tam pisać uważając, że BSV to scam, C. Wright to oszust i szkodnik hehe.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: Pogromca » sobota, 7 marca 2020, 17:08

@Wymazywanie Coś mało konsekwentny jesteś z opuszczeniem forum, widać, że zależy Ci głównie na wzbudzeniu współczucia, ale co by nie było, sznuję Cię mega mocno, bo w końcu założyłeś wątek o sobie ! To pierwszy stopień do rozbicia własnego ego ;)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1818
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: bitup » sobota, 7 marca 2020, 17:10

Wymazywanie pisze: sobota, 7 marca 2020, 16:32forum BSV, ale ciężko byłoby mi tam pisać uważając, że BSV to scam, C. Wright to oszust i szkodnik hehe

W świecie kryptowalut, na plecach takich genialnych projektów jak ETH rozmnożyła się olbrzymia ilość oszustw. Wielu z lat wczesnej adopcji Bitcoina się skłuciła i podzieliła co skutkuje na dziś 5167 kryptowalutami, w większości będących niczym innym jak szkodzeniem i scamem Pisać możesz i u nas, z opisem ,,pluję na BSV''. Grunt to wymieniać się spostrzeżeniami i nie popadać w samouwielbienie jak popadli ludzie spod tickera giełdowego BTC

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6376
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: maxi82 » sobota, 7 marca 2020, 17:15

@Wymazywanie Ci powiem że twoje pożegnanie z forum wygląda jak "Pieśń o Rolandzie" :mrgreen:

Bądź że chłop, napisz. P....e, zostaje " na pohybel takim i owakim" i EOT
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: hassejo » sobota, 7 marca 2020, 18:36

@Wymazywanie, zaczyna to przypominać jakąś słabą komedię.
nie wyganiam Cię, ale jak odchodzisz to odchodzisz. póki co robisz szum o odejściu na forum na miarę szumu koronawirusa w TV. :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3105
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1094
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: CzarnaOwca » sobota, 7 marca 2020, 18:48

Zaczynam mieć wrażenie, że Wymazywanie to drugie konto Shadowa, pisanie o tematach, że się odchodzi już było debilne, ale odchodzenie i ponowne wracanie brzmi jak jakaś głupia blondynka co to od Sebixa chce odejść, ale przecież "łobuz kocha najbardziej". @Wymazywanie to na forum z lekarzami psychiatrami idź a nie krążysz tutaj. Bądź facet, albo zostajesz i kasujemy ten głupi, dziecięcy temat, albo w końcu odejdź.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6376
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Wymazywanie - pożegnanie - baj baj!

Postautor: maxi82 » sobota, 7 marca 2020, 19:23

Temat zamykam (wszak autor albo został albo odszedł do tego czasu).
Reszta na pudelku... ;)
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości