phoebe

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 5 marca 2016
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

phoebe

Postautor: Ores » środa, 23 października 2019, 01:21

Witam.

Proszę wybaczyć, że piszę to w tym miejscu, ale sprawa dotyczy moderatora tego forum (memberlist.php?mode=viewprofile&u=131), a wszystkie inne kanały komunikacji okazały się nieskuteczne.

W czym rzecz:
Jak zapewne część z Was wie, Kacper prowadził przez pewien czas serwis getline.in (pożyczki społecznościowe). Mój przyjaciel był głównym inwestorem na getline i cześciowo również właścicielem serwisu. Jak wiadomo getline upadło. Mój znajomy w 2017 stracił w serwisie 80 BTC. Machnął na to ręką i tylko wykazał stratę w urzędzie skarbowy. Po kontroli, urząd skarbowy zażądał od niego potwierdzenia poniesionej straty, niestety on już nie ma dostępu do bazy danych, a sam serwis od dawna jest nieaktywny. Wielokrotne prosiliśmy Kacpra o udostepnienie tych danych. Na początku potwierdził nam, że odzyskał całą baze danych i wyśle potwierdzenie poniesionej straty, lecz finalnie tego nie zrobił i zablokował mój numer telefonu (dzwoniłem do niego 3 razy). Doprawdy nie potrafię pojać takiego zachowania, ponieważ traktowaliśmy go jak kumpla i wielokrotnie spotykaliśmy się w realu ;/

Kacper, jeżeli to czytasz, jeszcze raz chciałbym do Ciebie zaapelować o poważne podejście do sprawy.

Dziękuję i pozdrawiam,
Ores
Ostatnio zmieniony piątek, 25 października 2019, 18:39 przez Ores, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

phoebe

Postautor: domator » środa, 23 października 2019, 06:48

Jak chcesz zeby przeczytal to musisz go zawolac
@phoebe
Ale nie liczylbym na wiele bo jak tu siedze od 2013 to go nigdy nie widzialem na forum. W realu i owszem, tak.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

phoebe

Postautor: benq » środa, 23 października 2019, 07:40

25 września był na forum, jest szansa że zajrzy.
P.S.
Stracił 80 btc w 2017 i machnął ręką? Grubo.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: phoebe

Postautor: rav3n_pl » piątek, 25 października 2019, 14:34

Łap go na LinkedIn, mnie tam odpisywał niedawno
Generalnie problemy komunikacyjne są z Kacprem odkąd pamiętam...
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

phoebe

Postautor: Wymazywanie » piątek, 25 października 2019, 14:52

@benq Smutne. Tylko to przeczytałem i w głowie głos "Ooo crypto biznes... Kur..wa..." w ustach Cezarego Pazury w tym fragmencie:



Wał na wale... Tu nie tak, tu nie tak, tu nie tak, a bity i kasa dziwnym przypadkiem zawsze wsiąkają...
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości